יום המעשים הטובים

מאת: ‏ 26/02/18

יום המעשים הטובים!

הרעיון המרכזי מאחרי יום שכזה הוא כי בכל אדם טמון הטוב וכל אחד יכול להעניק טוב.

מטרת יום המעשים הטובים היא להעלות את המודעות שבעשיית מעשים טובים.

  

עושים משהו טוב בשביל מישהו!

 

מה אם היו אומרים לכם שגם אתם יכולים לקחת חלק ביום המעשים הטובים שיערך ב-13.3.2018? מתי עשיתם בפעם האחרונה משהו בשביל מישהו? כל אחד מכם יכול לעשות משהו למען האחר, וכעת גם לכם יש הזדמנות הניתנת לכם על ידי איגוד השיווק. הרעיון המרכזי העומד מאחרי יום שכזה הוא נקודת ההנחה כי בכל אדם טמון הטוב וכל אחד יכול להעניק טוב. גם אתם יכולים להשפיע על האחר, ואם לא די בכך: גם אתם יכולים להשפיע על העולם כולו עם המעשים שלכם – בכל יום בשנה!

 

יום אחד, השפעה רבה

מטרת העל של יום המעשים הטובים היא להעלות את המודעות שבעשיית מעשים טובים. בעת שאתם עושים משהו טוב, אתם לא רק זוכים להעניק – אלא שאתם גם זוכים לקבל ולזכות בסיפוק רב שבנתינה. הודות ליום מרוכז שכזה ששם בקידמת הבמה את החשיבות שבמעשים הטובים, מצטרפים אל מעגל ההתנדבויות עוד מתנדבים רבים המבקשים להתנדב ובעיקר לעשות טוב למען אחרים! רק בשנה שעברה, נרשם מספר חסר תקדים של אנשים שלקחו חלק ביום המעשים הטובים: כמיליון וחצי משתתפים! היוזמה המרגשת הפכה בינלאומית וכיום היא מיושמת בלא פחות מ-90 מדינות ברחבי העולם.

 

מה עומד מאחורי יום המעשים הטובים?

היום המרגש שנערך השנה ב-13.3, הוא יום השיא של עמותת "רוח טובה". העמותה מרכזת את כל הזדמנויות ההתנדבות בישראל, וכך היא מנגישה את האפשרות להתנדב לזמינה יותר עבור רבים המעוניינים לתת מעצמם אך לא תמיד יודעים היכן. העמותה משקפת גם בפני אנשים פרטיים וגם בפני חברות גדולות, אפשרויות שונות של התנדבות. כעת, גם לכם יש הכוח בידיים עם פעילות שיווקית שתעשו על מנת להעלות את המודעות עם הפצת הטוב!

 

שיתופי פעולה מרגשים וחסרי תקדים

היוזמה מרגשת הביאה לכך שחברות גדולות לקחו חלק ביוזמה והפיצו את הטוב שלהם! בשנה שעברה לדוגמא, השתתפו החברות הבאות:

 

-זר פור יו חילקו פרחים ותיעדו את התגובות הנרגשות של אנשים בעת שהם קיבלו ככה סתם באמצע היום זר במתנה. סרטון זה הינו הוכחה עד כמה קל לשמח אחרים ועד כמה יוצאים נשכרים גם אלו שהעניקו!

-רשת הפיצריות "דומינוס פיצה" יצרה פעילות מקוונת בפייסבוק. על החברים בעמוד של הרשת היה לשתף במעשים טובים שהם עשו. הזוכה במשימה זכה במעדן של הרשת: פיצה במתנה!

-רשת הקניונים "ביג" החליטו לשמח את הלקוחות שלהם ביום המרגש – יום המעשים הטובים. מנהלי החנויות וגם העובדים חילקו משימות "טובות" שונות ללקוחות הקניון, תוך שבקופות הקניון המתינו גם כרטיסי ברכה שעליהם יכלו לברך הלקוחות איחולי החלמה לילדים ואנשים חולים בכל חלקי הארץ.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מקומות להרמת כוסית לפסח

מקומות להרמת כוסית לפסח

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

האטרקציות החדשות באילת

האטרקציות החדשות באילת

לאחר שהעיר אילת התחדשה בשדה תעופה בינלאומי "רמון", החלה עיריית אילת לעבוד באופן רשמי על פרויקט פינוי נמל התעופה, במטרה להפ

אוטומוטור 2019

אוטומוטור 2019

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב, עם שולי רנד, נתן גושן, שי צברי ואברהם פריד, האנגר 11 נמל ת"א, 17-18 במרץ‬

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום