מתכננים יום גיבוש?

מאת: חדשות מפיק ‏ 08/07/15

הקיץ הגיע וזה זמן טוב לקחת הפסקה ולפנק את העובדים ביום כיף כתודה והוקרה על עבודתם המסורה.
ולכן...הכנו לכם רשימה של 10 פעילויות גיבוש מיוחדות ומקוריות שאי אפשר להשאר אדישים אליהן.
תנו הצצה!

10 פעילויות מיוחדות לימי כיף וגיבוש

 

1. פעילות OTD נחשבת לאחת המומלצות

פעילויות OTD מייצרות חוויית למידה ומפתחות מיומנויות, וכמו כן, מאפשרות העצמה אישית, קבוצתית ועבודת צוות. במהלך הפעילות הזו המשתתפים לומדים על שיתוף פעולה, על בניית תוכנית עבודה ועל תכנון אסטרטגי. בפעילות כזו מתאפשרים שיקוף התהליכים האישיים, שיפור תקשורת בינאישית וקבוצתית וגם לימוד אודות חשיבות ההקשבה לאדם אחר. מדובר על פעילות משחררת ומהנה שבסיומה כל המשתתפים ישבו לשיחת עיבוד למטרת משוב, על מנת ליצור תיווך בין חוויית ההתנסות לבין תהליך הלמידה. בזכות האינטראקציה האישית והקבוצתית, כל המשתתפים יפיקו מתוך המשימה לקחים באמצעותם יוכלו לשפר את חייהם האישיים ואת היחסים עם עמיתיהם במקום העבודה. את התוכנית של הפעילות מארגנת חברה המתמחה בהפעלות מסוג זה על פי המטרות שמציב הארגון ובין אם המטרה היא בניית צוות או סדנא חווייתית במרחב הפתוח, היא מבטיחה תהליך למידה שנובע משינוי הסביבה הטבעית של המשתתפים בה.

 

2. טיולי אופניים

רכיבה על אופניים הפכה מתרבות פנאי לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של הרבה מאוד אנשים. הסיבה לכך היא שיותר ויותר אנשים מעדיפים להתנייד ממקום למקום תוך כדי שהם שומרים על כושר ומחזקים את בריאותם. אז מה הפלא שטיולי האופניים הפכו לאחת האטרקציות המבוקשות בהפקות אירועי החברה. במהלך טיול אופניים קבוצתי ניתן לשלב בין פעילות ספורטיבית לבין הנאה מהנוף ומכיוון שחברות המארגנות טיולי אופניים במסגרת אירועי חברה מציעות אופניים איכותיים שמתאימים לכל הרמות ולכל סוגי הרכיבה, קל להתאים את הפעילות הזו לכל רמות קושי. התאמת מסלול הרכיבה וסוג האופניים על פי המסלול הנבחר, מבטיחה הנאה ואירוע חברה מגבש ומוצלח במיוחד.

 

3. פיינטבול

פיינטבול הוא משחק אסטרטגי אשר משלב יכולות אישיות יחד עם יכולות קבוצתיות והוא נערך כשכל המשתתפים לובשים מגנים ומשתמשים ברובים של כדורי צבע. המשחק מאפשר לשלב בין תחכום ליכולות משחק, כאשר כל המשתתפים מתחלקים לשתי קבוצות יריבות. המשחק מתקיים בשטח שמיועד במיוחד לשם כך ובחלק מהחברות אשר מציעות את החוויה הזו, קיימים בשטחי המשחק גם מבנים בנויים כמו בונקרים למשל. ציוד המיגון מבטיח חסינות של מאה אחוזים והתדרוך המקצועי שמקבלים המשתתפים לפני תחילת המשחק, נועד על מנת להגדיר את חוקי המשחק ולהבטיח משחק בטיחותי. הייחודיות של פיינטבול לאירועים באה לידי ביטוי בכך שניתן לקיים אותה כמו במגרשים בטבע וגם במתחמי המתנפחים המותאמים במיוחד עבור הפעילות הזו.

 

4. קריוקי

מי לא אוהב לשיר, במיוחד כשאפשר לשיר יחד. קריוקי לאירועים היא פעילות חברתית אהובה שתופסת תאוצה בשנים האחרונות גם כחלק מפעילויות הפנאי של הישראלים וגם כחלק מימי הגיבוש והכיף של ארגוני העובדים. על מנת לקיים סוג זה של פעילות נשכר מקום מיוחד שבו אפשר לינות ממערכת סאונד משוכללת וממסכי ענק וגם לנשנש תוך כדי ולשתות משקאות קלים או משקאות אלכוהוליים.

5. אטרקציית מבוך

מדובר על אטרקציה שמתקיימת במבוך מיוחד המשתרע על שטח של שבעה דונם ובו עצי דקל וצמחייה. ההרפתקה משלבת חידות אותן המשתתפים מתבקשים לפתור על מנת למצוא את הדרך החוצה. בילוי כזה מאפשר חוויית שיתוף ייחודית ומאגדת את כל הקבוצה יחד, מה שיוצר דינאמיקה שמפתחת את כושר המנהיגות.

 

6. קארטינג פדאלים

מה יכול להיות כיף יותר מאשר לרכב על קארטינג פדאלים בשטח שמדמה את מסלולי המרוצים המקצועיים? זוהי חוויה כיפית מלאת אדרנלין שמאוד משחררת ומהנה לכל סוגי הקהלים מכיוון שהקארטינג מתאים גם למי שאין ברשותו רישיון נהיגה. מיגוני הגוף המיוחדים ישמרו על שלום המשתתפים ובסיום המרוץ, אם רוצים ניתן לקיים אירוע של הכרזה על המנצחים עם פודיום וקבלת הפרס ממש כמו בתחרויות מרוץ אמיתיות.

 

7. ירי חץ וקשת

אטרקציית הירי בחץ וקשת מתאימה לעידוד התחרותיות ולפיתוח הגיבוש הקבוצתי. במידה ומקיימים את הפעילות הזו במסגרת יום גיבוש או יום חברה, היא יכולה לשמש גם כאטרקציה מרכזית וגם כאחת האטרקציות. חברות אשר מציעות את תחרויות הירי בחץ וקשת מאפשרות לקיים אותה בשטח הבנוי במיוחד לשם כך או בכל מקום אחר, זאת אודות לציוד המקצועי הנייד, שמאפשר בניית מתחם ירי חץ וקשת כמעט בכל מקום פתוח.

 

8. רכיבה על סוסים

רכיבה על הסוסים היא פעילות בעלת ערך מוסף, מכיוון שבמהלכה ניתן ללמוד את יסודות הרכיבה, להכיר יותר מקרוב את הסוסים וגם ליהנות מהנוף. ניתן לערוך טיולי סוסים גם בחוף הים כשאת אורכם של המסלולים ניתן להתאים על פי סוג האירוע והעדפותיו של המארגן. לפני תחילת הרכיבה, כל המשתתפים יעברו תדרוך מקצועי ויקבלו ציוד מיגון, יכירו את דרכי ההתקשרות המקובלים עם הסוסים, כל זאת על מנת למקסם את ההנאה שניתן להפיק מטיול הרכיבה.

 

9.  אטרקציית ספורט

אירועי ספורט נחשבים לאחת האטרקציות המומלצות ביותר לימי גיבוש ולימי כיף, מכיוון שהם מאפשרים תחרותיות, גיבוש שחרור והנאה. מגוון אטרקציות ספורט שניתן לשלב באירוע הוא רב וזה מאפשר תכנון מדויק של האירוע והתאמתו למטרות שהוצבו. תחרויות ספורטיביות משרות אווירה כיפית, מאפשרות לפתח סיבולת אישית ומלכדות את כל המשתתפים. ניתן גם לשלב בין פעילות ספורטיבית לבין אטרקציה מפנקת על ידי הוספת מתחם התרווחות שבו המשתתפים יוכלו להתפנק בעיסוי מקצועי בסיום התחרות.

 

10. טיול ברכבי גולף

ייחודם של הטיולים ברכבי הגולף בא לידי ביטוי בכך שהם מתאימים לכל הגילאים. הטיולים הללו נערכים על גבי כלי תחבורה בטיחותי ונוח להפעלה שבאמצעותו ניתן לסייר במגוון מסלולים בטבע. כל כלי יכול להכיל בין שניים לארבעה נוסעים ומכיוון שאין בו חלונות, הנסיעה ברכב כזה הוא פינוק שאינו מצריך מאמץ.

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מקומות להרמת כוסית לפסח

מקומות להרמת כוסית לפסח

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

האטרקציות החדשות באילת

האטרקציות החדשות באילת

לאחר שהעיר אילת התחדשה בשדה תעופה בינלאומי "רמון", החלה עיריית אילת לעבוד באופן רשמי על פרויקט פינוי נמל התעופה, במטרה להפ

אוטומוטור 2019

אוטומוטור 2019

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב, עם שולי רנד, נתן גושן, שי צברי ואברהם פריד, האנגר 11 נמל ת"א, 17-18 במרץ‬

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום