פסטיבל תרבות דיגיטלית Print screen

מאת: חדשות מפיק ‏ 18/05/15

פרינט סקרין Print Screen הפסטיבל לתרבות דיגיטלית בסינמטק חולון חוגג 5 שנות פעילות הנושא השנה: HyperSensitive – רגישות בעולם הדיגיטלי

ביורק, פיליפ גלאס ו Ex-Machina בבכורה ישראלית
Tribeca Hacks  - סדנת האקאתון המנוהלת על ידי פסטיבל טרייבקה היוקרתי 
מופעים של סייבורגים 
מציאות וירטואלית כפתרון לסכסוכים עולמיים 
מיצג אומנותי מעל שמי חולון 
ערב שוטטות ברחבי מוזיאון העיצוב והמדיטק 
רטרוספקטיבה לסרטי בינה מלאכותית
 
 
בין ה-27-30.5.2015 פסטיבל PRINT SCREEN בסינמטק חולון יחגוג שנה חמישית. השנה נושא הפסטיבל הוא רגישות בעולם הדיגיטלי של ימינו. זכוכית המגדלת תופנה לשאלה כיצד ניתן להשתמש בטכנולוגיות אינטראקטיביות כדי להגדיל את הרגישות החברתית, הסביבתית, החושית והאישית של הצופה. 
רוני מהדב-לוין, מנהל סינמטק חולון:" פסטיבל פרינט סקרין מתקיים זו השנה החמישית. מאז יצא לדרך הוא הפך משמעותי במפת הפסטיבלים בישראל, ובעל מקום מכובד בין פסטיבלי הניו-מדיה בעולם. השנה התרחב הפסטיבל והוא מציג תכנית עשירה של סרטים, ואורחים בעלי שם בינלאומי, מתחום היצירה הדיגיטלית. כמו כן, השנה לראשונה הוא שותף של פסטיבל טרייבקה היוקרתי. "
ליאור זלמנסון, מייסד ומנהל אמנותי: "קשרים המתווכים באמצעות טכנולוגיה דיגיטלית נתפסים במקרים רבים כמנוכרים וחסרי רגישות. הסמארטפונים מבודדים לכאורה את האדם מחבריו ואילו האפליקציות החברתיות מעודדות במקרים רבים התלהמות וביטויי שנאה תוך אי-לקיחת אחריות על משמעות הדברים.
בפסטיבל פרינט סקרין – Hypersensitive - אנו עוסקים השנה ברגישות בעולם דיגיטלי, כשלצד החששות אנו בוחנים את ההזדמנויות בהן טכנולוגיה יכולה דווקא להגדיל את הרגישות בין אנשים ובין אדם לסביבתו. בעזרת תוכנית קולנוע, וידאו, הרצאות והופעות נבחן שאלות כגון: אלו חושים ורגישויות חדשות מפתח האדם המחובר-תמידית? מה היא רגישות של בינה מלאכותית? וכיצד משחקי וידאו וסביבות מציאות וירטואלית יכולים להגביר אמפתיה בין אנשים? פסטיבל Print Screen ממשיך בחזונו להיות בית לקהילת הניו-מדיה, לאמנים, אנשי טכנולוגיה, עיצוב ומדיה ומקום לקהל הרחב להיחשף ליצירה ולדיון הקשורים לתרבות הדיגיטלית. "
 
מתוך הסרט - אני אליס 
 
האורחים הבולטים שיגיעו לפסטיבל השנה: 
 
ניל הארביסון NEIL HARBISSON, ספרד
האמן ניל הארביסון נולד עיוור צבעים לחלוטין, אך בזכות אביזר שחובר לראשו מסוגל להפוך צבעים לתדרים קוליים. במקום לראות את העולם בגוונים של אפור, מסוגל הארביסון להאזין לסימפוניה של צבעים, וכתוצאה מכך מסוגל אף להאזין לעצמים וויזואלים כגון ציור ואפילו פרצופים. עם הזמן הוא החל להרגיש את הצלילים במקום לשנן אותם, וכבר לא היה לו יותר את הצורך לחשוב על הצלילים מיכוון שהוא החל להרגיש אותם. הוא מספר בהרצאה כיצד הוא הולך לתערוכה ומקשיב ליצירה של פיקאסו. הליכה לסופרמקרט הפכה בשבילו לחוויה מרגשת, כשהצבעים הרבים יוצרים מלודיות בראשו.
 
מון ריבס MOON RIBAS, ספרד
מון היא כוריאוגרפית קטלאנית, רקדנית ואקטביסטית "סייבורג", המוכרת בין היתר בשל חיבור של סנסור ססמי למרפקה המאפשר לה לחוש ברעידות אדמה דרך ויברציות בסנסור. עבודות הכוריאוגרפיה שלה מבוססות על חקר של תנועות חדשות המתפתחות מהתוספת של חושים חדשים ושימוש בתוספות הסנסוריות לריקוד.
 
קארים בן חליפה- Karim Ben Khelifa , ברלין .
קארים בן חליפה הוא צלם עיתונות שעובד כפרילנס קבוע ב"טיים מגזין","ווניטי פייר","לה מונד" ועוד מגזינים, בנוסף בן חליפה ייסד את Emphas.is - אתר המחבר בין קהלים שונים וצלמי עיתונות במטרה ליצור קהילות גלובליות ומודלים אלטרנטיביים לסיפור ויזואלי . 
הוא זכה בשנת 2013 במלגת קרול בינדר של קרן ניימן לעיתונאות באוניברסיטת הרווארד.
 
 
 
 
BE ANOTHER LAB: קולקטיב בין-תחומי בינלאומי המקדיש את עבודותיו לניסויים וחוויות של גילום גוף ותודעה אחרת. בבסיס העבודות מונחת האמונה שה"עצמי" קשור עמוקות להבנה של ה"אחר", ושיותר מהיותנו אינדבידואלים אנחנו חלק ממערכת רחבה יותר שנקראת האנושות. תחת פרספקטיבה זאת, העבודות של הקולקטיב מחפשות אפשרויות חדשניות לאינטראקציה וגילום האחר, הרחבת הגוף והאופק, וזאת באמצעות חיבור בין טכנולוגיה דיגיטלית פשוטה ומתודות ממדעי המוח. ההרכב יציג בפסטיבל את עבודתו The Machine to be Another
 
 
 
 
 
אירועי Print Screen  המרכזיים:
 
הקרנות בבכורה ישראלית:
Björk: Biophilia Live – מיצג אודיו-ויזואלי המתעד את הופעתה האמנותית של הזמרת והיוצרת האוונגרדית ביורק. הבמאים, פיטר סטריקלנד וניק פנטון מצלמים את הופעתה של הזמרת במלואה תוך שילוב קטעי אנימציה, טבע, וניו מדיה. 
Ex-Machina – סרט המד"ב של אלכס גארלנד (סופר ותסריטאי -החוף, 28 יום אחרי) הוא סיפור פרנקנשטיין של העידן הדיגיטלי שבוחן את הסכנות שבלפגוש בינה מלאכותית אמיתית. סרט ביכורים של הבמאי האנגלי שזכה להצלחה גדולה בפסטיבלים בעולם. 
Visitors – שיתוף פעולה מחודש של יוצרי סרט הפולחן "הנבואה" גודפרי רג'יו והמלחין פיליפ גלאס. לאחר שהיפנטו בשנת 82 דור שלם עם "הנבואה" חוזרים השניים לעבוד יחד ומייצרים דיוקן מרהיב של החיים העכשוויים ומערכת היחסים שבין האדם לטכנולוגיה. 
Tribeca Hacks
סדנה אינטנסיבית  של 72 שעות שתנוהל על ידי פסטיבל טרייבקה היוקרתי מניו-יורק. 50 אמנים, אנשי טכנולוגיה, מעצבים ואנשי קולנוע יהיו נוכחים לאורך כל שעות הפסטיבל ויצרו פרויקטי קולנוע ואמנות אינטרקטיביים. תוצרי הסדנא יוצגו לבאי הפסטיבל בערב הנעילה. (בשיתוף קרן קופרו).
 
מופעים של סייבורגים – השילוב בין האדם למכונה:
ניל הרביסון, אורח הפסטיבל הוא אחד הסייבורגים המפורסמים בעולם – עיוור צבעים שהשתיל למוחו מצלמה המתרגמת כל צבע בעולם לסאונד. בפסטיבל יקיים מופע בוא ילחין פורטרטים המבוססים על צבעי הקהל שמולו. מון ריבס, סייבורגית המתמחה במודעות סביבתית מחברת לגופה חיישנים המודיעים לה על רעידות אדמה בכל מקום בעולם ויוצרת כוריאוגרפיות בהתאם להן בזמן אמת.
 
מציאות וירטואלית כפתרון לסכסוכים עולמיים:
קארים בן חליפה, צלם מלחמות שתיעד סכסוכים בכל העולם יציג את עבודתו The Enemy המאפשרת לכל אחד להרגיש איך זה לחוות סכסוך על בשרו. Be Another Lab –  הקולקטיב הבינלאומי המקדיש את עבודתו לניסויים וחוויות של גילום גוף ותודעה אחרת. יציגו וידגימו מכונות מציאות וירטואלית המאפשרות לבאי הפסטיבל להכנס לגופו של מישהו אחר.
 
Picture Sky
מיצג אמנותי של האמנית הפולניה קרולינה סובצקה בהשתתפות הקהל. מאות אנשים יצאו לרחובות העיר חולון, ובעזרת אפליקציה ייעודית שנבנתה לאירוע ייצרו תמונה אחת ענקית של ענני חולון לרגל 75 שנה לעיר הנועדה לקדם מודעות ורגישות סביבתית.
 
ערב שוטטות ברחבי מוזיאון העיצוב והמדיטק
 ערב בו יתקיימו עשרות אירועים, סרטים והדגמות בכרטיס אחד, לרבות  "לא מכניסה את זה למוזיאון" יצירה חדשה של ג'ייסון דנינו הולט שעוסקת בוידויים בעידן הודעות הסטטוס והסיקרט שהולכת להשתלט על מוזיאון העיצוב. 
 
רטרוספקטיבה לסרטי בינה מלאכותית 
מימיו הראשונים של הקולנוע סרטי המדע הבדיוני הציגו עולם שיש בו בינה מלאכותית. בימי הפסטיבל יוקרנו סרטי הבינה המלאכותית הגדולים בכל הזמנים. "מטרופוליס" , "בלייד ראנר", "זיכרון גורלי" ועוד. 
 
תוכנית הפסטיבל: 
יום ד' 27.5
בערב הפתיחה החגיגי של הפסטיבל תיפתח תערוכת משחקי המחשב "In Your Shoes"  המציגה אוסף משחקים עכשוויים מרחבי העולם, המציעים לשחקנים לצעוד לאו דווקא בנעליהם של העל אנושיים אלא דווקא באלו של הדמויות המוחלשות. אוצר : שלו מורן. לצד התערוכה הדגמות של מכונות האמפתיה של הקולקטיב BeAnotherLab שיאפשרו לקהל להיכנס לגופו של האחר.
 
 
יום ה' 28.5
ביום חמישי, 28.5 החל מהשעה 20:00 ועד חצות, יתקיים ערב שוטטות במהלכו תיערך חגיגה של מופעים ומייצגים הנוצרים בזמן אמת בפני קהל, חלקם בהשתתפותו,  התנסויות דיגיטליות שונות והקרנות סרטים. כל זאת במסגרת כרטיס אחד (עלות 60 ₪).
אירועים במסגרת ערב שוטטות: 
 
לא מכניסה את זה למוזיאון
 
בעולם של תיווך דיגיטלי, של אפליקציית "Secret" וסטטוסים מתמידים בפייסבוק, שישה פרפורמרים חוקרים, דרך וידויים אוטוביוגרפים, את המסע לעולם המדמם והמפחיד מכולם שנקרא ״הם עצמם".
 
יוצר : ג׳ייסון דנינו הולט , דרמטורגיה : נטלי צוקרמן 
יוצרים שותפים : נעמה אמית, ידידיה ויטל, זהר מידן, יוסי ירום , אורה ( אורית ) ממרוד 
הפקה : עומר אלשייך
 
 
Sound Piece for a Crowd of One
עבודת סאונד חיה לקהל של אדם אחד. קומפוזיציית סאונד המורכבת מהקלטות שטח,   
טקסטים מוקראים וכלים מוזיקליים, הנוצרת באופן שונה בכל ביצוע, ומשודרת במקביל   
לשני זוגות של אוזניות: אחד למאזין ואחד ליוצר. כל עבודה שונה מקודמתה וכל חוויה 
היא חד-פעמית עבור שני המשתתפים.
יוצר: עופר טיסר
 
המעבדה לאינטרקציה HIT 
הדגמות של פרויקטים אינטרקטיבים בנושא רגישות, שיצרו סטודנטים של המעבדה    
לאינטרקציה של  - HIT המכון הטכנולוגי, חולון. המעבדה לאינטראקציה מפגישה בין 
סטודנטים להנדסה, לעיצוב, לניהול ולטכנולוגיות למידה, על מנת לפתח פרויקטים 
משותפים העוסקים בעיצוב אינטראקציה, ובנקודת המפגש בין אדם לאדם או בין אדם 
למכונה, בשיפור חווית המשתמש ובהנגשת מידע. 
הנחייה: מיכל רינות ושחר גייגר
 
Oculus Rift
 
הדגמות של חווית מציאות וירטואלית באמצעות מכשיר Oculus Rift. החוויה מציעה היטמעות במרחב תלת-מימדי ומציעה חוויה חושית ומרחבית. מכשירים מסוג זה מוצעים כיום לשימוש במגוון תחומים: רפואה, הנדסה, אימון וסימולציה, ומשחקי מחשב. אנחנו נציע את גרסת המשחקים. 
הנחייה: יוסי פרמינגר
 
Cardboard VR
סדנה. יצירת תוסף לסמארטפון המאפשר חווית מציאות וירטואלית, המתאפשרת בעזרת אפליקציה ההופכת את עדשת המצלמה לסטריאוסקופית, ותוך שימוש במגנט ובקרטון מקופל. 
 
יחסים ברשת 
סדרת סרטים תיעודיים קצרים על יחסים בין אנשים בעידן הדיגיטלי.
אנו מצויים בעידן תקשורת חדש, בו ההשפעה ההולכת וגוברת של הרשת והטכנולוגיה מניבה סוג חדש של יחסים. האם אנחנו באמת יכולים להיפגש בעולם הווירטואלי? מה המחיר של התלות  שלנו במכשירים? והאם המפגשים הדיגיטליים הופכים אותנו למנוכרים אחד לשני או מאפשרים לנו חופש מסוג חדש?
דרך שורה של סיפורים אנושיים מנסה הסדרה לגלות כיצד אנו חווים את חיינו בעידן הדיגיטלי.
"יחסים דיגיטליים" היא הסדרה השביעית  המופקת במסגרת הפרויקט התיעודי חברתי של החוג לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת תל אביב. הסדרה מורכבת מ-12 סרטים שבוימו על ידי תלמידי החוג בתואר הראשון והשני, בשאיפה לעשייה דוקומנטרית איכותית, כנה ואישית.
הפרויקט נערך בהפקת חברת גאדאמוס בשיתוף ערוץ 8 של הוט, ובתמיכת קרן רבינוביץ לאמנויות וקרן גשר לקולנוע רב תרבותי.
 
 
מבקרים | Visitors – הקרנת בכורה 
 
בשנת 1982, שיתוף פעולה בין הבמאי גודפרי רג'יו, המלחין פיליפ גלאס, והעורך ג'ון קיין, הביא לעולם את היצירה "הנבואה" שבחנה ללא מילים את המעבר מן הטבע לימינו המתועשים. כעת חוזרים היוצרים להעניק לנו חוויה קולנועית יוצאת דופן ומורכבת. באמצעות 74 שוטים איטיים בלבד, הם יוצרים דיוקן  של החיים העכשוויים ומערכת היחסים הממגנטת בין האדם לטכנולוגיה. זהו מסע מהפנט המעניק לצופים חוויה רב-חושית, המעמתת אותם עם מהות האנושיות. הסרט השתתף בפסטיבל טורונטו.
ארה"ב 2013. ללא מילים
 
בימוי: גודפרי רג'יו
 
אורך: 87 דקות
סינמטק, אולם 1 
שעה: 21:00
 
 
ביופיליה | Björk: Biophilia Live – הקרנת בכורה
 
תיעוד יוצא דופן של מופע חי ורב תחומי של היוצרת האוונגרדית, ביורק. הבמאים, פיטר סטריקלנד וניק פנטון, מצלמים את הופעתה של ביורק במלואה תוך שילוב קטעי אנימציה, טבע וניו מדיה מעוררי השראה. התיעוד הייחודי לוקח אותנו למסע יצירתי חסר גבולות, ומציג את שיא יצירתה של ביורק, אמנית ויוצרת בין תחומית, המייצגת את אחד הקולות המוזיקליים המקוריים ביותר כיום. הסרט השתתף בפסטיבל טרייבקה.
בריטניה 2014. אנגלית 
 
בימוי: פיטר סטריקלנד, ניק פנטון
 
אורך: 97 דקות
סינמטק, אולם 1 
שעה: 22:30
 
 
Sound Poems
מופע שירה ווידאו דיגיטלי. בעזרת מיקרופונים, חיישנים וסמפלרים, יוצר המשורר יורג פירינגר (אוסטריה) צלילי הברות, המתעוררות לחיים ומתורגמות לאנימציות ומבנים גיאומטריים מרשימים. 
יוצר: יורג פירינגר
 
Waiting for Earthquakes
מופע מחול המבוסס על האינטרקציה בין תנועות כדור הארץ לתנועות הרקדן. מון ריבס (ספרד) לובשת חיישנים המחוברים ישירות לגופה ומאפשרים לה לחוש רעידות אדמה בכל מקום בכדור הארץ.  עוצמת התנועות הן כעוצמת הרעידות. אם האדמה שקטה, כך גם הרקדנית. 
יוצרת: מון ריבס
 
 
Sound Portraits
 
ניל הרביסון "Sound Portraits" (ספרד) – ניל, הסייבורג הראשון בעולם (חלקו אדם, חלקו מחשב), נולד עיוור צבעים והשתיל חיישן ישירות למוחו המתרגם את צבעי העולם לסאונד. ניל ילחין מוסיקה בזמן אמת המורכבת מהצבעים של גופם ולבושם של חברי הקהל וייצר מכל אחד ואחת פורטרט קול ייחודי.  
יוצר: ניל הארביסון
 
 
יום ו 29.5
אי כנס אמנות, עיצוב וטכנולוגיה השלישי 
אמנים רבים משלבים היום אמצעים טכנולוגים מתקדמים בעבודתם בעוד שיותר אנשי טכנולוגיה מתנסים בעשייה אמנותית. מה קורה כששני העולמות נפגשים? האי כנס הנערך זו שנה שלישית במסגרת הפסטיבל הינו  מפגש ספונטני בין אנשי אמנות וטכנולוגיה כאשר תוכנית הכנס נקבעת בזמן אמת על ידי המשתתפים באירוע. האירוע בשיתוף ד"ר יוסי ורדי ומיועד לאנשי אמנות וטכנולוגיה פעילים בהרשמה מוקדמת בלבד.
פרויקט PictureSky 
תמונת המונים של ענני העיר. האמנית קרולינה סובצקה בחרה 75 קוארדינטות GPS ייחודיות בעיר חולון. בשעה 11:35 בדיוק ברגע בו לווין הצילום עובר מעל שמי גוש דן, נצא לנקודות אלה, נכוון את הסמארטפונים לשמיים ובאמצעות אפליקציה ייחודית נהפוך למצלמה אנושית המורכבת מעשרות צלמים, שמתבוננת חזרה אל הלווין. סובצקה, העוסקת בהתבוננות בעידן הדיגיטלי וברגישות סביבתית-קבוצתית, מבקשת לבחון בפרויקט זה את מקום האינדיבידואל והטבע במארג החברתי והטכנולוגי, וכן לקשור קשר ייחודי אל מושג הענן, שהפך בשנים האחרונות מדבר גשמי לוירטואלי. אירוע במלאות 75 שנה לעיר חולון. בשיתוף מחלקת הצעירים, עיריית חולון. 
 
משחק חי – This War Of Mine
משחק המחשב This War Of Mine של הסטודיו הפולני Bit 11 הכה גלים בשנה האחרונה, כשהציע זוית חדשה ומטלטלת על הסוגה השחוקה של משחקי המלחמה: 
במקום לגלם חייל בחזית נקראים השחקנים לדאוג לשלומם של אזרחים הנצורים בעיר, כשהקרבות מתרחשים מעל לראשם. 
הסיטואציות הדרמטיות תוכננו בהשראת עדויות מהמצור על סרייבו והם רלוונטיות גם לחוויה העכשווית של אזרחים במקומות כמו עזה וסוריה.
המשחק ישוחק ויוקרן מול קהל חי, בליווי הקדמה מאת היוצרים, ופרשנות במהלכו.
שחקן: תומר בלושינסקי
פרשן: עדן קופרמינץ
מנחה: שלו מורן
 
יום שבת 30.5
 
אוריגמי דיגיטלי – יום שבת 30.5 
סדנה לכל המשפחה בהנחיית המעבדה לאינטרקציה ב HIT. הסדנה תפגיש עבודות יד עם רכיבים אלקטרוניים, כדי לחשוף בפני הילדים – דרך התנסות – את האפשרויות הגלומות ביצירת מוצרים חדשים שמשלבים את הפיזי עם הדיגיטלי. בסדנה יכינו הילדים בעלי-חיים מנייר, ובאמצעות רכיבים אלקטרוניים יוכלו לעצב את התנהגותן ולהעניק להן אופי ייחודי. וכמובן לקחת את היצירות הביתה. 
 
אני אליס | Alice Cares – הקרנת בכורה 
בימוי: סנדר ברגר
פסטיבל רוטרדם
סרט תיעודי נוגע ללב ומעורר מחשבה. שלוש נשים קשישות המתגוררות לבדן מקבלות מבקרת יוצאת דופן: בובת ניסוי, 'רובוט אכפתי' בשם אליס הבנויה בדמות ילדה קטנה. הרובוט פותח במטרה להכיר בדרישות הטיפול העתידיות באוכלוסייה מבוגרת, ההולכת וגדלה, ולענות לצרכיה היחודיים. במהלך הסרט נבחנת השאלה אם רובוט יכול לקיים מערכת יחסים עם בן אנוש ולהחליף בן לוויה בשר ודם? בניגוד לסרטים רבים המציגים את האיום באינטליגנציה מלאכותית, מבקש סרט זה להציג נקודת מבט מרעננת על האפשרויות הגלומות בפיתוח טכנולוגי מעין זה.  
הולנד 2015, 80 דקות, הולנדית, תרגום לעברית
 
אירוע נעילה 
לפני הקרנת סרט הנעילה, יוכלו משתתפי הפסטיבל להיחשף לתוצרים שנעשו בזמן הפסטיבל, בהאקתון טרייבקה ובפרויקט PictureSky של האמנת קרולינה סבצקה. 
אקס מכינה | Ex Machina
בימוי: אלכס גרלנד (החוף, 28 יום אחרי)
משחק: דומנל גליסון, אלישיה ויקנדר, אוסקר איזק
פסטיבל SXSW
כיילב סמית', מתכנת צעיר בחברת ענק, זוכה במסגרת תחרות לבלות שבוע באחוזתו של נתן באטמן, מנכ"ל החברה. בהגיעו לאחוזה ההררית, כיילב מבין שנתן בחר בו להיות המרכיב האנושי במבחן טיורינג במסגרת פרויקט ניסיוני, המבקש לבחון אם למכונה יש בינה מלאכותית. הפרויקט הוא אווה, אישה עוצרת נשימה, בינה מלאכותית, שהאינטליגנציה הרגשית שלה מצביעה על תחכום יוצא דופן, הרבה יותר מששני הגברים היו יכולים לדמיין. סרט הביכורים המרשים של אלכס גרלנד הוא סיפור "פרנקנשטיין" של העידן הדיגיטלי, התוהה אודות האיום שגלום בפיתוח בינה מלאכותית. 
בריטניה 2015, 108 דקות, אנגלית, תרגום לעברית
יום שבת, 30.5.15 ,21:30
 
פסטיבל פרינט סקרין של של סינמטק חולון הוא מפגש בין עולמות הקולנוע, האמנות, העיצוב והטכנולוגיה הדיגטלית, המקדם חשיבה יצירתית, קידום יזמות ויצירת שיתופי פעולה ושיח פורה בין תעשיית ההייטק לבין עולמות האמנות והתרבות. 
כמיטב המסורת שנוצרה בפסטיבל במהלך חמש שנות פעילותו, גם השנה יגיעו אורחים רבים מחו"ל, יוצגו סרטים פורצי דרך משנה האחרונה, וייערכו כנסים מקצועיים, תערוכות, סדנאות ומפגשים עם אמנים מהארץ ומהעולם אשר פורצים דרך בכל הקשור לטכנולוגיה ולאומנות. 
 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מקומות להרמת כוסית לפסח

מקומות להרמת כוסית לפסח

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

האטרקציות החדשות באילת

האטרקציות החדשות באילת

לאחר שהעיר אילת התחדשה בשדה תעופה בינלאומי "רמון", החלה עיריית אילת לעבוד באופן רשמי על פרויקט פינוי נמל התעופה, במטרה להפ

אוטומוטור 2019

אוטומוטור 2019

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב, עם שולי רנד, נתן גושן, שי צברי ואברהם פריד, האנגר 11 נמל ת"א, 17-18 במרץ‬

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום