חדשנות טכנולוגית ברישום לכנסים ולאירועים

מאת: גילי יעקב ‏ 30/05/16

בכל כנס, ועידה או אירוע בו מבקשים להזמין אורחים, אנו נתקלים שוב ושוב בשאלה – כיצד לבצע את הרישום המדויק, האפקטיבי והמוצלח ביותר? חדשנות טכנולוגית במערכות רישום לאירועים נכנסת אט אט לשימוש. איך עושים את זה ומה היתרונות? כנסו להמשך קריאה >>

בכל כנס, ועידה או אירוע בו מבקשים להזמין אורחים, אנו נתקלים שוב ושוב בשאלה – כיצד לבצע את הרישום המדויק, האפקטיבי והמוצלח ביותר?

הרישום לאירוע מתחיל בשלב הפרסום לאירוע, עם הקמתה של מערכת רישום מתקדמת בעלת ממשק משתמש נוח וברור, ממשיכה ביום הכנס עצמו עם קבלת האורחים וחלוקת תגי שם ומסתיימת בסיום הכנס עם קבלת רשימת דאטה מסודרת וברורה. על מנת לקיים תהליך רישום וקבלת אורחים מסודר, הדרך הטובה ביותר היא לבחור במערכת רישום המתאימה בדיוק לצרכי האירוע, אשר נותנת מענה מדויק לכל שלבי האירוע. 

בשנים האחרונות, ניתן לראות יותר ויותר חדשנות טכנולוגית במערכות רישום לאירועים. הרצון להפוך את תהליך הרישום ואת תהליך קבלת האורחים ליותר פשוט, מהיר ונוח לשימוש, גורם לחברות לפתח אמצעים טכנולוגיים מעניינים עבור רישום לאירועים ולכנסים.

כל מארגן כנסים ואירועים יודע כי צוואר הבקבוק הגדול ביותר באירועים הוא הכניסה לאירוע. כמות גדולה של אורחים, המגיעה בזמן קצר וצריכה לקבל מענה רישומי מהיר, גרמה לחברות זיהוי ורישום לפתח מוצרים טכנולוגיים אשר מטרתם היא לקצר את זמני ההמתנה, למנוע תורים ולמנוע תסכול של האורחים עם פתיחת הכנס או האירוע. המסלול המבוקש להגעת אורח לאירוע הוא כניסה מהירה, מסירת הפרטים בכניסה וקבלת תג שם ברור. את מקומן של דיילות הרישום, שולחנות רישום ארוכים וחלוקה על פי הא'-ב', מחליפה אט אט הטכנולוגיה, בדמות עמדות רישום אוטומטיות. השימוש בעמדות רישום אוטומטיות, השואבות נתונים ממערכת הרישום המקדימה, הופך להיות נפוץ יותר ויותר ומוכיח את עצמו ככלי האפקטיבי לקיצור זמני המתנה בכניסה לאירוע.


עמדות טאץ' – המילה האחרונה ברישום לכנסים  

החדשנות הטכנולוגית שאנו פוגשים בכל מקום, גם במערכות ניהול וגם במכשירים הסלולריים שלנו, נמצאת גם בחוד החנית של רישום לאירועים ולכנסים. עמדות הטאץ' מאפשרות רישום מהיר, ללא תורים ארוכים ותוך חיסכון בכוח אדם.

מה היתרונות הבולטים בשימוש בעמדות טאץ' בכניסה לאירועים?

חווית משתמש – האורחים שלנו מצפים לראות חדשנות טכנולוגית. חווית משתמש היא דבר אשר נמצא היום בעדיפות עליונה בכל מפגש עם לקוחות, אורחים ומשתמשים. הטכנולוגיה, אשר פוגשת אותנו בכל מקום, הפכה להיות חלק כל כך אינטגרלי מהחיים, והאורחים שלנו מעריכים אותה. הדבר מתעצם כאשר הכנסים והוועידות הם כנסים עם אוריינטציה טכנולוגית ועוסקים בנושאים של קידמה, מצוינות וראייה עתידית.

 קיצור תורים באופן משמעותי – השימוש בדיילות רישום מאפשר לנו פתרון בעיות באופן פרסונלי ויחס אישי, דבר לא מבוטל. יחד עם זאת, ברגע שעיקר הרישום וקבלת התגים נעשה באופן עצמאי וממוחשב, התורים מתקצרים ותהליך הזיהוי וההנפקה נעשה קצר וממוקד. רצוי להשאיר לצד עמדות הטאץ' עמדת רישום פרסונלית המאוישת על ידי דיילת, על מנת לתת מענה לבעיות הרישום השונות הקורות באופן לא מתכונן.

שימוש בכרטיס ממותג יוקרתי ולא במדבקה  - אחד מהיתרונות המשמעותיים בשימוש בעמדות טאץ', הוא שגם התגים הפשוטים עוברים מהפך טכנולוגי. בעמדות טאץ' ניתן להפיק כרטיסי שם ממותגים, המשמשים כתג שם חדשני וגם כמזכרת ממותגת ופרסונלית לאחר הכנס.

איך לשלב טכנולוגיה באירועים ולהישאר בחיים? 

עדכון נתונים פשוט וקל – כאשר היכולת לעדכן נתונים נמצאת בידיים של המבקר, ולא בידיים של דיילת, עדכון נתונים כגון שינוי שם או הוספת שם חברה הופך להיות פשוט, אישי ומהיר. טעויות אנוש רבות, אשר נגרמות לרוב עקב אי הבנה בין האורח לבין דיילות הרישום, נמנע על ידי שימוש בעמדות טאץ'.

 פלטפורמת מיתוג נוספת – את עמדות הטאץ' ניתן למתג, להזין לוגו ונותני חסות, ולאפשר חשיפה נוספת של פרסום למבקר. זוהי פלטפורמת מיתוג אפקטיבית מאוד, שכן אין אורח באירוע שלא יעבור דרך העמדה וייחשף למסרים המופיעים בה.

שילוב QR  קוד על גבי הכרטיס – אחד הדברים המיושנים ביותר הם כרטיסי ביקור סטנדרטיים. אמנם כולנו עדיין משתמשים בהם, אבל לא רחוק היום בו הטכנולוגיה תשתלט סופית ותאפשר לנו לשמור פרטים אישיים ישירות במכשירים הסלולריים שלנו. מערכת טאץ' מאפשרת הדפסה אוטומטית של קוד QR  אישי על גבי הכרטיס, שהופך להיות השלוחה הטכנולוגית שלנו במהלך הכנס.

המידע בכתבה נמסר באדיבות חברת קומפיוטרגרד. חברת קומפיוטרגרד מתמחה במתן מענה טכנולוגי מהיר, מקצועי, יעיל ואיכותי בהקמה ובתפעול של עמדות רישום לכנסים ולאירועים, הפקת תגים ממותגים פרסונליים מחומרים חדשניים ומתן מענה מקיף לכל נושא האביזרים והשרותים הנלווים. החברה עומדת בחוד החנית של החדשנות הטכנולוגית, ומספקת, בין השאר, עמדות טאץ' לרישום לאירועים ולכנסים.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מקומות להרמת כוסית לפסח

מקומות להרמת כוסית לפסח

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

האטרקציות החדשות באילת

האטרקציות החדשות באילת

לאחר שהעיר אילת התחדשה בשדה תעופה בינלאומי "רמון", החלה עיריית אילת לעבוד באופן רשמי על פרויקט פינוי נמל התעופה, במטרה להפ

אוטומוטור 2019

אוטומוטור 2019

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב, עם שולי רנד, נתן גושן, שי צברי ואברהם פריד, האנגר 11 נמל ת"א, 17-18 במרץ‬

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום