מגזין מפיק - גיל טייכמן וארנון - פז מציגים: חוויה לילית קסומה בספארי

גיל טייכמן וארנון - פז מציגים: חוויה לילית קסומה בספארי

מאת: חדשות 'מפיק' ‏ 11/05/14

40 שנים אחרי שנפתח, הספארי ברמת גן מציג חוויה חושית חדשה ויוצאת דופן המגיעה בעקבות שיתוף פעולה עם גיל טייכמן, ארנון - פז וישראכרט.

40 שנים אחרי שנפתח, הספארי ברמת גן מציג חוויה חושית חדשה ויוצאת דופן המגיעה בעקבות שיתוף פעולה עם גיל טייכמן, ארנון - פז וישראכרט. במסגרת האירוע, שזכה לשם "קסם בספארי", ויתקיים לכל אורך החודשים יוני, יולי ואוגוסט, יוזמנו המבקרים להגיע בשעות הערב לסיורים ליליים בגן החיות של הספארי בליווי תאורה ייחודית ואומנותית, בשילוב הקרנות מרהיבות ,אפקטים ופס קול מפתיע. 
 
גן החיות של הספארי, ישנה לגמרי את פניו ולא יידמה כלל למראה שמבקרי הספארי מכירים מביקוריהם בבוקר וגם לא ממה שהכירו עד כה בסיורי הלילה. המתחם יחולק לאזורים אומנותיים שונים, שבכל אחד מהם ניתן יהיה לצפות בבעלי החיים תחת תאורה אומנותית, שילוב של טבע פראי והרבה דמיון.
 
כבר בכניסה לספארי יורגש השינוי המשמעותי, כאשר זו תלווה בהקרנה של פיל גדול ממדים ולאחריו, ג'ונגל שלם שיקום לחיים באמצעות תאורה, צלילים וקולות. בליווי מפת לילה, יסיירו המבקרים בגן החיות שיחולק למתחמים שונים, ישלב בין בעלי החיים שבחצרות הקיימות לבין תאורה אומנותית של סיטואציות שונות.
 

(תמונה: יח"צ)
 
עיניים מאירות מכל עבר, קולות מסתוריים, תאורת עצים צבעונית, שבילים עם תאורה מתחלפת ומשתנה, אורות נוצצים, ירח מאיר מלמעלה, בעלי חיים בגודל טבעי ובגודל עצום שיוקרנו על העצים והמבנים, חיות מתרוצצות ומשחרות לטרף על השבילים ועקבות מסתוריות שגבירו את תחושת המסתורין המיוחדת. ברחבי גן החיות יהיו אפליקציות ייחודיות, דרכם ניתן יהיה להצטלם, לחוש את הטבע, כמעט לגעת בו וגם לקבל מידע ותכנים זואולוגים בליווי אפקטים של הדמיות דמיוניות. כל אלה יהיו רק חלק קטן מהדרמה הגדולה שתתרחש בספארי. 
 
כדי לבחון את פתיחת הספארי בשעות הערב, נערך בחודשים האחרונים מעקב צמוד אחר התנהגותם של בעלי החיים לאורך היממה כולה. פתיחת הספארי בשעות אלו, נעשית בפיקוחם של הזואולוגים והווטרינרים, על מנת לשמור בראש ובראשונה על רווחת בעלי החיים.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

דרייב אין לכל המשפחה -אלף עד טף

דרייב אין לכל המשפחה -אלף עד טף

כל מה שצריך לדעת על הקמת מתחם דרייב אין - חברת אלף עד טף 073-7575765

חבילות לימי גיבוש

חבילות לימי גיבוש

חוזרים אט אט לארגן לעובדים היקרים שלנו ימי גיבוש איכותיים, בואו לקבל מאיתנו חבילות מושלמות

חבילות כוללות לאירוע העסקי שלכם במסעדה

חבילות כוללות לאירוע העסקי שלכם במסעדה

חוזרים לשגרה עם חבילות מושלמות לאירוע עסקי במסעדה. בואו להיווכח

שש חברות הפקה איכותיות לאירועים עסקיים - כנסו והבטיחו לעצמכם אירוע מוצלח

שש חברות הפקה איכותיות לאירועים עסקיים - כנסו והבטיחו לעצמכם אירוע מוצלח

על מנת לבנות את האירוע האידיאלי, מומלץ מאוד להיעזר בחברות הפקה ולכן ריכזנו לכם מס. חברות הפקה שיעזרו לאירוע שלכם להיות מושלם!

ליווי חינמי לסגירת האירוע שלכם, השאירו פרטים כאן:

שדות חובה *

X

מארגנים אירוע?

תשאירו לנו את כאב הראש! השאירו פרטים
או התקשרו 073-7030100
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום
* השירות ניתן ללא תשלום