הפנינג 'להרגיש נגישות'

מה?

עמותת 'נגישות ישראל' בשיתוף הוועד הפראלימפי וההתאחדות הישראלית לספורט נכים תקיים את 'להרגיש נגישות' - הפנינג ספורט חוויתי המתקיים זו השנה השביעית!
מטרת האירוע החגיגי להגביר את ההזדהות עם אנשים עם מוגבלות, באמצעות מפגש מקרוב עם אנשים עם מוגבלויות שונות והתנסות במגוון פעילויות מהנות ומאתגרות המדמות, עד כמה שניתן, את תחושת המוגבלות.
השנה האירוע בסימן הצדעה לנבחרת הספורטאים הפראלימפית הנוסעת להתחרות במשחקים הפראלימפיים בריו. האירוע כולל מתחם התנסות לכל המשפחה: מהי טעימה של גלידה מבלי שרואים אותה? כיצד מתגברים על מכשולים כאשר יושבים בכיסא גלגלים? ילדים ובוגרים יוכלו ללכת בכיסוי עיניים עם כלבי נחייה, ליצור גרפיטי צבעוני ללא שימוש בידיים, ליצור קעקועים בשפת הסימנים, להיחשף לשקט בעולמם של החירשים וליהנות מפעילויות נוספות.

לאורך הנמל ישוטו קיאקים בשיתוף 'מרכז דניאל' לחתירה וסירות של עמותת אתגרים, מעליהם יטוס מטס הצדעה של האגודה לתעופה הספורטיבית בישראל ובו טייסים וילדים עם מוגבלות שיביטו מלמעלה על ההפנינג ועל הנוף הנפרש לעיניהם.

ההפנינג הייחודי יכלול משחקי ראווה בענפים פראלימפיים, בשילוב שחקנים ונבחרות מוכרות כמו: כדורסל בכיסאות גלגלים בשיתוף נבחרת הנשים של ישראל בכדורסל, טניס בכיסאות גלגלים בשיתוף בכירי הטניסאים של ישראל בעבר ובהווה, כדור שער בשיתוף שחקני נבחרת ישראל בכדורגל מתקופות שונות, אופני 'טנדם' (אופניים בהם השליטה והדיווש נעשים באמצעות הידיים), רוגבי כסאות גלגלים, בוצ'יה (כמו באולינג) , מתחם סלסה, DJ ועוד הפתעות. בואו לפגוש את האנשים שייצגו את ישראל בריו!


איפה?

נמל תל אביב


מתי?

תאריך 06/05/2016-06/05/2016


איך נרשמים?

מאורגן על ידי: עמותת 'נגישות ישראל' בשיתוף הוועד הפראלימפי וההתאחדות הישראלית לספורט נכים
אתר: http://www.aisrael.org/?CategoryID=647&ArticleID=52819


השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום
הוסף אירוע