מגזין מפיק - אירועי השבוע 5.5.18 - 29.4

אירועי השבוע 5.5.18 - 29.4

מאת: חדשות מפיק ‏ 29/04/18

האירועים החמים של השבוע: THIS IS GREECE, הוועידה הבינלאומית ה – 18 לניהול שרשרת האספקה, ועידת התעשייה של ישראל ועוד...

 האירועים החמים של השבוע:

 

THIS IS GREECE

2 האמנים המפורסמים: קסארחקוס ואלקיסטיס פרוטוספלאטי חברו למופע יוצא דופן "THIS IS GREECE"

המפיץ את תרבותה המוסיקלית של יוון ברחבי העולם.

זהו מופע בעל קסם בינלאומי ברמה גבוהה,בסגנון קלאסי-אמנותי עם נגיעות מסחריות-בידוריות.

קסארחקוס מהמלחינים המובילים של המוסיקה היוונית העכשווית, נחשב בעשרות השנים האחרונות בסדר גודל של גדולי המלחינים היווניים. הוא יצר 42 אלבומים ולהיטים רבים שבוצעו ע"י המפורסמים בזמרי יוון. חיבר מוסיקה לסרטים ( הסרט רמביטקו), תיאטרון, מחול וטלוויזיה. (בישראל, התפרסם, בין השאר, שירו "השיירה", בביצוע אריק איינשטיין)

המלחין המפורסם חבר לזמרת אלקיסטיס פרוטוספלאטי מן החשובות והפופולאריות ביוון, המבצעת במופע את להיטיו בסגנון המיוחד שלה. שיתוף הפעולה במופע המשותף בעל זוהר הבינלאומי ורמה גבוהה.

האמנים, הופיעו בעבר בישראל, בקונצרטים נפרדים,וזכו להצלחה גדולה והפעם חברו יחדיו, בליווי 8 נגנים, למופע מוסיקלי חזק ומרגש שישאיר חותם בזיכרון ובלב הצופים.

 

מיקום האירוע: היכל התרבות תל אביב.

 

תאריך: 30/04/2018

 

שעת התחלה: 20:30

 

שם המארגן: מריאל סימון / מריאל תקשורת

 

טלפון: *8780

 

קישור לאתר המופע: https://www.leaan.co.il/he-IL/shows/this%20is%20greece/events

 

 

 

הוועידה הבינלאומית ה – 18 לניהול שרשרת האספקה

השנה הפסגה הבינלאומית לניהול שרשרת האספקה חוגגת 18 – האירוע הגדול בישראל לניהול שרשרת האספקה, הרכש והלוגיסטיקה. זהו גם הכנס השנתי של האיגוד הישראלי לניהול שרשרת האספקה ISCMA – הארגון המקצועי המוביל בישראל מזה 18 שנים, בו מאות חברים וארגונים מכל התעשיות בישראל. במסגרת אירוע זה יתכנסו מעל 700 מבכירי הענף במקום אחד, על מנת לדון באתגרים הקיימים ובהיערכות למחר. הפסגה לניהול שרשרת האספקה היא הזדמנות עבור מנהלים בתעשייה לשתף תובנות לגבי האופן שבו הם מנווטים את תעשיית שרשרת האספקה, בסביבה המשתנה במהירות. זהו האירוע היחידי המאפשר הזדמנויות בלתי מוגבלות ללמידה מהמומחים הטובים בתחום, לשמוע את המרצים הנבחרים והמובילים בעולם העסקי, וליצור קשרים עם מנהיגי שרשרת האספקה המשפיעים ביותר. כמו כן, באירוע זה נחבר את המשתתפים לידע החדשני ביותר ולהתפתחויות האחרונות בענף בישראל ובעולם.

בין בדוברים: מלי ביצור - פרנס, מנכ"לית תפן, רם יאולוס - מנכ"ל קבוצת נירם גיתן, נדב מסד - מנהל תפעול דין דיאגנוסטיקה, יובל הוד - מנהל תכנון ואילוצים טבע, עידית פלוך - יועצת בכירה בחברת פרוגרמה ועוד

מיקום האירוע: מרכז הכנסים והקונגרסים, Avenue רחוב השרון 1, קריית שדה התעופה

 

תאריך: 30/04/2018

 

שעת התחלה: 08:00, שעת סיום: 16:00.

 

שם המארגן: מידע כנסים

 

טלפון: 073-2644029

 

קישור לאתר הכנס: http://www.meda-conferences.com/convention/scmsummit2018/

 

 

 

ועידת התעשייה של ישראל

ועידת התעשייה של ישראל היא הוועידה המוקדשת כולה לתחום התעשייה, והיא תיערך בסמוך לחגיגות יום העצמאות ה-70 למדינה. הוועידה תשים דגש על התעשייה הישראלית – החזון, ההישגים, המחסומים, האתגרים וכדומה. הדגש העיקרי של הוועידה יהיה על החדשנות שנכנסת לתעשייה המסורתית, בעיקר חדשנות טכנולוגית פרי מוחו של הראש הישראלי, בשלבי הפיתוח, הייצור, השיווק ועוד. במסגרת הועידה יוצגו סיפורי חדשנות בתעשייה הישראלית וסיפורי הצלחה של חברות הפועלות בתחום התעשייה המסורתית. שיציגו הישגים הנובעים מהטמעה מוצלחת במיוחד של חדשנות טכנולוגית. במהלך הוועידה רשות החדשנות תחשוף את החברה הזוכה בתחרות שהיא קיימה בין חברות התעשייה שצלחו, מהלכי הכנסת חדשנות טכנולוגית ותעניק לה את "פרס החדשנות הטכנולוגית לתאגידי תעשייה מסורתית לשנת 2017".

בין הדוברים: עפרה שטראוס יו"ר קבוצת שטראוס, ענת גבריאל מנכ"לית יוניליוור ישראל, עובדיה עלי יו"ר בזן, ציפי עוזר ערמון מנכ"לית לומניס, ד"ר עמי אפלבום יו"ר רשות החדשנות, ד"ר חגית פרי ראש התכנית בניהול מבוסס Big Data, הבינתחומי הרצליה, יובל דגים מנכ"ל שיכון ובינוי ועוד

מיקום האירוע: מרכז הירידים תל אביב.

 

תאריך: 30/04/2018

 

שעת התחלה: 09:00, שעת סיום: 15:00.

 

שם המארגן: כלכליסט

 

קישור לאתר הכנס: http://newmedia.calcalist.co.il/conferences/2018/industry/index.html

 

 

 

"נשים שבעים" – תערוכת צילום חדשה בתיאטרון ירושלים

לרגל יום הולדתה ה - 70 של המדינה, הצלמת יהודית הרפז יזמה פרויקט "נשים שבעים", והחליטה לשים את הנשים בקדמת הבמה. במשך כשנה עבדה יהודית הרפז על התערוכה וניסתה למצוא את הפסיפס הנכון שירכיב בצורה הטובה ביותר את המגוון של נשים מתחומים שונים, דתות שונות, מגזרים ומקצועות, בדיוק כמו האוכלוסייה המגוונת במדינת ישראל. צעדו יחד דרך עדשת המצלמה 70 נשים כמניין שנותיה של המדינה, נשים מכל הקשת החברתית, ממגוון תחומים בעלות אמירה, אומץ, בטחון, חזון ועשיה. הצלמת מציגה 70 נשים מלאות השראה, שרבות מהן הן מושא להערצה והערכה.

בין המצולמות: המצולמת מבוגרת ביותר היא מלכת השירה בציבור, שרה׳לה שרון שנולדה ב 1948, שנת הקמת המדינה, וחגגה לאחרונה יום הולדת 70. המצולמת הצעירה ביותר היא שקד ויסמן, שהגיחה לעולם בניתוח קיסרי, לפני מספר חודשים לאחר שאימה עברה טיפולי פוריות ממושכים, פנינה רוזנבלום, הסקסולוגית איריס בר- און, השרה גילה גמליאל ועוד.

 

מקום האירוע: תיאטרון ירושלים

 

תאריך: 10/04/2018 - 10/05/2018

 

שעת התחלה: 16:30, שעת סיום: 21:30

 

שם המארגן: מרום תקשורת

 

טלפון: 053-7769609

 

קישור לאתר התערוכה: https://bit.ly/2F6JIy5

 

 

 

 

צבע טרי חוגג עשור במרכז הירידים תל אביב!

יריד צבע טרי העשירי יתקיים בתאריכים 30.4 – 26. כבכל שנה, נודד היריד למיקום חדש, והשנה יתקיים במרכז הירידים תל-אביב. לכבוד עשור לצבע טרי, יציירו אמני קולקטיב Prettimess על קירות הביתנים יצירת קבע ענקית וייחודית. היריד יספק תמונת מצב של שדות האמנות והעיצוב הישראלים, ויציג תערוכת אמנות מיוחדת וחגיגית לרגל שנת העשור, פרויקטים נבחרים של גלריות ומוסדות אמנות, חממת אמנים עצמאים מבטיחים, חממת וידיאו ותצוגת מיטב מעצבי המוצר הישראלים. כבכל שנה, היריד יכלול את פרויקט הגלויה הסודית – פרויקט הדגל החברתי של היריד. ובסוף השבוע יתקיימו ביריד סדנאות אמנות לילדים.

 

מיקום האירוע: מרכז הירידים, תל אביב .

 

תאריך: 30/04/2018 – 26/04/2018

 

שעת התחלה: 20:30, שעת סיום: 22:00

 

קישור לאתר הכנס: https://bit.ly/2Hm1y5V

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

איך בוחרים קייטרינג חלבי לאירוע? קונפטיטו מסבירים

איך בוחרים קייטרינג חלבי לאירוע? קונפטיטו מסבירים

אירוע מרגש מתקרב ואתם כבר מתחילים לתכנן אותו. מהר מאוד אתם מבינים שחלק בלתי נפרד מהפקת אירוע, גם אם הוא קטן, זה לקחת החלטות

איך לעצב הצעת נישואין בטבע?

איך לעצב הצעת נישואין בטבע?

אין דבר מרגש יותר מהצעת נישואין ולפעמים הצעת נישואין יכולה להרגיש קצת כמו תחרות. המטרה היא לייצר חוויה שונה, מיוחדת ומאופיינת עם ה

הופעות מומלצות בישראל

הופעות מומלצות בישראל

אם גם לכם נמאס לשבת בבית, במיוחד אחרי תקופת הקורונה שבה לא הייתה לנו כל כך ברירה, הגיע הזמן למצוא הופעות מומלצות בישראל.

איך תבחרו את המקום הנכון עבור האירוע שלכם?

איך תבחרו את המקום הנכון עבור האירוע שלכם?

אתם עומדים לפני אירוע משמעותי בחיים שלכם? אתם רוצים שהאירוע יהיה חלומי ויראה בדיוק כמו שדמיינתם? תוכלו לבחור בשתי אפשרויות, או להי

ליווי חינמי לסגירת האירוע שלכם, השאירו פרטים כאן:

שדות חובה *

X

מארגנים אירוע?

תשאירו לנו את כאב הראש! השאירו פרטים
או התקשרו 073-7030100
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום
* השירות ניתן ללא תשלום