קוקה קולה תפתח חנות "פופ אפ" למוצרים ממוחזרים בנווה צדק

מאת: דסק חדשות 'מפיק' ‏ 29/03/11

מבקרים שיגיעו לחנות עם מיכלי משקה ריקים הניתנים למחזור, יזכו בהנחה ברכישת המוצרים בחנות. "סניפים" נוספים ייפתחו בירושלים ובחיפה.

אחד המאפיינים של טרנד הוא המיאוס שדבק בו, בשלב מסוים, בדרך לטרנד הבא. בקונטקסט השיווקי, שתיים מהמגמות הבולטות של השנים האחרונות הן חנויות ה"פופ-אפ" והזדהות עם הסביבה הירוקה.

 

כל אחד מאלה מוצה בפני עצמו, ועדיין חברות ממשיכות להתבסס על פעילויות המשלבות את הקונספטים הללו.

 

ולראיה, בקוקה קולה ישראל החליטו לסחוט את הלימון עד גב הקליפה ולשלב בין שניהם: חנות מִחזור אופנתית למוצרי הלבשה, אקססוריז ורהיטים שתפעל באופן זמני ("פופ אפ", כבר אמרנו) במתחם התחנה בדרום-מערב תל-אביב.

 

"Coca-Cola Recycled Collection" תייצא לציבור את רעיון ה"אופנה הממוחזרת", ו"על הדרך" גם את מותג המשקאות. מבקרים שיגיעו לחנות עם מיכלי משקה ריקים הניתנים למחזור, יזכו בהנחה ברכישת המוצרים בחנות.

 

החנות ב"התחנה" תשתרע על שטח של 400 מ"ר, כאשר בחיפה ובירושלים יופעלו מתחמים דומים נוספים.

 

ובלי פייסבוק הרי אי אפשר, ואת הפעילות תלווה חנות וירטואלית בדף הפייסבוק של החברה, וגם בה ניתן יהיה לרכוש את המוצרים הממוחזרים.

 

הדמיית מחשב (יח"צ)

 

 

 

 

טל רבן, מנכ"ל קוקה-קולה ישראל: "אנו פועלים כבר שנים בתחום האחריות הסביבתית במסגרת תכנית רב-שנתית, עם מדדים ויעדים מוגדרים, תוך שיפור מתמיד במדדים סביבתיים של מים אנרגיה ומחזור. המפעל קולה בבני ברק, מוסמך לתקן אחריות סביבתית ומעבר לכך עומד בסטנדרטים המחמירים יותר של קוקה-קולה העולמית.

 

"בשנת 2011 החלטנו לאחד את הפעילות שלנו בנושא הסביבתי תחת הרעיון של GIVE IT BACK. אנו פועלים בתכנית רב שנתית לעידוד מחזור מיכלי שתייה ריקים ולחיזוק המודעות הציבורית לנושא, מתוך הכרתנו ביכולת ובאחריות שלנו לסייע ולתרום למען שמירת הסביבה בה אנו חיים".

 

את החנויות תכנן ועיצב משרד האדריכלים בילגוראי פוזנר. החל מ-14 באפריל.

 

 

 

הפקה: פרומרקט

 

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

כל מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לחג

כל מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לחג

כל מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לראש השנה + מקומות וספקים להרמת כוסית לראש השנה

אוטומוטור 2019

אוטומוטור 2019

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

מקומות להרמת כוסית לפסח

מקומות להרמת כוסית לפסח

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

האטרקציות החדשות באילת

האטרקציות החדשות באילת

לאחר שהעיר אילת התחדשה בשדה תעופה בינלאומי "רמון", החלה עיריית אילת לעבוד באופן רשמי על פרויקט פינוי נמל התעופה, במטרה להפ

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום