מגזין מפיק - דוד טרטקובר יגיע למפגש עם סטודנטים

דוד טרטקובר יגיע למפגש עם סטודנטים

מאת: חדשות 'מפיק' ‏ 06/03/12

חתן 'פרס ישראל לעיצוב 2002', דוד טרטקובר, יקיים בשבוע הבא מפגש עם סטודנטים ב'סטודיו B6' בתל אביב, בו ידבר על מקורות השראה ועל מקומו של המעצב כאמן חברתי-פוליטי.

חתן 'פרס ישראל לעיצוב 2002', דוד טרטקובר, יקיים בשבוע הבא מפגש עם סטודנטים ב'סטודיו 6B' בתל אביב, בו ידבר על מקורות השראה ועל מקומו של המעצב כאמן חברתי-פוליטי.

טרטקובר הוא אמן ומעצב תקשורת חזותית בנושאי תרבות וחברה, אוצר תערוכות של עיצוב ישראלי, העוסק בחקר תולדות הגרפיקה השימושית הישראלית. תערוכות יחיד מעבודותיו התקיימו במוזיאון ישראל בירושלים, במוזיאון תל אביב לאמנות, בטוקיו, פריז, מוסקבה, בואנוס איירס, אוסקה, קרקוב ועוד. עבודותיו זכו בפרסים רבים בארץ ובעולם. בין היתר הוא הוא חבר באיגוד המעצבים הבינלאומי AGI ושופט בתחרויות עיצוב בארץ ובעולם. 

'סטודיו 6B' הוקם בשנת 2000 על ידי צוות אדריכלים בוגרי אוניברסיטת תל אביב אמיר נבון ומיכאל בן גן,  כבית ספר לעיצוב ומרכז לקידום תחום העיצוב בארץ.

המפגש יתקיים ביום שני 12/3 ב'סטודיו 6B', אחד העם 39, תל אביב.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נעים להכיר - דייזי הודאל לוי

נעים להכיר - דייזי הודאל לוי

כמה חשוב לשים לרגע אחד אור קטן על בעלי תפקידים שונים בעולם האירועים, הכירו את דייזי מנהלת קשרי לקוחות ומרכז הזמנות בסטייג' בוטיק ו

אתר מפיק מציג: חבילות

אתר מפיק מציג: חבילות "הכול כלול" עבור מסעדות לאירוע עסקי

במקום לשבור את הראש ולחפש, ריכזנו בעבורכם 5 מסעדות בפריסה ארצית בחבילות "הכול כלול" חסרי תקדים לאירועים העסקיים הבאים שלכם.

  אתר מפיק מציג: חבילות

אתר מפיק מציג: חבילות "הכל כלול" עבור מקומות לאירוע עסקי

במקום לשבור את הראש ולחפש, ריכזנו בעבורכם 5 מקומות בפריסה ארצית בחבילות "הכול כלול" חסרי תקדים לאירועים העסקיים הבאים שלכם.

אתר מפיק מציג: חבילות

אתר מפיק מציג: חבילות "הכול כלול" עבור ימי כיף וגיבוש

במקום לשבור את הראש ולחפש, ריכזנו בעבורכם 4 מקומות לימי כיף וגיבוש בפריסה ארצית בחבילות "הכול כלול" חסרי תקדים לימי כיף וגיבוש הבא

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישה

שדות חובה *

X

מארגנים אירוע?

תשאירו לנו את כאב הראש! השאירו פרטים
או התקשרו 073-7030100
* השירות ניתן ללא תשלום