פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי

מה?

גם השנה, מועצה אזורית הגלבוע ועמותת תיירות שקמה בשור משתפות פעולה ומפיקות יחד, זו השנה הרביעית, את אחד האירועים הצבעוניים והמצליחים בארץ – פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי חוצה ישראל. במהלך ימי הפסטיבל, כ-16 כדורים פורחים מרהיבים וייחודיים יכסו את שמי הגלבוע וצפון הנגב בחגיגה משפחתית מסעירה עם שלל פעילויות ומופעים עוצרי נשימה.
הפסטיבל הוקדם השנה לחודש יולי, במהלך החופש הגדול, והוא יתקיים בשני מוקדים ברחבי הארץ - בתאריכים 14-15 ביולי הוא יתארח בגן הלאומי מעיין חרוד בגלבוע ובתאריכים 21-22 ביולי בגן הלאומי פארק הבשור (אשכול) בצפון הנגב. לפסטיבל יגיעו טייסי כדורים פורחים מרחבי העולם, שיחברו לטייסים מקומיים וימריאו למטס כדורים פורחים מרהיב ויצבעו את השמיים בשלל צבעים.
עם חשיכה יתקיים מופע עוצמתי וסוחף: מופע קרקסי מודרני המשלב להטוטנים, אקרובטים, מוזיקה חיה ואלמנטים של אור לכדי אירוע קצבי וסוחף העטוף בעושר וויזואלי ומוזיקלי על הבמה. שיאו של הערב במופע NIGHT GLOW מרהיב, בו הכדורים מחוברים לקרקע ולצלילי מוסיקה קצבית נדלקת בהם אש בשלל צבעים - חוויה ייחודית ויוצאת דופן המרתקת את הקהל.
עם שחר, יוכל הקהל לחזות בתהליך ניפוח כדורי הענק על גבי הקרקע והפרחתם לאוויר במפגן צבעוני ומרגש.
השנה ישבר שיא של צניחה מגובה נמוך כאשר 2 צנחני BASEJUMPING שמגיעים לפסטיבל במיוחד מהולנד יקבעו שיא של צניחה מגובה נמוך מכדור פורח מגובה של 120 מטר בלבד!

בכל אחד מאתרי הפסטיבל יתקיימו אירועים מיוחדים ומגוון פעילויות לכל המשפחה, לצד שכשוך במי המעיינות ולינת שטח חווייתית.
האירוע בגלבוע (14-15.7) כולל מגוון פעילויות לכל המשפחה: מתקני שעשועים, מתנפחים כולל מגלשות מים, בריכות שכשוך ודמויות רחוב שישעשעו את הילדים, דוכני יצירה, ריקודי עם ,שירה בציבור, סרט אל תוך הלילה, מופע קרקס אווירי, מופע אש night glow)כדורים פורחים עם אש ומוזיקה), מופע זיקוקים ענק צניחות חופשיות מכדורים פורחים, מטסים של אולטרה לייט (מטוסים זעירים), דוכני מזון ועוד. למחרת עם שחר יתקיים מטס כדורים פורחים ססגוני, צניחה חופשית מכדור פורח ובריכות שכשוך להנאת הקהל.
האירוע בפארק הבשור (21-22.7) כולל מגוון פעילויות לכל המשפחה: בריכות שכשוך ודמויות רחוב שישעשעו את הילדים. בערב יתקיים מופע קרקס אווירי, ולאחריו מופע אש night glow)כדורים פורחים עם אש ומוזיקה).
למחרת עם שחר יתקיים מטס כדורים פורחים ססגוני, צניחה חופשית מכדור פורח ובריכות שכשוך להנאת הקהל.

בין הכדורים הפורחים שיעלו לאוויר ניתן לראות את בלון "הראש החושב" מהולנד, "יצירת האומנות המעופפת היחידה בעולם" נאשר וצר ע"י אומן שוודי בסוף שנות השמונים, במטרה לעודד את הצופים לחשיבה ולקדם גישור בין אנשים, קונפליקטים ותרבויות. הבלון מגיע רק לאירועים מיוחדים ברחבי העולם. טייס הכדור הוא אייק ויסר מהולנד, שהוא הראשון בעולם להקיף את הקוטב הצפוני בכדור פורח. טייס נוסף בפסטיבל הוא לובור לבוביץ' מסלובקיה, שעיצב את הבלון "ברונו הליצן", בלון ייחודי בצורת ראש ליצן שמטרתו לשמח את האנשים. בנוסף, יופיעו שני בלונים מיוחדים מבלגיה: הבלון "פילפלון" עם סל מיוחד המתקפל למזוודה, והבלון "הופר", שהוא בלון בלי סל בכלל!
חברת "סקיי טרק כדורים פורחים" הישראלית תנהל את תחום התעופה בפסטיבל ותציג לראשונה את הבלון הצורני הראשון בישראל "זולו הקוף המעופף" בטיסות הבכורה שלו לכבוד פסטיבל הכדורים הפורחים.

מחיר האירוע לאדם מעל גיל 3: 139 ₪. חבילה משפחתית 449₪. (4 כרטיסים: זוג+ שני ילדים). ילד עד גיל 3 ללא תשלום. הכרטיס כולל לינת שטח בפארק, צפייה במופעים ובמטס וכל הפעילויות. הכרטיס אינו כולל טיסה בכדור פורח. לאחר ששנה קודם אזלו כל הכרטיסים ולאור הביקוש הרב מומלץ להקדים ולרכוש כרטיסים בהקדם. מחירים מוזלים לוועדי עובדים, מנויי מטמון ותושבי האזור. (קיום המטס מותנה במזג האוויר).


איפה?

הגן הלאומי מעיין חרוד בגלבוע


מתי?

תאריך 14/07/2016-15/07/2016


איך נרשמים?

מאורגן על ידי:
אתר: http://www.gobalon.co.il/


השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום
הוסף אירוע