הולכים לתערוכה? תגידו שלום לפלאיירים ולקטלוגים

מאת: דסק חדשות 'מפיק' ‏ 02/11/09

המציגים בתערוכה - גרסת הדלת האחורית: תג חכם (וחדש) יאפשר הפחתת השימוש בקטלוגים, פלאיירים וכרטיסי ביקור, לטובת איסוף וניתוח מידע שיווקי ושימוש במייל.

 

"כרטיסים חכמים" הפכו, עם התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות, לשם קוד שימושי ומשותף לענפים רבים שאינם קשורים זה בזה.

 

כך, למשל, ניתן להנפיק כרטיס חכם לאוטובוס, למנוי למועדון כושר, לכניסה לבניין משרדים ואף לתערוכות מסחריות. עד כאן לא המצאנו כלום.

 

חברת A List מקבוצת כ.ב צ'רנובילסקי, המנהלת ומפיקה תערוכות, כנסים ואירועים, חשפה באחרונה כרטיסים מסוג דומה בעלי רכיב אלקטרוני. אותו רכיב מאפשר איסוף, מדידה וניתוח של מידע שיווקי, ובנוסף העברת מידע וירטואלי בין אנשים בעלי אותו עניין. זאת, באמצעות מערכת דינאמית בעלת זמן תגובה מיידי.

 

בחברה טוענים שמדובר במוצר חדש, שיוטמע בשלב הראשון בהליכי רישום וניהול מידע בתערוכות, כנסים, ימי עיון ובהמשך יורחב השימוש בו גם לתחומים נוספים.

 

הפיילוט לכרטיסים הללו מתרחש בשבועות האחרונים בכמה כנסים שנערכים במרכז הירידים תל-אביב. מבקרי האירוע מקבלים תגים "חכמים", ה"מתקשרים" עם התגים שבידי המציגים בתערוכות.

 

 

 

פחות פלאיירים וכרטיסי ביקור

 

המידע המקוון והממוקד שמעניין את המבקרים, נשמר על הכרטיס, שיאפשר קבלה והעברה של מידע הדדי, אפקטיבי ומיידי ישירות לדואר האלקטרוני. המטרה: חיסכון כספי וסביבתי של תוצרי נייר מודפסים שאופייניים לאירועים מן הסוג הזה, דוגמת קטלוגים, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד.

 

הנפקת הכרטיסים, שמשמשים גם כתגים, מתבצעת על-ידי עמדות קיוסק עצמאיות (ראו צילום), שפותחו במיוחד ומוצבות בעמדות הרישום. התגים עצמם ממוחזרים וניתנים לשימוש חוזר.

 

בצלאל (צלי) צ'רנובילסקי, מנכ"ל A List: "מתוך ההיכרות רבת השנים שלנו בתחום, הכרנו את הקושי של לקוחותינו למצות את הפוטנציאל האדיר הטמון במידע היקר המועבר במאות האירועים המתקיימים מדי שנה בארץ. אנו רואים בפטנט המשך טבעי לעולם המידע הווירטואלי חוצה הגבולות, וצופים, כי הכרטיסים החכמים יחליפו באפקטיביות את השיטות המסורבלות להעברת מידע חיוני בין אנשים ולאיסוף וניתוח מידע שיווקי.

 

"השימוש במידע שייאסף, יעובד ויעזור לייעל את השירות, צפוי לחסוך לחברות סכומי כסף אדירים, והחיסכון המיידי של אלפי טון ניירת יבוא גם הוא לידי ביטוי ויסייע במאמצים החשובים לשמירה על הסביבה".

 

 

 

 

יש לך מוצר מעניין? חושב/ת שהמוצר שלך יחודי? שלח לנו מייל

 

 

 

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מקומות להרמת כוסית לפסח

מקומות להרמת כוסית לפסח

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

האטרקציות החדשות באילת

האטרקציות החדשות באילת

לאחר שהעיר אילת התחדשה בשדה תעופה בינלאומי "רמון", החלה עיריית אילת לעבוד באופן רשמי על פרויקט פינוי נמל התעופה, במטרה להפ

אוטומוטור 2019

אוטומוטור 2019

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב, עם שולי רנד, נתן גושן, שי צברי ואברהם פריד, האנגר 11 נמל ת"א, 17-18 במרץ‬

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום