מגזין מפיק - מרכז מבקרים חוויתי חדש ייפתח היום בערבה

מרכז מבקרים חוויתי חדש ייפתח היום בערבה

מאת: חדשות 'מפיק' ‏ 04/02/14

מרכז ויידור, הממוקם בצומת חצבה על כביש הערב, צפוי להיות חלון הראווה לחקלאות בערבה.

מרכז מבקרים חוויתי חדש ייפתח היום (3/2) בערבה. מרכז ויידור, בו יתקיימו פעילויות מגוונות החושפות את החקלאות הייחודית בערבה, צפוי להיות חלון הראווה לחקלאות בערבה. המרכז ממוקם בצומת חצבה על כביש הערבה והוא חלק ממו"פ  ערבה.

חוויית הביקור במרכז כוללת סרט תלת מימדי המביא את סיפורה של הערבה משחר ההיסטוריה ועד ימינו, תצוגות והתנסות מתחומי המים והחקלאות בערבה תוך לימוד והכרה של המאפיינים הייחודיים, האנשים  הגידולים והטבע בערבה ועוד, כאשר בנוסף מזמין את המבקרים לערוך סיורים בבתי גידול חקלאיים ולהתרשם ממגוון הפיתוחים והגידולים החקלאיים המאפיינים את הערבה.

המרכז ייפתח היום בטקס חגיגי במעמד משפחת ויידור. ויהיה פתוח לקבוצות ולמשפחות בכל ימות השבוע כולל שבתות.
 
המרכז הוקם בסיוע משרד התיירות והחברה הממשלתית לתיירות, משרד החקלאות ופיתוח הכפר, המשרד לפיתוח הנגב והגליל, המשרד לשיתוף פעולה אזורי, החטיבה להתיישבות, יק"א, שותפות ערבה אוסטרליה של הסוכנות היהודית, קרן קיימת לישראל וקרן קיימת לישראל באוסטרליה ולתרומתה הנדיבה של משפחת ויידור ידידי קרן קיימת לישראל באוסטרליה.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מאחורי הקלעים של עולם ההפקות

מאחורי הקלעים של עולם ההפקות

"אוהבת את האקשן שנמצא לפני כל אירוע. הלחץ מוציא ממני יכולות ריכוז וביצוע גבוהים. הסיפוק האדיר להקים אירוע מאפס מעורר בי גאווה..."

אתר מפיק מציג: חבילות

אתר מפיק מציג: חבילות "הכול כלול" עבור ימי כיף וגיבוש

במקום לשבור את הראש ולחפש, ריכזנו בעבורכם 4 מקומות לימי כיף וגיבוש בפריסה ארצית בחבילות "הכול כלול" חסרי תקדים לימי כיף וגיבוש הבא

  אתר מפיק מציג: חבילות

אתר מפיק מציג: חבילות "הכל כלול" עבור מקומות לאירוע עסקי

במקום לשבור את הראש ולחפש, ריכזנו בעבורכם 5 מקומות בפריסה ארצית בחבילות "הכול כלול" חסרי תקדים לאירועים העסקיים הבאים שלכם.

אתר מפיק מציג: חבילות

אתר מפיק מציג: חבילות "הכול כלול" עבור מסעדות לאירוע עסקי

במקום לשבור את הראש ולחפש, ריכזנו בעבורכם 5 מסעדות בפריסה ארצית בחבילות "הכול כלול" חסרי תקדים לאירועים העסקיים הבאים שלכם.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מארגנים אירוע?

תשאירו לנו את כאב הראש! השאירו פרטים
או התקשרו 073-7030100
* השירות ניתן ללא תשלום