תערוכת הלגו הבינלאומית מגיעה לישראל

מאת: חדשות 'מפיק' ‏ 20/05/13

האמן האמריקאי נתן סאווייה החל לבנות מבנים מקוביות לגו בגיל צעיר, אך בניגוד לשאר הילדים, הוא מעולם לא הפסיק. התוצאה היא תערוכה בינלאומית מרשימה.

האמן האמריקאי נתן סאווייה החל לבנות מבנים מקוביות לגו בגיל צעיר, כמו כל הילדים בני גילו. אך בניגוד לשאר הילדים, הוא מעולם לא הפסיק. לאחר שנים בהן בנה מבני ענק ופסלים מרשימים מקוביות לגו, התוצאה באה בדמותה של תערוכה בקנה מידה בינלאומי, מרשימה בגודלה, שהפכה לחלק בלתי נפרד מהאמנות בעידן תרבות הפופ.

התערוכה, שנבחרה על ידי ה- CNN לאחת מעשרת תערוכות החובה בעולם, כוללת היום מבחר רחב מאוד של מיצגים, בהם פסלים דו ותלת מימדיים, אשר חלקם מורכבים מ-15-25 אלף קוביות לגו, כולם מהשראות שונות שחווה האמן במהלך שנות יצירתו.

 
"אני משתמש בלבני לגו כי אני נהנה לראות את תגובות האנשים ליצירות אמנות שנוצרו מדבר שמוכר לכולם. כל אחד יכול להתחבר ללבני הלגו היות וזהו צעצוע שיש לרוב הילדים בבית, וכן לרוב המבוגרים יש קשר סנטימנטלי כלפיו", אומר סאווייה.
 
(צילום: יח"צ חו"ל)
 
בתערוכה ישולב באופן בלעדי לישראל אזור פעילויות לגו אינטראקטיבי לכל המשפחה הכולל שולחנות בניה חופשית מאלפי קוביות לגו, ומתחם לגו CHIMA ענק הכולל תחרויות, אימונים, זירת קרב ועוד פעילויות רבות לגדולים וקטנים כאחד.
 
כמו כן, מתחם התערוכה יכלול תצוגת לגו של מהנדסים צעירים, תערוכה ייחודית וראשונה בישראל שנוצרה על ידי קהילת המהנדסים הצעירים הישראלית במטרה להעניק למבקרים הצצה לעולם הלגו הרובוטי, ההנדסי והאמנותי המקומי. במסגרת המתחם הם יצרו באופן בלעדי עבור התערוכה בישראל פורטרטים מלגו של ראש הממשלה בנימין נתניהו והנשיא שמעון פרס.
 
בתערוכה זו תוכלו למצוא עשרות דגמי לגו רובוטיים, מייצגי אמנות ישראלית מקוריים ועמדות משחק אינטראקטיביות אשר פותחו ע"י קהילה זו.
 
התערוכה תציג במשך חודשיים בין התאריכים 27/6-27/8 במתחם המקסידום, שבגני התערוכה, תל אביב.
 
 
 
ציוד התאורה: גיל טייכמן
 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

כול מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לחג

כול מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לחג

כול מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לראש השנה + מקומות וספקים להרמת כוסית לראש השנה

אוטומוטור 2019

אוטומוטור 2019

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

כל מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לחג

כל מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לחג

כל מה שצריך לדעת על הרמת כוסית לראש השנה + מקומות וספקים להרמת כוסית לראש השנה

מקומות להרמת כוסית לפסח

מקומות להרמת כוסית לפסח

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום