מגזין מפיק - השכרת ציוד לאירועים? תעבור אצלנו במפיק. נסדר אותך

השכרת ציוד לאירועים? תעבור אצלנו במפיק. נסדר אותך

מאת: מערכת מפיק ‏ 25/12/19

במאמר נצביע על מספר חברות מובילות בשוק השכרת ציוד לאירועים תוך הצגת נתונים הנוגעים לשירות שהם מעניקים ותיאור הציוד אותו הם משכירים.

השכרת ציוד לאירועים? תעבור אצלנו במפיק. נסדר אותך

המגוון הרחב של האירועים המתקיימים מידי יום, בין אם מדובר באירועים פרטיים או עסקיים ובין אם באירועים רשמיים וגדולים מצריכים שימוש בציוד רב. בתחום הפקת האירועים קיימות חברות רבות ומגוונות המאפשרות השכרת ציוד לאירועים באופן שיאפשר למארגני האירוע לתת מענה לצורכיהם ולצרכי האירוע עצמו.

למי שנמצא בתחום הפקת האירועים מכיר מקרוב את הצורך לעמוד בקשר עם מספר רחב של נתוני שירותים שעליהם ניתן לסמוך. באתר האינטרנט של "מפיק" קיימים מספר עמודים המחולקים לקטגוריות המאפשרים למארגני אירועים, בין אם אלו המקצועיים ובין אם מדובר באנשים פרטיים, ליהנות מרשימה ארוכה של נותני שירותים.

אחת מהקטגוריות היותר משמעותיות הנוגעות להפקת אירועים היא קטגוריית השכרת ציוד לאירועים. תחת קטגוריה זו יוכלו הגולשים, קודם כל, לקבל מושג אודות הציוד הנדרש לסוג האירוע שלהם. בעמוד השכרת ציוד לאירועים נלמד אודות ציוד השמע שיש וניתן להשכיר, ציוד רחב של כלי מטבח והגשה, אוהלי אירוח, שולחנות וכסאות, השכרת במות וכל ציוד אחד שיש לו ביקוש וצורך.

בהמשך המאמר נצביע על מספר חברות מובילות בשוק השכרת ציוד לאירועים תוך הצגת נתונים הנוגעים לשירות שהם מעניקים ותיאור הציוד אותו הם משכירים.

 

אושר אירועים   

לאלו העוסקים בתחום השכרת ציוד לאירועים שנים רבות, לבטח מכירים מקרוב את "אושר אירועים" העוסקת בהשכרת ציוד לאירועים כבר יותר מ-20 שנים. "אושר אירועים" מאפשרת לשכור ציוד רחב לאירועים בכל מקום בארץ, כשבין היתר נהנים לקוחותיה מציוד הכולל כסאות פלסטיק ועץ, שולחנות במבחר רחב של גדלים וצורות, מפות ומפיות לאירועים, אוהלים חסיני שמש ומים, שירותי תאורה, הקמת במות, הקמת עמדות דיגול, ציוד למחסומים, מתקני קירור וחימום, מחצלות ועוד.

האוסף הרחב והמגוון של הציוד אותו ניתן לשכור מאפשר ל"אושר אירועים" לעבוד מול חברות מוסדיות הגדולות בישראל ובמקביל לספק שירות אישי לאירועים פרטיים, בהם סדרי הגודל בהשכרת הציוד קטנים הרבה יותר.

בנוסף להשכרת הציוד ניתן ליהנות משירות הצוות מקצועי אשר יודע לתת פתרונות יצירתיים ופרקטים למארגני האירועים בכל הנוגע לאופן סידור הציוד, שימוש נכון בכמויות, בשמירה על סדר וארגון או כל מאפיין אחר הנוגע לציוד המושכר שיש בו להפוך את האירוע למוצלח יותר.

אתר אינטרנט: https://www.mefik.co.il/location/4369_1

יצירת קשר: 073-7840595

 

הכיסא והשולחן   

חברה נוספת הקיימת בשוק השכרת ציוד לאירועים ופעולת בכל רחבי הארץ היא "הכיסא והשולחן". בביקור באתר האינטרנט של החברה ניתן להתרשם מאיכות הציוד אותו ניתן להשכיר אשר מחולק למספר קטגוריות: ציוד הושבה, שולחנות, כלי אוכל, כלי הגשה, אוהלים והצללה וציוד משלים, כששם ניתן להתרשם, בין היתר, מתנורים אנכיים לחורף, מפות סטאן, מי חם, משחקי כדורגל שולחן, מקרנים ומסכים ושאר ציוד קצה.

במסגרת פועלה כחברה להשכרת ציוד ואירועים בולטת בתחום השכרת כלי אוכל וסכו"ם, רואים ב"הכיסא והשולחן" חשיבות רבה בבחירת לקוחותיהם והם עצמם בהשכרת ציוד המצמצם באופן משמעותי את השימוש בכלים חד פעמיים, כשכלים אלו אינם מטיבים עם הסביבה לאחר השימוש בהם. בהינתן כך, "הכיסא והשולחן" מקדמים ומעודדים כל שימוש שנעשה בכלים רב פעמיים העשויים חומרים עמידים המתמזגים עם הטבע והסביבה ואינם כאלו הפוגעים בו. 

מביקור בעמוד גלריית האירועים ניתן להבחין במקצועיות הרבה של החברה באופן סידור הציוד תוך מיזוגו בצורה מושלמת ופרקטית בחללים והמרחבים בהם מתקיימים האירועים. בנוסף לכך, מאפשרת החברה לכלל הלקוחות לאפיין את האירוע ביחד עם הצוות המקצועי על מנת לאמוד במדויק אודות הציוד שכדאי לשכור לאירוע.

אתר אינטרנט: https://www.mefik.co.il/location/5358_1

יצירת קשר: 073-7578107

 

לד לנד   

בתחום השכרת ציוד תאורה לאירועים אין ספק ש"לד לנד" מהווים את אחת מהחברות המובילות בתחום. באירועים בהם יש צורך בהקמת מערך תאורה מתאים, הקמה של מסכי ענק ובכללו מערך תאורה ומסכים מקצועי, יש וחשוב לקחת בחשבון את מערך השירותים של "לד לנד".

שימוש רחב בשירותי החברה נעשה באירועים בהם יש חשיבות רבה בהעברת תוכן. חלק ניכר מהלקוחות של "לד לנד" מגיעים מעולם הפרסום והשיווק, קידום מוצרים, תצוגות אופנה ועוד. לקוחות אלו נהנים ממערך רחב של ציוד תאורה ומסכים ברזולוציה ובאיכות הקרנה גבוהה, בהתקנת מסכים בצפייה רחבה ופנורמית, שימוש בתאורה צבעונית ומגוון רחב של אפשרויות המאפשרות בכל פעם מחדש להפתיע את באי האירוע.

חשוב לציין שהשכרת ציוד התאורה והמסכים נעשה תוך שימוש בכל אמצעי הבטיחות והתקנים הנדרשים וזאת בכדי להפיק אירוע בו כל ציוד התאורה והמסכים של "לד לנד" יותקנו באופן בטיחותי ויאפשרו העמדת הציוד באופן בטוח ויציב מבלי להוות סכנה לאורחים.

אתר אינטרנט:  https://www.mefik.co.il/location/15406_1

יצירת קשר: 073-7578135

 

חייק במות   

בעבור הלוגיסטיקה המורכבת של השכרת במות והקמתן אין ספק ש"חייק במות" מהווה את אחת החברות המובילות בתחום.

הקמת הבמות נעשות תוך הקפדה על הלוגיסטיקה הנדרשת ועיצוב הבמה. על החברה מנצח המייסד והבעלים חיים יצחק המגיע מתחום העיצוב והתפאורה ומכאן ניסיונו הרב מקבל ביטוי בכל אירוע בו מופקדת החברה. יצחק שם במטרה למלא את שורות החברה בעובדים בוגרי יחידות קרביות, מה שמאפשר לחברה להפיק במות למגוון רחב של אירועים עבור משרדי הממשלה השונים, זרועות הביטחון וחברות מובילות במשק הישראלי.

מעבר להקמת הבמות אמונה החברה על הפקת טקסים ואירועים כשזו לקחה חלק בכינוסי המכבייה לאורך השנים, אירועי חגיגות היובל ו-70 למדינת ישראל, ביקור האפיפיור בישראל ועוד.

ביקור באתר החברה מספק לגולשים את רשימת השכרת ציוד לאירועים אותה מספקת החברה, כשבין היתר ניתן לשכור תפאורות ומיצגי חוצות, במות לאירועים וטקסים, השכרת מחסומי לחץ וגדרות, הקמת תערוכות לביתנים וירידים, אביזרי טקס ובמה, שירות של ליטוש וחידוש במות ופרקטים וכמובן – עולם הדינוזאורים – אטרקציה יוצאת דופן של מיני דינוזאורים בגודל טבעי תוך שילוב של תאורה, קולות וצלילים.

אתר אינטרנט: https://www.mefik.co.il/location/5609_1

יצירת קשר: 073-7578648

 

 LED'S DO IT      

בתחום השכרת ציוד לאירועים חשוב להכיר מקרוב את "LED'S DO IT". במסגרת שירותיה מעניקה "לדס דו איט" ציוד דיגיטלי להשכרה תוך מתן שירות פתרונות בתחום החומרה, תוכנה, התקנה, תמיכה ואף עיצוב התוכן הדיגיטלי.

צוות "לדס דו איט" פועל עם מגוון רחב של לקוחות, בין אם החברות הגדולות במשק הנהנות ממגוון רחב של אפשרויות בתחום השילוט הדיגיטלי ועד התאמה לצרכים הנקודתיים של לקוחות פרטיים המעוניינים להפיק שילוט דיגיטלי במסגרת האירוע הפרטי שלהם.

בביקור באתר האינטרנט של החברה ניתן להתרשם ממגוון רחב של דוגמאות ומיצגים דיגיטליים בהם לקחה חלק "לדס דו איט" לאורך השנים תוך שימוש במיצגי וידאו על גבי סוגים רבים של קירות, שימוש בוידיאו ב-360 מעלות, שילוב של וידאו על גבי במות, מתקני הרמה או כל פלטפורמה אחרת המאפשרת זאת.

מעבר להשכרת ציוד דיגיטלי, ניתן אף לרכוש ציוד דיגיטלי לצמיתות, כשבמסגרת השירות זוכים הלקוחות להתקנת הציוד והקמת הקונסטרוקציות הנדרשת לכך. זאת תוך הקפדה על נהלי הבטיחות והתקנות הקיימות בישראל בנוגע להקמה קבועה של מיצגים דיגיטליים אלו.

אתר אינטרנט: https://www.mefik.co.il/location/17302_1

יצירת קשר: 073-7578318

 

 

 

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

הופעות מומלצות בישראל

הופעות מומלצות בישראל

אם גם לכם נמאס לשבת בבית, במיוחד אחרי תקופת הקורונה שבה לא הייתה לנו כל כך ברירה, הגיע הזמן למצוא הופעות מומלצות בישראל.

איך תבחרו את המקום הנכון עבור האירוע שלכם?

איך תבחרו את המקום הנכון עבור האירוע שלכם?

אתם עומדים לפני אירוע משמעותי בחיים שלכם? אתם רוצים שהאירוע יהיה חלומי ויראה בדיוק כמו שדמיינתם? תוכלו לבחור בשתי אפשרויות, או להי

איך מפיקים חתונה מוצלחת בחיק הטבע?

איך מפיקים חתונה מוצלחת בחיק הטבע?

אירועים הפכו בעשור האחרון להפקות מורכבות ומרתקות. בהתאם הם מחייבים הקדשת תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט - הקייטרינג, המוזיקה, התפאורה

מתחתנים השנה?

מתחתנים השנה?

היום המיוחל קרב ובא? אנחנו מקווים שאתם כבר מוכנים להכל. אבל רגע, בטח כבר הייתם במספר אירועים בחיים שלכם, ובכל אירוע ראיתם צלם אחר?

ליווי חינמי לסגירת האירוע שלכם, השאירו פרטים כאן:

שדות חובה *

X

מארגנים אירוע?

תשאירו לנו את כאב הראש! השאירו פרטים
או התקשרו 073-7030100
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום
* השירות ניתן ללא תשלום