אירועי השבוע

מאת: חדשות 'מפיק' ‏ 15/06/14

אירועי השבוע לפניכם. פתחו יומנים.

אירועי השבוע לפניכם. פתחו יומנים.

עיתונאים על הבר

מנהלת עיר תחתית בשיתוף אגודת העיתונאים בסדרת הרצאות בפאבים נבחרים מפי עיתונאים מוכרים. בין ההרצאות: "בין צבא לביטחון"- יואב לימור ואבי בניהו; "קצוות ושוליים בתקשורת"- זוהיר בהלול ודניאל סריוטי; "תחקירים ומקובלים"- יוסי בר מוחא; "היידה מונדיאל!"- יוני הללי ומשה פרימו; "צילום עיתונאי ודוקומנטרי"- גיל נחושתן וטל ינוביצקי ועוד.
 
מקום הארוע: רחבי חיפה
 
תאריך: 15/06/2014
 
שם המארגן: מנהלת עיר תחתית, אגודת העיתונאים
 
 
שוק האקססוריז ה-17
 
ביריד, שיתקיים בפעם ה-17, יציגו כ-65 מציגים, שיציעו את מרכולתם באחת מהטבות ייחודיות- 25% הנחה, או קולקציה שתוצג באופן בלעדי ביריד.
 
בין המציג ביריד- דניאל קלר, מירב שביט, דוד כהן, שלומית אופיר, מיידלה, מיטל טולדו, רוית מהלל, טימור שחר, רעות סיגל, מירב לב רן, פונצ׳אוס, ג׳ונאם, בלאדי, הגר סתת, אלן רובין, מיטל לב, לידיה רנר, קלמנטינה, ענת זמיר ועוד.
 
מקום הארוע: אולם סמולרש, אוניברסיטת תל אביב
 
תאריך: 03/05/2014 - 05/07/2014
 
 
פסטיבל הקולנוע הגאה 2014
 
מפגש תרבותי ייחודי הנערך מידי שנה בסינמטק תל אביב. במהלך עשרת ימי הפסטיבל משולבות הקרנות למגוון סרטים שאינם מיועדים להפצה בארץ, מפגשים עם יוצרי קולנוע מישראל ומחו"ל, סדנאות ופרויקטים מיוחדים.
 
לצד הקרנת סרטים מהעולם, הפסטיבל שם דגש על עידוד היצירה הישראלית המקורית, מקיים תחרות לסרטים ישראלים קצרים נושאת פרסים, ונותן במה לאמנים ויוצרים מקרב הקהילה.
 
מקום הארוע: סינמטק תל אביב
 
תאריך: 07/06/2014 - 16/06/2014
 
 
 
אמנות גידול הבונסאי מכונה "פיסול בארבעה מימדים", זאת בשל העבודה עם חומר הצומח ומתפתח כל הזמן, כך תהליך היצירה עשוי להימשך שנים רבות. כנס הבונסאי השנתי ופרס הגן הבוטני לבונסאי, הוא מהאירועים החשובים בארץ בתחום זה, ומאפשר לאמנים ישראלים להציג את עבודתם לקהל הרחב, ולזכות בחשיפה בינלאומית בזכות הגעתם של כמה מאמני הבונסאי המובילים בעולם לשפוט בתערוכה.
 
השנה, התערוכה תוצג בגלריית מתחם התחנה הראשונה בירושלים, ותכלול גם שיתוף פעולה ייחודי וראשון מסוגו בעולם, עם מעצבי תעשייה ישראלים, אשר ייעצבו חלק מאמצעי התצוגה לעצים.
 
מקום הארוע: מתחם התחנה הראשונה, ירושלים
 
תאריך: 13/06/2014 - 21/06/2014
 
שם המארגן: הגן הבוטני, ירושלים
 
 
 
פסטיבל הקולנוע האוסטרלי מציין השנה עשר שנות פעילות. לאחר שהתקיים במשך תשע שנים ברציפות בסינמטקים בירושלים, תל אביב וחיפה, חוזר הפסטיבל השנה במתכונת "שבוע קולנוע אוסטרלי", במסגרתו יוקרנו ארבעה סרטים חדשים בארבעה סינמטקים, הרביעי שבהם הוא חולון. את הפסטיבל העשירי מקיימת שגרירות אוסטרליה בישראל, בתמיכת אֵייס (AICE) - העמותה לחילופי תרבות אוסטרליה ישראל.
 
במסגרת הפסטיבל יוקרנו ארבעה סרטים - שניים סרטים עלילתיים ושניים תיעודיים.
 
מקום הארוע: סינמטקים ברחבי הארץ
 
תאריך: 15/06/2014 - 28/06/2014
 
שם המארגן: שגרירות אוסטרליה
 
 
תערוכת פנים אל פנים: המסכות העתיקות בעולם
 
התערוכה מסכמת כמעט עשור של מחקר, מכנסת קבוצה נדירה של 12 מסכות יוצאת דופן מהתקופה הנאוליתית, שכולן התגלו באזור אחד בארץ ישראל – בהרי יהודה ובמדבר יהודה - וחלקן התפזרו ברחבי בעולם. מדובר בקבוצה נדירה של מסכות אבן בנות 9,000 שנים.
 
מקום הארוע: מוזיאון ישראל, ירושלים
 
תאריך: 11/03/2014 - 13/09/2014
 
שם המארגן: מוזיאון ישראל, ירושלים
 
 
 
התערוכה כוללת תערוכה בינלאומית ותערוכה ישראלית, המוצגות זו לצד זו. זו השנה השניה בה תוצג בישראל התערוכה הבינלאומית היוקרתית, פרי שיתוף של המוזיאון להיסטוריה של הטבע בלונדון ורשת BBC, שזו לה שנתה ה- 49.
 
התערוכה המקומית מתקיימת בשיתוף רשות הטבע והגנים והאגודה הישראלית לצילום טבע. במסגרת שיתוף הפעולה עם רשות הטבע והגנים, תוקדש קטגוריית "ממלכת הטבע" לציון שנת היובל לרשות. בכל שבת יתקיימו הדרכות מיוחדות בתערוכה על ידי מדריכי הרשות, ללא תשלום נוסף.
 
מקום הארוע: מוזיאון ארץ ישראל, תל אביב
 
תאריך: 09/05/2014 - 25/08/2014
 
שם המארגן: מוזיאון ארץ ישראל, תל אביב
 
 
פסטיבל ישראל ה-53
 
פסטיבל ישראל, מהוותיקים והחשובים שבפסטיבלים המתקיימים בארץ, נוסד בשנת 1961 על ידי צבי פרופס. הפסטיבל מציג בפני המבקרים בו הזדמנות להיחשף למגוון רחב מאוד של תכנים אמנותיים, מתיאטרון, מוזיקה, קולנוע ועוד.
 
בין המופעים המיוחדים השנה בפסטיבל- מופע מחווה ליוסי בנאי, בלט מלנדן ביאריץ במופעים רומאו ויוליה וסינדרלה, ז’ראר דפרדייה ואנוק אימה, תיאטרון האינקובטור בשלוש הפקות מיוחדות, אנסמבל “מֵה לָה אָמַרְגָּטֵס טוּ” ועוד.
 
מקום הארוע: רחבי ירושלים
 
תאריך: 29/05/2014 - 20/06/2014
 
שם המארגן: פסטיבל ישראל
 
טלפון: 02-5605755
 
 
 
102 שנים לאחר שיצאה לדרכה, ספינת הפאר הענקית המפורסמת בהיסטוריה האנושית מגיעה לתל אביב. התערוכה המציגה את יופייה יוצא הדופן של האנייה, חדריה, האולמות, חדרי האוכל ועוד, לצד שברים וחפצים שנשלו מלב ים, יחד עם ממצאים נוספים המוצגים כעת לראווה ומאפשרים למבקרים לחוות את המציאות שבה חיו נוסעי הספינה מגיעה לישראל.
 
התערוכה תוכננה כך שתתן דגש לסיפורים האנושיים של ספינת הפאר ונוסעיה תוך הצגת חפצים שנמשו מהאוקיאנוס והסיפור שמאחוריהם. עם הגעתם לתערוכה יקבלו המבקרים העתק מדויק של כרטיסי העלייה לסיפון ספינת הטיטאניק, בדיוק כפי שקיבלו הנוסעים בימים ההם, וכך יתחילו את המסע בזמן לספינת הטיטאניק. 
 
מקום הארוע: מקסידום, גני התערוכה, תל אביב
 
תאריך: 07/06/2014 - 25/08/2014
 
שם המארגן: טיטאניקRMS, הדרן והליקון
 
 
תערוכת "זרים בינינו"
 
התערוכה "זרים בינינו" בוחנת מושגים ‬של ‬זרות‬ ביחס לתפיסות לאומיות, פוליטיות, אתניות, דתיות ואסתטיות, כמו גם תפיסות של חיקוי ומקור על ‬רקע ‬נופיהן ‬הארכיטקטוניים של ‬המדינות המתועשות.
 
במרכזן של חלק מהעבודות המוצגות בתערוכה נמצאות פעולות של פירוק, הרכבה ובנייה מחדש של מודלים הנדסיים, נעדרי תכלית ניכרת לעין או תועלת אדריכלית פונקציונאלית מקובלת. לצידן ,מוצגות עבודות הבוחנות את המרחב הציבורי וייצוגים סטריאוטיפיים של נופים "אידיליים", כאמת מידה של מערכת חיים מערבית מאורגנת, מסודרת ומפוקחת.
 
בין המשתתפים בתערוכה" מיכל היימן, הקטור זמורה, פהד חלבי, אשרף חנא, ינאי טויסטר, מיידר לופז, ארמין לינק, סאהר מיעארי, קלייר פונטיין, אלי פטל, עלאא' פרחאת, ליאלי קחאויש. 
 
מקום הארוע: גלריה לאמנות בית הגפן
 
תאריך: 11/05/2014 - 16/08/2014
 
שם המארגן: דור גז
 
טלפון: 04-8525252
 
 
 
במסגרת האירוע יוזמנו המבקרים להגיע בשעות הערב לסיורים ליליים בגן החיות של הספארי בליווי תאורה ייחודית ואומנותית, בשילוב הקרנות מרהיבות ,אפקטים ופס קול מפתיע. 
 
המתחם יחולק לאזורים אומנותיים שונים, שבכל אחד מהם ניתן יהיה לצפות בבעלי החיים תחת תאורה אומנותית, שילוב של טבע פראי והרבה דמיון.
 
מקום הארוע: הספארי, רמת גן
 
תאריך: 01/06/2014 - 31/08/2014
 
שם המארגן: ארנון-פז, גיל טייכמן, ישראכרט
 
טלפון: 03-6305305
 
 
 
'פסטיבל האור' חוזר לירושלים בפעם השישית. גם השנה צפוי הפסטיבל להציג מגוון רחב של מיצגי אור בולטים, ביניהם מגדל-אור בגובה 17 מטר, מיצג 'מגדל הקלפים' שילווה דמויות תנכיות, המיצג האינטראקטיבי CLOUD, 'שעון הקוקייה' שיציג מיפוי וידאו תלת מימד, שיירת פילים מוארים ועוד. במסגרת הפסטיבל יתקיים יריד מעצבי גופי תאורה "אור בחורבה" שיארח כמה ממיטב אמני האור בישראל, אשר יציגו וימכרו את עבודותיהם בתחום עיצוב גופי תאורה.
 
מקום הארוע: העיר העתיקה, ירושלים
 
תאריך: 11/06/2014 - 19/06/2014
 
שם המארגן: חברת אריאל
 
 
מועדון הג'אז של פסטיבל ישראל
 
כיכר התחנה הראשונה תתקשט בעיצוב חגיגי של מועדון ג'אז היישר מניו אורלינס. במסגרת האירוע יתקיימו ברחבי התחנה מגוון הופעות ג'אז של להקות שונות מהארץ ומהעולם. ההופעות יתקיימו בכל ערב ויהיו פתוחות לקהל הרחב. לאחר כל מופע יערך ג'אם סשן במתחם.
 
מקום הארוע: מתחם התחנה הראשונה, ירושלים
 
תאריך: 28/05/2014 - 20/06/2014
 
שם המארגן: פסטיבל ישראל
 
 
 
60 פסלים ומסכות מיסטיים, הטומנים בתוכם "חומרים מכושפים", כגון שורש זנגוויל כתוש, אגוזים לעוסים, מקור ציפור, גולגלות, שערות ודם, עומדים בבסיס התערוכה המרתקת "חומר מכושף באמנות אפריקה".
 
בין המוצגים בתערוכה: חפץ המכוסה בגולגולת של קופים, שנועדה להגן על החובש אותו מכוחות רעים; מסכה שהחומר המעצים אותה הוא רוק וגללים, שנוצרה לרגל הולדת תינוק - במטרה להבטיח לו חיים טובים; פסל עטוי ציפורני חיה, קרניים וטפרים שהם – לפי האמונה – בעלי סגולות של ריפוי; ומסכה שבה חבויים מחטי קיפודים ונוצות, שמטרתם להעניק חיים ארוכים
 
מקום הארוע: מוזיאון ישראל
 
תאריך: 21/05/2014 - 31/12/2014
 
שם המארגן: דורית שפיר
 
 
 
במשך עשרה ימים מציע שבוע הספר את חנות הספרים הגדולה בישראל, בה ניתן יהיה למצוא אלפי כותרים חדשים ורבי מכר, לצד ספרים שכבר אינם נמצאים על המדפים בחנויות ושניתן למצוא רק בירידי שבוע הספר של התאחדות הוצאות הספרים בישראל. 
 
בנוסף מציעים ירידי שבוע הספר מגוון אירועי תרבות וחוויה לכל המשפחה ביניהם שעת סיפור, הצגות ותיאטרון בובות על פי ספרות מופת ישראלית לילדים ונוער, מופעים מוזיקליים ועוד.
 
מקום הארוע: רחבי הארץ
 
תאריך: 11/06/2014 - 21/06/2014
 
שם המארגן: התאחדות הוצאות הספרים בישראל
 
 
פסטיבל יוצרים צמי"ד 2014
 
לצד היותו אירוע תרבות איכותי ומגוון, נותן הפסטיבל מענה לתופעת הדרת אנשים עם מוגבלויות מהמרחב הציבורי ולסקרים רבים שנערכו בשנים האחרונות על פיהם אחוז גבוה מהישראלים לא מעוניין להתגורר בשכנות לאנשים בעלי צרכים מיוחדים ומייחס להם תכונות שהן תוצר של דעות קדומות.
 
בין מופעי הפסטיבל:Tap Tap , אורחי הפסטיבל מצ'כיה - להקה מוסיקלית של אמנים עם מוגבלויות מפראג, סטנד אפ בחשיכה, כוכבים על גלגלים, רוק בראש, להקת ח"מ (חרשים מופיעים) שרים אריק אינשטיין - בשפת הסימנים, הגוף והריקוד, ועוד.
 
מקום הארוע: רחבי ירושלים
 
תאריך: 11/06/2014 - 20/06/2014
 
שם המארגן: המחלקה לאוכלוסיית צמי"ד בעיריית ירושלים
 
 
קונגרס וינגייט 2014
 
הכנס יעסוק בנושאי מדעי הפעילות הגופנית והספורט על מגוון היבטיהם. בין היתר, יעסוק ב- פעילות גופנית כאמצעי לקידום בריאות בחברה יושבנית; ספורט הישגי; טכנולוגיות חדשניות לסיוע בתרגול גופני וספורט; פעילות גופנית וספורט בילדים; נשים בספורט; כלכלה ופסיכולוגיה בכדורגל; היבטים פסיכו'-חברתיים של פעילות גופנית ועוד.
 
מקום הארוע: מכון וינגייט
 
תאריך: 12/06/2014 - 15/06/2014
 
שם המארגן: מכון וינגייט,מרכז רפואי מאיר, ארגון אגרפה
 
 
UXI Live 2014
 
שלושה ימים של הרצאות וסדנאות בתחום חווית המשתמש. האירוע יתקיים השנה בפעם החמישית, כאשר בדומה לשנים קודמות, ייערך במתחם ה-אבניו בקריית שדה התעופה. שני הימים הראשונים של האירוע יציעו למשתתפי הרצאות מפי כ- 20 מרצים מרתקים בתחום, בעוד ביומו השלישי של הכנס, יוזמנו המשתתפים לסדנה.
 
בתוכנית: ד"ר סוזן ויינשנק מארה"ב הידועה בכינוי "The Brain Lady" תרצה על כלים מחקר המוח שמטיסים את היצירתיות, דז טריינור, מייסד Intercom מאירלנד, ידבר על אסטרטגיית מוצר בסטארטאפ, אייל שחר, גורו ה-UX יגיע במיוחד מארה"ב ועוד כ-16 מומחים מעולם חווית המשתמש הישראלי במרתון כלים מעשיים שימחיש לקהל של כ-900 אנשי UX, מנהלי מוצר, מנהלי שיווק ואסטרטגיה ואנשי המקצוע מתחום המיתוג, הגרפיקה והטכנולוגיה כיצד ניתן לייצר גידול עסקי בנגיעה אחת, בכל מכשיר ומכל מקום.
 
מקום הארוע: אבניו, קריית שדה התעופה
 
תאריך: 16/06/2014 - 18/06/2014
 
שם המארגן: UNIQUI
 
 
מקהלת הצבא האדום בתל אביב 2014
 
ארבע שנים אחרי ביקורה הקודם בישראל, מקהלת הצבא האדום חוזרת, עם שמונה מופעים ברחבי הארץ. שישה מופעים תקיים המקהלה בהיכל התרבות בתל אביב, שבשל הביקוש הרב, פותח לראשונה בהיסטוריה את שעריו למופע ביום שישי בצהריים, זאת על מנת לאפשר למקהלה להוסיף מופע נוסף בעת ביקורה בישראל.
 
מקום הארוע: היכל התרבות, תל אביב
 
תאריך: 16/06/2014 - 22/06/2014
 
 
הכנס השנתי לניהול פרויקטים בישראל 2014
 
הכנס יתקיים השנה בפעם ה- 18, ויכלול הרצאות של מספר אישים נחשבים בתחום, ביניהם- הילה קורן, איתמר גליל, דורון גבאי, דוד בן טולילא, סיגל ווידמן ועוד.
 
במסגרת האירוע יוענקו פרסי העמותה השנתיים.
 
מקום הארוע: מלון דיוויד אינטרקונטיננטל, תל אביב
 
תאריך: 16/06/2014
 
שעת התחלה: 08:00
 
שעת סיום: 16:00
 
שם המארגן: אנשים ומחשבים
 
טלפון: 03-7330777
 
 
תערוכת Culinary 2014
 
התערוכה השנתית למזון ולקולינריה מבית סטודיו בן עמי חוזרת למרכז הכנסים של מלון דן. התערוכה התקיימה לראשונה לפני כשנה, ובעקבות ההצלחה תחזור ותתקיים גם השנה, כאשר המארגנים שמים דגש רב על התכנים הנלווים שיוצגו במסגרתה בפאנלים מקצועיים שמטרתם לקדם את הקולינריה בישראל.
 
מקום הארוע: מלון דן פנורמה, תל אביב
 
תאריך: 16/06/2014 - 17/06/2014
 
שעת התחלה: 11:00
 
שעת סיום: 19:00
 
שם המארגן: סטודיו בן עמי
 
 
דיג'יי ספין בסט חד פעמי בישראל
 
דיג'יי ספין בהופעה ראשונה בישראל. ספין, אחד מהאבות המייסדים הרשמיים של ז'אנר המוזיקה האלקטרונית ה- Footwork, הוא אחד הקולות החשובים במוזיקה האלקטרונית בימים אלו. ספין החל את הקריירה שלו בגיל 14 כרקדן והפך במהרה לאחד השמות הבולטים בסצינה כשהוא משחרר מאות קטעים החל מסוף שנות ה-90.
 
לארץ הוא מגיע בשיאו של סיבוב הופעות אירופאי.
 
מקום הארוע: רדיו איפיג'יבי, תל אביב
 
תאריך: 16/06/2014
 
שעת התחלה: 22:00
 
שם המארגן: וייבי, רדיו איפיג'יבי
 
 
 
אגדת הרוק האמריקאית, מהלהקות שהמציאו את הרוק כפי שאנחנו מכירים אותו, בביקור ראשון בישראל, לאחר שהופעתה הקודמת בארץ בשנת 2009 בוטלה ברגע האחרון בשל המצב הביטחוני הרעוע.
 
הפיקסיז יגיעו לישראל בלי הבאסיסטית המיתולוגית קים דיל, שפרשה מהלהקה בחודש יוני האחרון. תחליף אותה הבאסיסטית פאז לנשנטין.
 
יופיעו אתם באותו היום להקת The Hives השוודית והאמן הישראלי המצליח אורי כנרות, בפרויקט הסולו שלו - UBK
 
מקום הארוע: איצטדיון בלומפילד, יפו
 
תאריך: 17/06/2014
 
שעת התחלה: 20:00
 
שם המארגן: שוקי וייס
 
טלפון: *9066
 
 
 
מזה מספר שנים נינט טייב ומאיה בלזיצמן משתפות פעולה במסגרת סיבובי ההופעות והקלטות אלבומיה האחרונים של נינט. בלזיצמן, צ'לנית מוכרת בארץ, המלווה כמה מהפרויקטים המצליחים בארץ, הפתיעה בשנים האחרונות במופע בו העניקה ביצועים יוצאי דופן לשירים מוכרים.
 
החומרים המוזיקליים הצפויים להרכיב את המופע החדש הם שיריה של נינט מכל התקופות לצד מספר הפתעות בביצועים משותפים.
 
מקום הארוע: עלמה בר, גדרה
 
תאריך: 18/06/2014
 
טלפון: 050-426-2020
 
 
פרויקט 48 שעות
 
במסגרת הפרויקט, מוזנקות קבוצות עם במטרה לייצר סרט קצר באורך של כ- 4-7 דקות בתוך 48 שעות בלבד. את ז'אנר הסרט, ומרכיבי החובה המשותפים לכולם המשתתפים- דמות, חפץ ושורת תסריט, יגרילו מארגני האירוע שניות לפני ההזנקה. הסרטים שיגיעו בזמן הקצוב יוקרנו בפני הקהל במהלך חודש יוני בסינמטק ירושלים.
 
הסרטים שיעלו לשלב הגמר יוקרנו בפני הקהל הרחב בפסטיבל הסרטים בירושלים, בעוד שהסרט הזוכה יישלח לייצג את ישראל בפסטיבל הבינלאומי של הפרויקט בלוס אנג'לס.
 
מקום הארוע: בית הנסן, ירושלים
 
תאריך: 18/06/2014 - 20/06/2014
 
 
כנס זכיינות 2014
 
הכנס נועד ליזמים המעוניינים לרכוש זיכיון, לזכיינים פעילים, לרשתות מזכות ולעסקים השוקלים להתפתח בזכיינות ולכל מגזר ה SMB.
 
האירוע השנתי המרכזי של ענף הזכיינות בישראל המהווה במה איכותית לכל הנוגעים בתחום הזכיינות: רשתות מזכות, יזמים הרוצים לרכוש זיכיון של רשת מובילה וכל נותני השירות המשלים - קרנות מימון, בנקים, עורכי דין, יועצים עסקיים, נדל"ן ועוד. הכנס משלב הרצאות מקצועיות, פאנלים של המומחים בתחום הזכיינות ותצוגת רשתות מזכות המובילות בישראל. ”כנס זכיינות“ הינו מקום מפגש מפרה ויעיל ביותר בו נרקמות עסקאות ונוצרים קשרים מסחריים ובינאישיים בין כלל השחקנים בתחום הזכיינות.
 
מקום הארוע: סינמה סיטי, ראשון לציון
 
תאריך: 18/06/2014
 
שעת התחלה: 08:00
 
שעת סיום: 15:00
 
שם המארגן: המרכז לעידוד זכיינות בישראל
 
טלפון: 1700-720-720
 
 
"הילד הזה הוא אני" בהרצליה
 
אנסמבל סולני תל אביב מביאים אל הקהל הרחב את הקונצרט השלישי בסדרת המופעים האיכותית לילדים בגילאי 5-10 ולכל המשפחה- "בובה של קונצרט".
 
בקונצרט החדש, 'הילד הזה הוא אני' - הבובה קנון ואנסמבל סולני תל אביב יארחו את הסופר יהודה אטלס ובהשתתפות מקהלת מורן הצעירה יבצעו שירים מתוך התקליטור "הילד הזה הוא אני" בלחניו של אבנר קנר, יצירות קלאסיות שונות בשילוב שיריו של אטלס ושירים בעיבודים חדשים מאת איל באט ודקלה בניאל.
 
מקום הארוע: היכל בעיר, הרצליה
 
תאריך: 18/06/2014
 
שעת התחלה: 17:30
 
שם המארגן: אנסמבל סולני תל אביב
 
טלפון: 1-700-70-29-29
 
 
כנס ״אמנות בקבלנות״
 
בתקופה האחרונה נערכים בישראל מאבקים גדולים על תנאי העסקה ותשלום במוסדות תרבות מקומיים. כנס ״אמנות בקבלנות״ של ארגון העובדים ״מען״ ומגזין לאמנות, תרבות וחברה ״ערב רב״, יבקש להציג תמונת מצב של תנאי העבודה בתחומי התרבות בישראל, ולהציע הצעות לשיפור המאבק ופתרון הבעיות.
 
בין המשתתפים באירוע- המלחין אריק שפירא; ישי גולן שח״ם; שירה אוחיון; סהר עזימי; דיויד גוס; אורית זולוטוב גורי ועוד.
 
מקום הארוע: סמינר הקיבוצים, תל אביב
 
תאריך: 18/06/2014
 
שעת התחלה: 18:00
 
שם המארגן: מען, ערב רב
 
טלפון: 03-5373271
 
 
 
להקת העל 'סאונדגרדן', הנחשבת לאחת מהממציאות של הצליל הגראנג'י המנסר של סיאטל בשנות התשעים של המאה הקודמת, מגיעה בפעם הראשונה לישראל. הלהקה, שהתאחדה בשנת 2010 ומאז מופיעה ברחבי העולם עם החומרים הישנים שלה, תגיע לארץ לאחר שסולנה, כריס קורנל בעל הקול הענק, ביקר לא פעם בישראל במהלך השנים האחרונות במסגרת סיבובי ההופעות האירופיים של פרויקט הסולו שלו.
 
במסגרת האירוע יופיעו גם להקת הפאנק-פולק-בלקן - גוגול בורדלו, והאמן הישראלי הבועט, אלישע בנאי וארבעים השודדים.
 
מקום הארוע: איצטדיון בלומפילד, יפו
 
תאריך: 18/06/2014
 
שעת התחלה: 20:00
 
שם המארגן: שוקי וייס
 
טלפון: *9066
 
 
 
הפסטיבל הינו ללא מטרת רווח וכיסויו מגיע ע"י המשתתפים ומכסה הוצאות לינה, אירוח, ארגון והפקה בלבד. מעבר לכך, כל המשתתפים בארגון האירוע הנם מתנדבים.
 
המעוניינים להתנדב ולתרום לאירוע, יכולים למצוא את כל הפרטים בכתבה.
 
מקום הארוע: מלון עדן אין, זיכרון יעקב
 
תאריך: 19/06/2014 - 21/06/2014
 
שם המארגן: עמותת רוח גבית
 
 
גוגול בורדלו בבארבי
 
להקת הPאנק / פיוז'ן / מוזיקה צוענית וכל מה שמסביב בהופעה נוספת בישראל. אחרי שכבר הופיעה פעמיים בישראל, ואחרי שהודיעה כי תחמם את להקת SOUNDGARDEN במסגרת פסטיבל 'רוקנרולר', מוסיפה הלהקה הופעה נוספת, שכל כולה קרנבל מבית גוגול בורדלו.
 
מקום הארוע: בארבי, תל אביב
 
תאריך: 19/06/2014
 
שעת התחלה: 20:30
 
שם המארגן: שוקי וייס
 
טלפון: 03-5280505
 
 
מסיבת החוף של החתול והכלב
 
מסיבת החוף הלוהטת של מועדון החתול והכלב. על ההפקה אמונים "בלוסטון הפקות" עם ליין אפ מוזיקאלי של הדי.גי הבריטי מארק נייט ותקליטנים ישראלים מהשורה הראשונה בהם: סהר זנגילביץ, גיא מנצור, אסי קוז'אק, כפיר שלי, מידן ועוד.
 
הבליינים ייהנו ממתחם VIP צמוד, ברים, דוכני מזון, מיטות שיזוף ופינוקים נוספים.
 
מקום הארוע: חוף הגולשים, ראשון לציון
 
תאריך: 20/06/2014
 
שעת התחלה: 12:00
 
שם המארגן: מועדון החתול והכלב, בלוסטון הפקות
 
 
BALKAN BEAT BOX בהופעה
 
בלקן ביט בוקס מגיעים להופעה בבארבי עם ההרכב המנצח שכולל את אייל תלמודי, רון בונקר, בנו הנדלראיתמר ציגלר. מופע פותח: אורי בראונר כנרות.
 
בחודשים האחרונים ובמקביל להופעות בארץ וסיבובי ההופעות בחו"ל עובדים חברי הבלקן ביט בוקס תומר יוסף, תמיר מוסקט ואורי קפלן באולפן תל אביבי על האלבום החדש של ההרכב.
 
מקום הארוע: בארבי, תל אביב
 
תאריך: 21/06/2014
 
שעת התחלה: 20:30

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מקומות להרמת כוסית לפסח

מקומות להרמת כוסית לפסח

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

האטרקציות החדשות באילת

האטרקציות החדשות באילת

לאחר שהעיר אילת התחדשה בשדה תעופה בינלאומי "רמון", החלה עיריית אילת לעבוד באופן רשמי על פרויקט פינוי נמל התעופה, במטרה להפ

אוטומוטור 2019

אוטומוטור 2019

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב, עם שולי רנד, נתן גושן, שי צברי ואברהם פריד, האנגר 11 נמל ת"א, 17-18 במרץ‬

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום