יריד האופנה השנתי "טרנדה"

מה?

יריד האופנה השנתי "טרנדה" של עמותת "רוח נשית", המקדמת עצמאות כלכלית לנשים נפגעות אלימות.

כל הכנסות האירוע מהוות תרומה לפעילות העמותה המקדמת את עצמאותן הכלכלית של נשים נפגעות אלימות.

ביריד האופנה יימכרו בגדי מעצבים, תיקים, תכשיטים, הלבשה תחתונה, שנתרמו על-ידי מיטב המעצבים והחברות, ביניהם: קום איל פו, קאלה, דנה אשכנזי, אלמביקה, קרן וולף, דורין פרנקפורט, דורית שדה, רעומה, ועוד רבים וטובים.

בנוסף למתחם המעצבים, יוקם מתחם נוסף של שמלות כלה. במתחם זה, מוזמנות כלות לעתיד לבחור את שמלותיהן מבין מאות שמלות מדהימות של המעצבים המובילים בישראל, שתרמו את השמלות למען עמותת "רוח נשית", במחיר של עד 3,000 ש"ח.

בין המעצבים: ליהי הוד, ארז עובדיה, גדי אלימלך, הילה גאון, ירון מינקובסקי, ליה, לימור רוזן, אלון ליבנה, דוד חצבני, רומן בלבן ועוד. כמו כן במקום ימכרו אביזרי כלה כמו הינומות ואביזרי שיער.

על עמותת 'רוח נשית':
עמותת 'רוח נשית' חותרת לקדם את כוחן הכלכלי של נשים נפגעות אלימות בישראל, מתוך ראייה פמיניסטית ומחויבות לצדק מגדרי ושוויון תעסוקתי-כלכלי. 'רוח נשית' מאמינה כי קיים קשר הדוק בין אלימות נגד נשים לבין בידודן החברתי, נחיתותן המעמדית ותלותן הכלכלית וכי יציאתן ממעגלי האלימות כרוכה בביסוס עצמאותן הכלכלית. העמותה מסייעת כל שנה למאות נשים להשתלב במעגל העבודה, לפתח אופק תעסוקתי, להגדיל הכנסה, לאזן את התקציב ולסגור חובות ודפוסי כניסה לחובות, ולצאת ממעגל האלימות.


איפה?

מתחם התחנה תל אביב


מתי?

תאריך 18/05/2016-21/05/2016


איך נרשמים?

מאורגן על ידי: עמותת רוח נשית ועיריית תל אביב


השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום
הוסף אירוע