כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מחאה חברתית, פרסום גלובלי ואיש השיווק של השנה בכנס השיווק השנתי

מאת: חדשות 'מפיק' /
01.01.2012
/ 15:45

התפרסמו סדר היום ורשימת הנואמים של כנס השיווק 2012 שיתקיים ב- 15/1 במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. הכנס, בהפקת פרומרקט יעסוק השנה לא מעט בנושא המחאה החברתית, ובדרכים בהן צריך עולם השיווק להתמודד עם הנושא.

בין הנואמים בכנס: מנכ"ל WFA (World Federation of Advertisers) – סטפן לורקה שידבר על האתגרים של הפרסום הגלובאלי ב-2012. אנשי השיווק נעמה גת, אלי גידור, איתן זינגר, דורון אנגל וגלי ניר ינסו  להשיב על השאלה: האם עולם השיווק צריך להשתנות בעקבות המחאה? הפרסומאים מיכל המאירי, איריס בק, גיל סמסונוב, אודי פרידן ואורי עיני ידונו בשפת  התקשורת החדשה. ניר למפרט – כוחה של ההשוואה בעידן החדש. יועצת משפחת שליט תמי שיינקמן על מעורבות היוצרת קמפיין מנצח. יעקב בורק – על האושר בעידן של צרכנות. ליאור צורף-  הישראלים החדשים חושבים יחד. המפיק מוטי רייף שידבר על אירועים ככלי שיווק, ועוד מנכ"לים בכירים נוספים מהמשק הישראלי.

בכנס יוכרז איש/ת השיווק של השנה . בין המועמדים: עינת פורטוגלי סמנכ"ל השיווק של FOX, שי חגואל מנהל השיווק עלית שוקולד, דורון אנגל סמנכ"ל שיווק מפעל הפיס, רוני פלד מנהל פרסום ותקשורת שיווקית בנק דיסקונט, איילת צרפתי-רוזן מנהלת חטיבת החטיפים אסם-נסטלה, איתן ויצמן סמנכ"ל שיווק טמבור, דן אורנשטיין סגן נשיא ומנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי כלמוביל, יעל אליש סמנכ"ל שיווק WAZE, עינת ישראלי סמנכ"ל שיווק נייקי ישראל, רענן סעד משנה למנכ"ל איי.די. איי חברה לביטוח.

את הכנס יסגור ישראל קטורזה במופע סטנד אפ.על מערכות יחסים וחיי היום יום (בחסות בנק דיסקונט).

תגובות
אין תגובות למאמר