אירוע חברה יוקרתי

אירוע חברה יוקרתי
אני אוהב לעבוד בחברה שלי. אני אוהב את האנשים, את המעסיקים, את המשרד שלי. אבל יותר מכל, אני אוהב את האירועים הבלתי נשכחים של החברה. כל אירוע מרגש ומפתיע, ממש כך! זה לא סתם אירוע חברה, זהו אירוע חברה יוקרתי, כזה שמתקיים באולם אלגנטי, בעל מנות גורמה, כינורות ברקע וריקודים סלוניים. אירוע חברה יוקרתי בה אתה מגיע עם בת זוגך, מתהדר במיטב חליפותיך ומדבר עליו עם החברים במשרד או בבית שבועות וחודשים אחר כך.

אירועי חברה לעובדי החברה הם כבר מזמן חלק מההווי התרבותי אשר כל חברה המכבדת את עצמה מפיקה ומארגנת עבור עובדיה. מטרתם של אירועים אלו היא ליצור זיקה, קשר ומחויבות של העובדים כלפי החברה, להפוך את החברה למקום בו טוב לעובדים, מקום בו הם רוצים לעבוד. ברגע שהעובדים מרוצים התפוקה גדילה וכולם יוצאים נשכרים: העובדים, בעלי החברה ,לקוחות החברה.

אולם מעבר למחשבה הכלכלית שבעריכת אירועי חברה לעובדים, מדובר גם בהזדמנות לתת ביטוי של הערכה כלפי העובדים. ישנם אירועי חברה אליהם מוזמנים גם לקוחות החברה או לקוחות פוטנציאלים כדרך שיווקית להגדיל את המכירות.

אירועים שכאלו דורשים תכנון קפדני ומעמיק על מנת שיהיו מוצלחים. באירועים מעין אלו יש לבחור מקום, בדרך כלל  אולם או גן אירועים בהתאם לכמות המשתתפים ובהתאם לתקציב שהוגדר,
יש לשים לב באופן מדוקדק לעיצוב: עליו להתאים לנושא של האירוע (אם נבחר נושא מלכותי, שנות השישים, וכד') ולכלול בתוכו את סוג התפאורה, הרקע והתלבושות. דרושה הקפדה על סוג האוכל: שף מנוסה המכין מנות גורמה יוקרתיות בהתאם לרוח האירוע. יש להקדיש זמן לבחירת התקליטן או התזמורת, מהי המוזיקה הנחוצה איך לארגן את התוכנית של הערב, מי האמנים (אם ישנם) אשר עתידים להופיע וכו'.

תכנון וארגון של אירוע מהסוג הזה, כאמור, איננו הפקה פשוטה. מדובר על ארגון הדומה לארגון של חתונה ואף יותר מזה. לעיתים זמן הארגון וההפקה נמשכים מספר חודשים, אירוע חברה יוקרתי חייב להיות מתוכנן ומוקפד לפרטים ומישהו חייב להיות עם אצבע על הדופק מהרגע שהוחלט על קיום האירוע ועד לסיומו, להיות בקשר שוטף עם הספקים, לשם כך מומלץ להיעזר בשירותי חברת הפקת אירועים מקצועית, שתקצה לטובת האירוע מפיק מקצועי, כזה שניתן לסמוך עליו כי הכול יתבצע כשורה ותמיד ימצא פיתרון לכל בעיה לוגיסטית.

ב
של המשמעות הרבה הגלומה בעריכת אירועי חברה, יותר ויותר חברות מבקשות סיוע מחברת הפקות אירועים, לתכנן ולערוך אירוע חברה יוקרתי, קלאסי, אירוע עם קונספט ייחודי ובעל אבק כוכבים. מעין נשף מלכותי בו בדרך כלל מזמינים גם בני הזוג, אשר מהווה הזדמנות פז לצאת מהשגרה בדרך קסומה ואלגנטית.

מפיק אירועים מקצועי, נתפס כהוצאה מיותרת. נכון, מפיק אירועים יגבה כסף על שירותיו, אך דווקא הסתייעות בו בעת תכנון אירוע חברה יוקרתי, יוכל לחסוך לכם לא רק כאב ראש וטרחה, כי אם גם כסף: מפיקי אירועים הם בעלי קשרים והנחות אצל האנשים העובדים בתחום ויכולים להשיג מחיר טוב על תקליטן, שף או אולם. והכי חשוב, הוא ידאג כי אתם וכל אורחיכם תהינו מהערב ,הבלתי רגיל ובלתי נשכח.

מפיק אירועים מקצועי משמש כרשת ביטחון להצלחת האירוע ויעידו על כך הלקוחות המרוצים המשתמשים בשירותי חברות הפקה לאורך השנים.

כותבת המאמר: 
סוזן בר, מנכ"ל חוויה של אירוע 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך