חברת לייזר חדשה לרונן אריכא וראסל אייבל

מאת: דסק חדשות 'מפיק' ‏ 01/11/10

השניים ייבאו מערכות לייזר מחו"ל ו"מלייזרים" בתוכנית "אל תפיל את המיליון" בקשת. איזו כברת דרך עברה הלייזר המוכרת משנות ה-80 ועד היום? לייזר כנגדו, הדור הבא.

פעם, לא ממש מזמן, כשביקשו "לקמפיין" אירוע, לרוב נכתב באותיות קידוש לבנה כי בין האטרקציות יש גם "מופע לייזר מרהיב".

 

מאז עברה קרן הלייזר גלגולים רבים, חלקם גם בענפים אחרים במשק (רפואה, למשל), אם כי חדלה להיות אטרקטיבית, באופן טבעי, באותה מידה שהייתה לפני עשור למשל.

 

"היום קרן לייזר לא מספיקה לבדה", סבור ראסל אייבל, ממונה בטיחות לייזר ובעל רקורד של כ-20 שנה בתחום. "השאלה מה אתה עושה איתה".

 

אייבל פתח לאחרונה את חברת הלייזרים שואו דיזיין, בשיתוף עם רונן אריכא, הבעלים של חברת הווידאו והמולטימדיה לאירועים אריכא בלגנים. בעבר ניהל אייבל חברת לייזר משלו. לימים ביכר אייבל להתמקד בניהול בניינים דווקא, ואריכא תפס את מקומו. כעת נסגר המעגל.

 

  

ראסל אייבל

 

 

הכל התחיל במשינה

 

לפני כשלושה חודשים חתמו השניים על הסכם שיתוף פעולה, וייבאו מחו"ל שבעה לייזרים חדשים. "מה גרם לי לחזור?", חוזר אייבל על השאלה ומשיב "אירועים גדולים שהיו כאן כמו ההופעה של מדונה וריהאנה, שהיה צריך ממונה בטיחות לייזר עבורם. אחר-כך יצא המופע של משינה, ואריכא עשה את המופע שלהם יחד עם AVS על הלדים".

 

אז למה לו פוליטיקה עכשיו? מאותו מופע של יובל והחברים החל להירקם השת"פ העסקי בין השניים. "בנינו שבע מערכות חדשות, בצירוף אלו שכבר היו לרונן. בעבר, הלייזרים עבדו על קירור מים והיו מחוברים לברז. זה היה בזבוז של מים.

 

"כיום, הלייזרים עובדים עם דיודות (מעין ג'וק אלקטרוני, י"ח) ומקוררים באמצעות אוויר קר. גם גודלם קטן יותר כך שניתן לתלות אותם".

 

בציוד החדש השקיעו השניים מאות אלפי שקלים - לא פלא בהתחשב בתחרות העסקית הגוברת אליה נכנסים השניים (בענף פעלו בעבר ופועלות עוד כמה חברות ומחלקות לייזר, בין השאר בחברות אורי זיקוקין ועידו פרייזלר).

 

חלק ניכר מההשקעה נותב לטובת ייבוא הלייזרים מאירופה. בינתיים, ניתן לראות חלקים ראשונים מפעילות החברה בתוכנית עתירת הרייטינג "אל תפיל את המיליון" בערוץ 2 (קשת), כפי שניתן לראות כאן בצילום.

 

 

 

 

 

 

 

 

כבר הצטרפתם לדף הפייסבוק של פורטל 'מפיק'?

 

 

 

 

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

הכירו את מנוע חיפוש מקומות לאירועים המתקדם בישראל!

הכירו את מנוע חיפוש מקומות לאירועים המתקדם בישראל!

מחפשים מקום לאירוע? מנוע החיפוש מקומות לאירועים של אתר מפיק מגיש לכם את כל המקומות לאירועים בארץ, על פי אפשרויות חיפוש קלות וממוקד

כל מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לחג

כל מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לחג

כל מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לראש השנה + מקומות וספקים להרמת כוסית לראש השנה

אוטומוטור 2019

אוטומוטור 2019

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

מקומות להרמת כוסית לפסח

מקומות להרמת כוסית לפסח

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום