נבחרת הכוכבים החדשה של כל במה

מאת: חדשות 'מפיק' ‏ 11/12/12

שינויים משמעותיים התרחשו בחודשים האחרונים בחברת 'כל במה', אשר ביצעה לאחרונה מספר שינויים היררכים וצירפה לשירותיה נבחרת כוכבים שלא היתה מביישת אף קבוצת כדורסל מליגת ה- NBA.

שינויים משמעותיים התרחשו בחודשים האחרונים בחברת 'כל במה'. החברה, אשר מלווה את התחום כבר למעלה מעשור, ביצעה לאחרונה מספר שינויים היררכים וצירפה לשירותיה נבחרת כוכבים שלא היתה מביישת אף קבוצת כדורסל מליגת ה- NBA.
 
קובי גדי, הבעלים של החברה, עזב את תפקידו כמנכ"ל החברה וכיום הוא מטפל בלקוחות ובפרויקטים אסטרטגיים, חלקם מחוץ לתחום ההפקות, כגון תכנון ובינוי של קונסטרוקציות גדולות. ענת גדי בללי, אחותו של גדי ודמות מוכרת בפני עצמה בתחום ההפקות, נשארה בתפקידה כחשבת החברה.
 
את מקומו של קובי גדי קיבל קובי סואד, מנכ"ל החברה החדש, אשר היה במשך תקופה ארוכה מנהל השיווק של 'כל במה'.
 
אריק בן אליעזר, המלווה כבר שנים רבות את 'כל במה', משמש כמנהל לוגיסטי ומנהל בפועל של החברה. בין תפקידיו הרבים, אחראי בן אליעזר לתיאום בין השטח ובין מחלקות הייצור השונות , ולתקשורת בין המשרדים וצוותי ההקמה.
 
יגאל מורחי, אף הוא דמות מוכרת בענף, כאשר מאחריו 40 שנות ניסיון, חלקן כבעלים ומנהל הייצור של חברת 'שירותי במה פלוס', הצטרף ל'כל במה', ומשמש כיום כמנהל תכנון ייצור ומנהל תיקי לקוחות.
 
רכש נוסף של 'כל במה' הוא גיורא ברמן, לשעבר הבעלים של חברת 'גיורא תפאורות', אשר משמש כיום כמנהל פס ייצור במפעלי החברה. פס ייצור נוסף מנוהל על ידי מאור מנטל, אשר משמש גם כמנהל תפאורות בשטח.
 
אלירן אוקשי, גם הוא מ'שירותי במה פלוס', הצטרף לאחרונה ל'כל במה', ומונה למנהל עבודה בכיר בשטח.
 
לתפקיד מנהלת המשרד מונתה איילת כהן, המשמשת גם כעוזרת אישית לבעלים.
 
מחברת 'כל במה' נמסר לנו כי ההיררכיה החדשה נועדה לפנות את הבעלים לפרויקטים גדוליים ומורכבים, חלקם לא בענף האירועים, אשר מיועדים לחזק בסופו של דבר את החברה.
 
כמו כן נמסר כי הרכישות החדשות הן חלק ממדיניותה של החברה להשקעה בהון האנושי, במקביל לכורח מתבקש מהפעילויות בשטח של החברה כ- ONE STOP SHOP – חברה המייצרת עבור עצמה את כל החומרים המשמשים אותה בשטח.

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מקומות להרמת כוסית לפסח

מקומות להרמת כוסית לפסח

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

האטרקציות החדשות באילת

האטרקציות החדשות באילת

לאחר שהעיר אילת התחדשה בשדה תעופה בינלאומי "רמון", החלה עיריית אילת לעבוד באופן רשמי על פרויקט פינוי נמל התעופה, במטרה להפ

אוטומוטור 2019

אוטומוטור 2019

במהלך חול המועד פסח תערוכת הרכב של ישראל תחזור לגני התערוכה בשנה ה - 31 לקיומה, ותציע חוויה עמוסה בכוכבות מוטוריות ופעילויות לכל ה

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב

צמאה תל אביב - הפסטיבל המצליח לראשונה בתל אביב, עם שולי רנד, נתן גושן, שי צברי ואברהם פריד, האנגר 11 נמל ת"א, 17-18 במרץ‬

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מתכננים אירוע?

תנו לנו למצוא עבורכם את הספקים המושלמים
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם * השירות ניתן ללא תשלום