פסטיבל הבירה: Beer Garden

מה?

ה"ביר גארדן", תרבות הבילוי הבווארית שמקורה במאה ה: 19 של גינת שיכר, ובה מוצעות בירות צוננות מהחבית, בליווי אוכל בווארי מסורתי (בעיקר נקניקיות בחרדל ובכרוב כבוש), מגיעה בימים רביעי וחמישי, 14 – 13 ביולי, למרינה בהרצליה.
רחבת המרינה תשנה פניה ותעוצב כגינת בירה קסומה, עם שולחנות וספסלים מעץ, המיועדים לישיבה משותפת של אורחי הפסטיבל, אשר יוכלו להנות משתיית בירה בכוסות ענק, שיוגשו על ידי מלצריות בתלבושת בווארית מסורתית.

עיריית הרצליה והחברה העירונית לפיתוח התיירות הרצליה, מארגנות עבור חובבי הבירה את הפסטיבל המיוחד הזה.

חברת ההפקה: 'אלי לוי הפקות'.

בפסטיבל במרינה תציג מבשלת פאולנר מבחר בירות צוננות ומשובחות מהחבית, בהן: בירה פאולנר חיטה בהירה, פאולנר סלבטור בירה כהה ועוד ( מחיר: 1/3 כוס ב- 26 ₪ , 1/2 ליטר - כוס 36 ₪ וקבלת הכוס במתנה ומילוי כוס פלסטיק ב- 30 ש"ח).

חווית ה"ביר גארדן" כוללת בצד הבירה, גם נקניקיות מושקעות בטעמים שונים. בפסיטבל במרינה יופקד על תפריט הנקניקיות: מותג 'פרנק', שיגיש נתחי עגל מובחרים וכן נקניקיית "עגל פיקנטית", עם נגיעה רכה של טעם פיקנטי. הנקניקיות יוגשו בלחמניות טריות, יחד עם שוקרוט, כרוב מבושל בבישול איטי עם בירה, חומץ בלסמי, זרעי קימל ורטבים מעניינים. המחיר לכל הנקניקיות 27 ₪.

בהתאם למסורת הבווארית, יכלול הפסטיבל גם מוזיקה משובחת: 'הופעות חיות' של הרכבים מוזיקליים: להקת 'אוברטון', להקת 'גרביטי' ולהקת 'ריטלין'.

הכניסה היא חופשית. עם זאת, מכירה והגשת הבירה רק מעל גיל 18


איפה?

מרינה הרצליה


מתי?

תאריך 13/07/2016-14/07/2016


איך נרשמים?

מאורגן על ידי: עיריית הרצליה והחברה העירונית לפיתוח התיירות הרצליה
אתר: http://www.herzliya-marina.co.il/


השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום
הוסף אירוע