מפיק - לוח אירועים

לוח אירועים - ספטמבר 2021

28 יוני

SHRM 2020 - כנס משאבי אנוש הגדול בעולם

ביוני 2020 תצא משלחת ישראלית להשתתף בכנס משאבי אנוש הגדול בעולם. יתארחו בו למעלה מ-20,000 משתתפים ממעל ל 160 מדינות, 4 ימי כנס ומעל ל 200 הרצאות בנושאים ה"חמים" ע"י מרצים מובילים מהעולם. בעשרה מסלולים מקצועיים. לצד הכנס תערוכה הכוללת כ-700 ביתנים של שרותים ומוצרי משאבי אנוש מגוונים. הכנס הוא שם דבר בתחום משאבי אנוש להתעדכנות בכל הטרנדים המובילים בעולם וכל קהילת משאבי אנוש העולמית מגיעה אליו.

הכנס יתקיים ב- 28/06-01/07/2020 בסאן דייגו, קליפורניה
00:00 - 00:00
24 יוני

socialvalley שיווק אפקטיבי מבוסס נתונים

אחרי תקופה של כנסים וירטואליים ווובינרים ב-Zoom, מתחילים לצאת בהדרגה חזרה אל העולם ולהפגש. אז תשמרו את התאריך: 24.06.2020 - "שיווק אפקטיבי מבוסס נתונים" בשיתוף עם התאחדות התעשיינים מרחב צפון. אנחנו מזמינים אתכם ללמוד איך הנתונים מאפשרים לנו לקבל החלטות נכונות ואפקטיביות, ולנצל את הנתונים שכבר עומדים לרשותינו.

צפון הארץ
00:00 - 00:00
3 מאי

ITSS - International Tourism Sustainability Summit

Understand the Issues, Master the Solutions ARE YOU READY TO GO SUSTAINABLE? Set against the picturesque skyline of Jerusalem and equipped with a packed schedule of lectures, panels, discussions, and an essential toolbox for how best to create change, ITSS asks: what is the status of your sustainability? A three-day event hosted in the capital of the Innovation Nation – Jerusalem, ITSS creates the space for diverse communities to hear from a range of speakers and panelists from across the globe

Inbal Hotel, Jerusaelm
00:00 - 00:00
24 מרץ

HRevolution 2020

עולם העבודה החדש שמתהווה בשנים האחרונות מחייב הערכות מצד ארגונים – מהפכת הטכנולוגיה, גלובליזציה והבדלים בין דוריים מייצרים מקצועות חדשים ומקצועות אחרים שהולכים ונעלמים ומחייבים להתנהל מול ריבוי דורות שלהם צרכים שונים. ארגון שלא יצליח להשתנות בהתאם לתמורות שבחוץ לא ישרוד לאורך זמן. בכנס נעסוק בכמה מהאתגרים המרכזיים של עולם העבודה העתידי, נציג מגמות חדשות בשוק העבודה בארץ ובעולם וננסה להבין מה ארגונים וחברות צריכים לעשות כדי לספק ללקוחות ולעובדים הצעת ערך טובה מזו של הארגונים המתחרים. תוכן הכנס יתנהל במליאה אחת מרכזית אשר תתמקד בשלושה נושאים עיקריים: גיוון תעסוקתי, גמישות תעסוקתית ושימוש מושכל בטכנולוגיה. לצד מליאת התוכן תתקיים תערוכת מציגים אקסקלוסיבית ומתחם נטוורקינג. קהל יעד: כ-500 משתתפים ומשתתפות, בכירים ובכירות מקבלי החלטות מתחום ניהול המשאב האנושי בארגונים וחברות – מנכ"לים, סמנכ"לי מש"א, מנהלי מש"א, מנהלי רווחה, מנהלי פיתוח ארגוני, מנהלי הדרכה, מנהלי גיוס וכיוצ"ב.

8:00-15:00 מרכז הכנסים אווניו, קריית שדה התעופה
00:00 - 00:00
23 מרץ

כנס INDU – תעשייה מתקדמת במבנים חכמים.

קבוצת "בית ונוי" בשיתוף מרכז SID והאחדות התעשיינים בישראל, מפיקות לראשונה בישראל את כנס INDU - לתעשייה מתקדמת במבנים חכמים. הכנס משמש מפגש ייחודי בקרב קהלי יעד ממוקדים מתחום התכנון והתעשייה כאחד, ונועד לדון בסוגיות רחבות שעל סדר היום החדש לקראת העשור השלישי של המאה ה-21 בו אנו עדים למהפכה תעשייתי נוספות: איך עומדים בסטנדרטים בינ"ל גבוהים לאיכות מוצר ותקנים מחמירים לאיכות הסביבה? כיצד לייעל את צריכת המשאבים בייצור ובשינוע? ומה באשר לרווחת העובד ובריאותו? בימים בהם תעשיינים, מנהלי מפעלים ומתכננים נדרשים לחשב מסלול מחדש בניהול לוגיסטי, סביבתי, ויצרני- אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהובלת הצעד הבא בתחום זה בארץ. הכנס יכלול תערוכה מקצועית של חברות מובילות בתחום ; פאנל תעשיינים שידון בשאלה כיצד להתכונן לאתגרי העתיד בסביבות ייצור מתקדמות ; מושב שיוקדש כולו ללמידה ממקרי מבחן לתכנון אזורי תעשייה בגישות מתקדמות ; שולחנות דיון על הדרכים להתמודד עם האתגרים והקשיים ; וכמובן הרצאות מעשירות ומפרות מפי מומחים בעולם התעשייה בהיבטים שונים. פיטר סילחן מגרמניה ידבר על מבני ייצור בסטנדרטים אירופאים ; נגה לב ציון תדבר על כלכלה אחראית וסביבתית, ד"ר נועם אוסטרליץ ידבר על יעילות עסקית במבני תעשייה, דפנה בירן תדבר על שיפור תפוקה באמצעות תכנון נכון של סביבת עבודה, אורן הרמבם ידבר על שיפור פרודוקטיביות באמצעות חדשנות ועוד.

הכנס יתקיים ב 23.3.20 בכפר המכביה בין השעות 8:30-16:00
00:00 - 00:00
19 מרץ

Customer Focus

קצת ממה שמחכה לכם: ♦ הרצאות ופאנלים בנושאים הכי מרתקים בתחום ♦ תערוכת ביתנים שתאפשר לכם להתעדכן בחידושים, לשאול את כל השאלות ולהכיר פתרונות מתקדמים ♦ חשיפת תוצאות של 2 סקרי שירות וחווית לקוח בלייב בוועידה ♦ הצגת פתרונות ייחודיים בפעם הראשונה בישראל ♦ החברות המובילות מגיעות לחלוק מהידע שלהן ולחשוף סיפורי לקוח מרתקים ואם כל זה לא מספיק, בסוף היום תתקיים הגרלה עם פרס שווה במיוחד מתנת חברת ESL!

אווניו קריית שדה התעופה
00:00 - 00:00
17 מרץ

כנס מיזוגים ורכישות בהיבט המשאב האנושי

מיזוגים ורכישות שפה חדשה לארגון שנוצר. מה באמת קורה בתהליך כזה? מי השחקנים? מה התהליך? מה עובר העובד? מה המנהל? השותף? ומה תפקיד מנהל/ת משאבי האנוש ? חברות רבות בשוק המקומי והגלובלי בוחרות במיזוגים ורכישות מסיבות אסטרטגיות מגוונות, הגדלת נתח השוק, חבירה למתחרים, ניכוס טכנולוגיה או הון אנושי ועוד. תיהיה הסיבה אשר תיהיה, ההשפעות על הארגונים, הרוכש והנרכש מורכבות ומשמעותיות. תהליכים של מיזוגים ורכישות נועדו לייצר סינרגיה – לשלב כוחות ולהביא לתוצאות עסקיות טובות יותר. עם זאת, מרביתם נכשלים עקב חוסר יכולת לממש את פוטנציאל הסינרגיה הגלום בהם. ואמנם, על פי מחקרים 80%-90% מהמיזוגים והרכישות נכשלים שכן מרבית החברות שוקלות תהליכים אלו מסיבות כלכליות, ונותנות את עיקר הדגש להיבטים משפטיים וכלכליים, כאשר העובד, ואף המנהל, לפחות מיד אחרי ההכרזה, מוצאים את עצמם מבולבלים, חסרי מיקוד ובהירות או מה שלא פחות גרוע מאופוריה מהזדמנויות שטופחות על פניהם. אחת הסיבות המרכזיות לחוסר ההצלחה היא חיבור לא מדויק בין שתי תרבויות ארגוניות/ ניהוליות, בין הצוותים של שתי החברות המתמזגות. כך אנו מוצאים, שמיזוג שמתחיל משיקולים אסטרטגיים נכונים, נכשל בגלל טיפול לא נכון במשאב האנושי, בהבנת השונות האישית, הבין אישית ובתרבות הארגונית. לראשונה בארץ, פורטל משאבי האנוש HRus ומרכז סינרגיה, בראשות ד"ר רמי בן-ישי, מארגנים כנס בנושא, ומזמינים אתכם (מנכ"לים, סמנכ"לים, אנשי משאבי אנוש) ללמוד מהידע שנצבר בתחום בעולם ובארץ. אנו מזמינים אותך לקחת חלק בתהליך למידה משמעותי אשר יכין אותך לבאות.

08:00-16:20 כפר המכביה
00:00 - 00:00
19 פברואר

ועידת השלטון המקומי לחדשנות MUNI-EXPO

האירוע השנתי של מרכז השלטון המקומי, הוא המפגש הגדול ביותר של השלטון המקומי בישראל. את האירוע פוקדים כ- 8,000 מנהלים בכירים מ- 257 רשויות ו- 400 חברות ותאגידים עירוניים. רק פעם בשנה, ניתן למצוא תחת קורת גג אחת, את כל הצמרת המוניציפאלית הישראלית לחוויה יוצאת דופן של מפגש, לימוד, החלפת דעות ורעיונות וחשיפה לספקים ועסקים הפועלים במגזר. האירוע הוא כר פורה לחדשנות, ליזמות עסקית ולטווייתם של קשרים עסקיים ענפים. עוצמתו של הכנס נובעת משיתוף הפעולה שרוקמים המשתתפים והשפעתו על חיי היום יום של מיליוני אזרחים במדינה.

ביתן 2 שלישי- רביעי: 17:00 - 09:00
00:00 - 00:00
18 פברואר

GYM & POOLS ISRAEL

תערוכת GYM & POOLS ISRAEL הינה התערוכה המקצועית היחידה בישראל לענף הספורט, הבריכות ואורח החיים הבריא, ומתקיימת אחת לשנתיים. בתערוכה לוקחות חלק החברות המובילות בתחום מהארץ והעולם ומוצגות בה טכנולוגיות חדשות ומתקדמות בתחום חדרי הכושר, הבריכות וכן שיטות אימון גופני חדשניות. התערוכה תתקיים בתאריכים 18 - 19 בפברואר 2020, בימים ג'-ד'. שעות פתיחה: יום ג', 10:00 - 20:00, יום ד', 10:00 - 18:00.

ביתן 10, אקספו תל אביב (גני התערוכה)
00:00 - 00:00
X

מארגנים אירוע?

תשאירו לנו את כאב הראש! השאירו פרטים
או התקשרו 073-7030100
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום
* השירות ניתן ללא תשלום
הוסף אירוע