האם "לעומק התודעה" העסיקה דיילות קטינות בקידום מכירות לקונדומים?

מאת: דסק חדשות 'מפיק' ‏ 11/05/10

כך מעידים שני עוברי אורח שביקרו בקניון ההומה אדם ביום שישי האחרון. בחברה מכחישים שמדובר בקטינות. "היו שלוש דיילות, אחת מהן בת 17.5".

"ביום שישי האחרון הסתובבו בדיזנגוף סנטר דיילות קידום מכירות קטינות, בנות 14 לדעתי,  שחילקו קונדומי R3", כך טוענת עוברת אורח שביקרה בדיזנגוף סנטר ביום שישי האחרון.

 

סוגיית גילן של דיילות בסוג כזה של קידום מכירות, מסתבר, היא לא רק נושא רגיש יחסית אלא גם שנוי במחלוקת. בידיעה שפרסם אתר YNET אישר עד ראייה נוסף: "ראיתי את הבנות והן באמת  נראו כמו ילדות, אם כי לא שאלתי בנות כמה הן. אני מודה שיש בזה משהו נכון: בני נוער במיוחד צריכים להשתמש באמצעי מניעה, אם הם כבר עוסקים בפעילות כזאת. אבל אין מה לומר, גם אם הן בגירות זה לא נראה טוב".

 

בירור קצר שקיימנו העלה שמדובר בפרויקט קידום מכירות שגרתי של לעומק התודעהזיו פופלבסקי, מנכ"ל החברה, הגיב לחדשות 'מפיק' בנושא: "אנו מעולם לא עושים דברים נגד החוק", הדגיש, "הבחורה הצעירה ביותר שעבדה בפעילות היא בת 17 וחצי, כל השאר מעל גיל 18. מעולם לא העסקנו דיילות בגילאים האלה. ההתייחסות לעדויות אקראיות של עוברי אורח היא לא מקצועית.

 

"במסגרת ההשקה החדשה של R3 חשוב לנו לעשות פעילות שתחנך את הנוער למין בטוח ולשימוש בקונדומים, ולכן מן הסתם, הבנות הן בגילאי 18 שמדברות לקהל בגובה העיניים. חברה מקצועית לא תסכן את שמה הטוב בלהעסיק קטינים".

 

בחברת פריגו יבואנית R3, טענו כי זהו מהלך שיווקי מקיף לרגל מיתוג מחדש של מותג הקונדומים הגרמני. במסגרת זו, מושק ליין חדש ועיצוב האריזות חודש על-ידי המעצב עדלי סטוק. לטענת החברה, הפעילות נערכה על-ידי שלוש דיילות, שתיים מתוכן חיילות ואחת בת 17 וחצי.

 

"יודגש כי זו חוקית ותקינה לחלוטין", נמסר. "אנו רואים בחינוך הדור הצעיר למין בטוח כנושא בעל חשיבות עליונה ועל כן חולקו דוגמיות לבני 18 ומעלה".

 

 

 

(עדכון שני: 16:36)

(עדכון אחרון: 12/5, 9:48)

 

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

כל מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לחג

כל מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לחג

כל מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לראש השנה + מקומות וספקים להרמת כוסית לראש השנה

אוטומוטור 2019

אוטומוטור 2019

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

מקומות להרמת כוסית לפסח

מקומות להרמת כוסית לפסח

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

האטרקציות החדשות באילת

האטרקציות החדשות באילת

לאחר שהעיר אילת התחדשה בשדה תעופה בינלאומי "רמון", החלה עיריית אילת לעבוד באופן רשמי על פרויקט פינוי נמל התעופה, במטרה להפ

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום