מגזין מפיק - אירועי השבוע 20/10/2018 - 14/10/2018

אירועי השבוע 20/10/2018 - 14/10/2018

מאת: מערכת מפיק ‏ 14/10/18

האירועים החמים של השבוע: NVIDIA, Veeam ON Tour, כנס אדריכלי נוף, GTC ISRAEL ועוד...

האירועים החמים של השבוע:

 

Experience IT – Meraki

Cisco Meraki הוא פתרון IT מנוהל ענן המאפשר לך להפעיל את התשתית הארגונית בקלות ובפשטות. Meraki כוללת מוצרים אלחוטיים, מתגים חדשניים, מצלמות אבטחה חכמות ופתרונות UTM הכוללים AMP. הצטרפו אלינו ליום הכשרה מקצועית, בו נחווה ונלמד את כל יתרונותיו. הרשם עכשיו כדי להבטיח מקום youre! נקודת גישה לנקודת גישה של Cisco Meraki תועבר לכל משתתף בסוף יום האימון, כך שתוכל להמשיך לחקור את יכולותיה של Meraki. 

 

מקום האירוע: מקום האירוע: משרדי Cisco, רחוב המלאכה 32, נתניה

 

תאריך תחילה: 11/10/2018.

 

שם המארגן: Cisco.

 

קישור לאתר הכנס: bit.ly/2PiMkyE 

 

 

 

Veeam ON Tour

היישר משיקאגו שברצות הברית, VeeamOnTour מביא את המיטב מכנס VeeamOn , שהתקייים לאחרונה בשיקאגו, השנה בסימן של עידן חדש: The era of Hyper-Availability, בעידן חדש זה כבר לא מספיק רק לאסוף, לאחסן ולהגן על המידע, חשוב ואף קריטי עבור כל ארגון לנהל את המידע. בואו לשמוע על המגמות והטרנדים האחרונים בעולם ה- Digital Transformation: הרצאות בנושא hyper-criticality , hyper-growth and hyper-sprawl מסלולים טכניים בהם נחקור את הטכנולוגיה החדשנית שיכולה לקחת את העסק שלך ל- Hyper-Availability ועוד הצטרף אלינו למסע של Intelligent Data Management  ועוד.

הופעת אורח: ליאור סושארד.

 

מקום: אווניו מרכז אירועים וקונגרסים, קרית שדה התעופה.

 

תאריך: 18/10/2018.

 

שעת התחלה: 08:00, שעת סיום: 14:00.

 

שם המארגן: אנשים ומחשבים.

 

טלפון: 03-7330777

  

קישור לאתר הכנס: https://veeam-on.events.co.il/home  

 

 

 

Service Mesh - Deep Dive

שירות MESH DIVE DIVE - ניהול מיקרו-שירות עם ISTIO 1.0 על קוברנט, הצטרפו אלינו כדי ללמוד על הגרסה החדשה מוכנה לייצור של ISTIO 1.0. למד על הארכיטקטורה של ISTIO ותכונות עבור מיקרו-שירותים כגון: ניהול תעבורה גמישות הפעלת מיקרוסקופים מאובטחים מעקב מבוזר ומעקב ועוד… הדגמות חיות כללו. (Microservices בשימוש נכתבו ב SpringBoot 2.0) איפתח שונבאום, ראש פתרונות בכיר אדריכלים @ CloudZone סדר היום שלום ISTIO - מהו שירות רשת - רקע Istio ISTIO 1.0 - ארכיטקטורה - ניהול תנועה - תנועה חכמה - הפעלת מיקרוסרובים מאובטחים (לדוגמה, מדיניות Auth עבור mTLS & Istio RBAC - מופץ מבוזר עם יגר - מעקב - Debugging את הרשת דרישות: בסיסי ידע מתקדם של Kubernetes – אתם חייבים להיות! 

 

מקום: משרדי גוגל ישראל, יגאל אלון 98, תל אביב, קומה 29.

 

תאריך: 15/10/2018.

 

שעת התחלה: 17:30, שעת סיום: 19:30.

 

שם המארגן: אנשים ומחשבים, Cloud Zone by matrix

 

טלפון: 03-6506367

  

קישור לאתר הכנס: https://ics-event.events.co. https://cloudzone.io/training/service-mesh-deep-dive-managing-microservices-with-istio-1-0-on-kubernetes/ 

 

 

כנס CANNX

ברוכים הבאים ל - כנס CANNX 2018, הכנס הבינלאומי השלישי לקנאביס רפואי, יהיה נקודת המפגש המרכזית שבה מנהיגים עולמיים בכל תחומי הרפואה קנביס לבלות שני ימים מרגש לחקור את המחקר המדעי / קליני האחרונה, שיטות חקלאיות וחדשנות, והזדמנויות עסקיות בקנביס רפואי. CannX מציע לך ידע גלובלי, ניסיון ייחודי של Cann10 הזדמנויות הרשתות שאין כמוהו. אם אתה מנהיג בתחום הקנביס הרפואי, או רוצה להיות אחד, הצטרף ליושב ראש הכנס, פרופ 'רפאל משולם, מומחי Cann10 וחזירי התעשייה.

בין הנאמים: RAPHAEL MECHOULAM Professor of Medicinal Chemistry The Hebrew University of Jerusalem Israel, DONALD ABRAMS Professor of Clinical Medicine The University of California USA, KIRSTEN R. MÜLLER-VAHL Director of Tourette Syndrome Clinic Medical School of Hannover Germany, MICHAEL DIXON Director of the Controlled Environment Systems Research Facility and Program The University of Guelph Canada.

 

מקום: גני התערוכה תל אביב.

 

תאריך תחילה: 15/10/2018, תאריך סיום 16/10/2018.

 

שעת התחלה: 08:00, שעת סיום: 18:00.

 

שם המארגן: Cann.

 

טלפון: 03-9727500

  

קישור לאתר הכנס: https://cannx.org/2018/Pages/default.aspx#.W8MC_2hvaUm

 

 

 

GTC ISRAEL

חווה את כוחה של GTC NVIDIA של GPU Technology Conference (GTC) הוא האינטליגנציה המלאכותית המתקדמת ואירוע הלמידה העמוק, ומספק לך הדרכה, תובנות וגישה ישירה למומחים מ- NVIDIA ומארגונים מובילים אחרים. ראה את פריצות הדרך האחרונות של כלי רכב אוטונומיים, אבטחת סייבר, שירותי בריאות, ניתוח נתונים ועוד.

בין הנואמים: BILL DALLY NVIDIA Chief Scientist Opening Keynote, RENEE YAO NVIDIA Senior Product Marketing Manager, Deep Learning and Analytics Simplifying AI Infrastructure: Lessons in Scaling on DGX Systems, SARAH BIRD FACEBOOK Technical Program Manager Accelerating Research to Production with PyTorch 1.0 and ONNX (Presented by Facebook), FAUSTO MILLETARI NVIDIA Senior Solution Architect Project Clara: AI Deployment in Healthcare, OFIR SCHLAM TARANIS CEO Revolutionizing a 4 Trillion Dollar Industry using Sub-Millimeter Imagery and AI, TAMAR SCHIRMAN PHILIPS HEALTHTECH Marketing Director, New Product Development, Radiology Informatics Integrating AI Based Solutions into the Radiology Workflow - Stroke Use Case ועוד.

 

מקום: גני התערוכה תל אביב.

 

תאריך תחילה: 17/10/2018, תאריך סיום: 18/10/2018.

 

שעת התחלה: 08:30, שעת סיום: 18:00.

 

שם המארגן: NVIDIA

   

קישור לאתר הכנס: https://www.nvidia.com/en-il/gtc/

 

 

כנס אדריכלי נוף

הכנס יעסוק ברטרוספקטיבה של אדריכלות הנוף בארץ, ויבחן את תכנון המרחב הציבורי והמרחב הפתוח למן קום המדינה עד ימנו במבט לעתיד. הדיון יעקוב אחרי שינוי בתפיסה ובאידאולוגיה התכנונית של אדריכלות הנוף, במרחב התכנון הישראלי דרך סוגיות תרבותיות וטכנולוגיות הרלוונטיות לנקודת הזמן בא פעלו המתכננים. נבקש לנהל את הדיון דרך מספר שאלות העומדות בבסיס העיסוק המקצועי: למי אנו מתכננים, תפיסת המשתמש על ידי המתכנן או מי הוא "הלקוח"? תפיסת "השינוי" במרחב הציבורי. קבוע לעומת משתנה? תפקיד מושג העיצוב בתהליך התכנון- "Design" מעמד ותפיסת הטבע ומושג ה"קיימות" בתהליך התכנון של סביבה קיימת או חדשה.

 

מקום: גני התערוכה תל אביב.

 

תאריך: 18/10/2018.

 

שעת התחלה: 08:00, שעת סיום: 18:00.

 

שם המארגן: האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף.

  

קישור לאתר הכנס: http://kenesnof16.wixsite.com/website-4

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

הופעות מומלצות בישראל

הופעות מומלצות בישראל

אם גם לכם נמאס לשבת בבית, במיוחד אחרי תקופת הקורונה שבה לא הייתה לנו כל כך ברירה, הגיע הזמן למצוא הופעות מומלצות בישראל.

איך תבחרו את המקום הנכון עבור האירוע שלכם?

איך תבחרו את המקום הנכון עבור האירוע שלכם?

אתם עומדים לפני אירוע משמעותי בחיים שלכם? אתם רוצים שהאירוע יהיה חלומי ויראה בדיוק כמו שדמיינתם? תוכלו לבחור בשתי אפשרויות, או להי

איך מפיקים חתונה מוצלחת בחיק הטבע?

איך מפיקים חתונה מוצלחת בחיק הטבע?

אירועים הפכו בעשור האחרון להפקות מורכבות ומרתקות. בהתאם הם מחייבים הקדשת תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט - הקייטרינג, המוזיקה, התפאורה

מתחתנים השנה?

מתחתנים השנה?

היום המיוחל קרב ובא? אנחנו מקווים שאתם כבר מוכנים להכל. אבל רגע, בטח כבר הייתם במספר אירועים בחיים שלכם, ובכל אירוע ראיתם צלם אחר?

ליווי חינמי לסגירת האירוע שלכם, השאירו פרטים כאן:

שדות חובה *

X

מארגנים אירוע?

תשאירו לנו את כאב הראש! השאירו פרטים
או התקשרו 073-7030100
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום
* השירות ניתן ללא תשלום