מגזין מפיק - הכנס לעיצוב ותכנון בתי מלון - מלונאות מדור ה-Y לדור ה-Z

הכנס לעיצוב ותכנון בתי מלון - מלונאות מדור ה-Y לדור ה-Z

מאת: מערכת מפיק ‏ 14/12/17

כיצד ישפיע דור ה Z על עולם המלונאות? כיצד השתנתה חווית האירוח במעבר שבין דור ה- X לדור ה – Y? הכנס ה - 6 הבינלאומי לעיצוב ותכנון בתי מלון, ינסה לעשות סדר

כיצד השתנתה חווית האירוח במעבר שבין דור ה- X  לדור ה – Y? כיצד ישפיע דור ה  Z  על עולם המלונאות? על שאלות עלה ינסה לענות הכנס ה 6 הבינלאומי לעיצוב ותכנון בתי מלון שיתקיים ב"אווניו" בקריית שדה התעופה ב 15.1.18.

ההשפעות של המעבר מדור ה X  לדור ה Y וכיום לדור ה Z מחוללים תמורות שונות ומגוונות בעולם המלונאות – תמורות איתן חייבים להתמודד בתי המלון ולתת מענה לאתגרים השונים המציב כל דור ואופיו.

ערכים ישנים מפנים את מקומם לאלו של הדור הצעיר יותר, דור עצמאי הדורש סיפוק ומענה מידי לדרישותיו, תלוי טכנולוגיה ורשתות חברתיות. באשר לבתי מלון – כבר לא מדובר על דור שצריך את שירותי המלון הקלאסיים, לא מסתמך על תכני השיווק של בתי מלון אלא על המלצות ברשתות, ומעדיף מלונות בוטיק ייחודיים ושהייה בחללים ציבוריים. קל וחומר – עולה אט אט השפעת דור ה – Z. דור הנמצא בתנועה מתמדת, חולם בגדול ומבלה שעות ברשתות החברתיות. ואם זה לא מספיק – גם ערכי דור ה – X  עדיין בועטים בהשפעתם על תעשיית המלונאות

הכנס בהפקת ויוזמה של מגזין "בית ונוי" ובשיתוף התאחדות המלונות בישראל, המתקיים זו השנה ה – 6, ינסה לעשות סדר.

הכנס מהווה פלטפורמה לאדריכלים, מעצבי פנים, מנהל פרויקטים, יזמים, מלונאים וקבלנים להיפגש עם קולגות מקומיות ובינלאומיות, לדון בהשפעות דור העבר, ההווה והעתיד העומדות בבסיס התכנון והעיצוב המלונאי מהביטים השונים, הפיזי, ארגונומי, אנושי וחדשני ולהתעדכן בחידושים בתחום. 

הכנס ישלב בין הרצאות ופאנל לתערוכה מקצועית של החברות המובילות בתחום העיצוב, האדריכלות והבנייה.

בין נושאי ההרצאות בכנס השנה "תייר בן 16 – איך דור ה- Z ישפיע על פני התיירות", "מממשי לבלתי מוחשי - התמודדות המלונאות עם דור ה-"Z, פאנל מומחים בנושא "עתיד פני המלונאות על פי דור ה-Y  ודור ה- Z – מה יישאר, מה ישתנה ומה ייעלם ?" בהנחיית מיכאל חי ובהשתתפות: סרדאר קוטוקו - סגן נשיא Brand & Strategy Design Hotels AG, פלוריאן קולנץ- סמנכ"ל פיתוח ראשי ב- 25 hours hotel , רוב ווגמן- מייסד ומנהל קריאייטיב ב- Concrete, יניב ויצמן– מייסד ובעלים של חברת Teenk, ניר גלעד- מייסד ומנהל קריאייטב ב- Nousdesign, אדר' אלון ברנוביץ'- מנחה ואוצר הכנס ועוד. בסיום הכנס תערך הגרלה בין משתתפים שישלו את פרטיהם לתיבת ההגרלה במקום.

 

הכנס ה – 6 הבינלאומי לעיצוב ותכנון בתי מלון, 15.1.18, "אווניו" קריית שדה התעופה, לאתר הכנס והרשמה לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

 אתר מפיק מציג: חבילות ״הכל כלול״ עבור מקומות לאירוע עסקי

אתר מפיק מציג: חבילות ״הכל כלול״ עבור מקומות לאירוע עסקי

במקום לשבור את הראש ולחפש, ריכזנו בעבורכם 5 מקומות בפריסה ארצית בחבילות "הכול כלול" חסרי תקדים לאירועים העסקיים הבאים שלכם.

נעים להכיר - דייזי הודאל לוי

נעים להכיר - דייזי הודאל לוי

כמה חשוב לשים לרגע אחד אור קטן על בעלי תפקידים שונים בעולם האירועים, הכירו את דייזי מנהלת קשרי לקוחות ומרכז הזמנות בסטייג' בוטיק ו

אתר מפיק מציג: חבילות

אתר מפיק מציג: חבילות "הכול כלול" עבור מסעדות לאירוע עסקי

במקום לשבור את הראש ולחפש, ריכזנו בעבורכם 5 מסעדות בפריסה ארצית בחבילות "הכול כלול" חסרי תקדים לאירועים העסקיים הבאים שלכם.

אתר מפיק מציג: חבילות

אתר מפיק מציג: חבילות "הכול כלול" עבור ימי כיף וגיבוש

במקום לשבור את הראש ולחפש, ריכזנו בעבורכם 4 מקומות לימי כיף וגיבוש בפריסה ארצית בחבילות "הכול כלול" חסרי תקדים לימי כיף וגיבוש הבא

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מארגנים אירוע?

תשאירו לנו את כאב הראש! השאירו פרטים
או התקשרו 073-7030100
* השירות ניתן ללא תשלום