מגזין מפיק - מה הקשר בין רובוטים לגלידה?

מה הקשר בין רובוטים לגלידה?

מאת: חדשות 'מפיק' ‏ 25/06/12

התערוכה המקצועית הבינלאומית המיועדת לקידום ענף החשמל, 'RAX 2012', תיפתח מחר בגני התערוכה.

תערוכת 'RAX 2012', התערוכה המקצועית הבינלאומית המיועדת לקידום ענף החשמל, הנדסת החשמל, התאורה, הבקרה, המכשור והאוטומציה, תיפתח מחר (26/6) בגני התערוכה, תל אביב.

התערוכה, שתימשך שלושה ימים, מאגדת את ענף החשמל והאנרגיה המקצועי תחת קורת גג אחת ונותנת במה לכל הפתרונות החדשניים בתחום, תוך התמקדות בחשיבות ההתייעלות במשאב חיוני זה בתעשייה, במסחר ובמשקי הבית.

במקביל לתערוכה יתקיימו מספר כנסים מקצועיים המיועדים להעשיר את הידע והחדשנות בתחום לאנשי המקצוע השונים ולספק כלים יישומיים ועדכניים להתמודדות עם המציאות המשתנה. הכנסים מיועדים, בין השאר, למהנדסים, יועצים, יזמים, קבלנים, אדריכלים, מהנדסי ומנהלי אחזקה, מהנדסי מכשור ובקרה, מהנדסי מאור, ממוני אנרגיה, מנהלי פרויקטים ומנהלי רכש ולוגיסטיקה.
 
הנושאים העיקריים בהם יעסקו הכנסים-בקרה ואנרגיה- שילוב מנצח; יתרונות ופתרונות יישומיים בתחום האנרגיה החכמה; הכנס המרכזי למנהלי ומהנדסי אחזקה ומנהלי פרויקטים- התייעלות אנרגטית, כיצד?; כנס מוביל למהנדסים, יועצים ומנהלי פרויקטים בשיתוף חברת החשמל.
 
בתערוכה ייהנו היצרנים, היבואנים והמשווקים מצד אחד ואנשי המקצועי והקניינים מצד שני, ממפגש אישי ובלתי אמצעי של חדשנות, אפשרות לפיתוח קשרים עסקיים, מערכת הנטוורקינג והעשרת הידע המקצועי.
 
מה הקשר בין רובוטים וגלידה?
 
אחד מהשיאים של התערוכה יהיה הצגת הרובוטים החדשים של חברת יאסקווה. מדובר ברובוט דמוי אדם בעל שתי זרועות ו-15 מפרקים. בדומה לאדם, מסוגל הרובוט לבצע מגוון רחב של פעולות מורכבות, הכוללות גם פעולות שונות לכל יד, בנפרד. כך, יכול מפעיל הרובוט ללמד אותו לבצע רצף פעולות מרוכבות, לכל יד בנפרד או לשתי הזרועות ביחד, בסנכרון מלא.
 
בישראל, משתלבים הרובוטים של חברת יאסקווה במערכות הייצור של חברות תעשיתיות רבות. ביפאן, הרובוטים זוכים לפופולריות רבה גם מחוץ לאולמות הייצור. בנוסף על השימושים התעשייתים, משמש הרובוט גם לשלל פעילויות כגון מכירת גלידה, מלצרות ונגינה על תופים.
 
בנוסף, במישור הבינלאומי, תהיינה בתערוכה נציגות לחברות ממדינות רבות, ביניהן אוסטריה, טייוואן ופולין.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מאחורי הקלעים של עולם ההפקות

מאחורי הקלעים של עולם ההפקות

"אוהבת את האקשן שנמצא לפני כל אירוע. הלחץ מוציא ממני יכולות ריכוז וביצוע גבוהים. הסיפוק האדיר להקים אירוע מאפס מעורר בי גאווה..."

אתר מפיק מציג: חבילות

אתר מפיק מציג: חבילות "הכול כלול" עבור ימי כיף וגיבוש

במקום לשבור את הראש ולחפש, ריכזנו בעבורכם 4 מקומות לימי כיף וגיבוש בפריסה ארצית בחבילות "הכול כלול" חסרי תקדים לימי כיף וגיבוש הבא

  אתר מפיק מציג: חבילות

אתר מפיק מציג: חבילות "הכל כלול" עבור מקומות לאירוע עסקי

במקום לשבור את הראש ולחפש, ריכזנו בעבורכם 5 מקומות בפריסה ארצית בחבילות "הכול כלול" חסרי תקדים לאירועים העסקיים הבאים שלכם.

אתר מפיק מציג: חבילות

אתר מפיק מציג: חבילות "הכול כלול" עבור מסעדות לאירוע עסקי

במקום לשבור את הראש ולחפש, ריכזנו בעבורכם 5 מסעדות בפריסה ארצית בחבילות "הכול כלול" חסרי תקדים לאירועים העסקיים הבאים שלכם.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מארגנים אירוע?

תשאירו לנו את כאב הראש! השאירו פרטים
או התקשרו 073-7030100
* השירות ניתן ללא תשלום