כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

וידאו: בירה מכבי יורדים אל בסדרת הופעות חדשה

מאת: חדשות 'מפיק' /
26.12.2011
/ 16:05

בירה מכבי ממשיכה במיזם "בירה מכבי הום טור", פלטפורמת ההופעות האלטרנטיבית של המותג, שהחל בקיץ 2010. מדובר בסיבובי הופעות של אמנים מובילים בדירות ובסלונים פרטיים, מול המארחים וקבוצה נבחרת של חבריהם. הפלטפורמה הושקה בסיבוב הופעות ביתיות של שלומי שבן ומספר חודשים לאחר מכן קיימו גם אסף אבידן והמוג'וז סיבוב הופעות ביתי, במסגרתו חשפו לראשונה את שירי אלבומם האחרון.

כעת יוצא לדרך סיבוב ההופעות הביתיות של אביב גפן, שיופיע בבתיהם של6  זוכים מאושרים, מלווה בערן מיטלמן בקלידים.

על מנת לזכות בהופעה ביתית של אביב גפן, התבקשו הגולשים לשחזר תמונה ישנה שלהם, מן הארכיון, לפרטי פרטים: תנוחת הגוף, הבעת הפנים, הבגדים, הלוקיישן, המשתתפים. ככל שהתמונה תהיה ישנה ומאתגרת יותר, והשחזור יהיה מדויק יותר, כך יהיו הסיכויים לזכות גדולים יותר. את המועמדות ניתן להגיש באתר hometour.co.il, בו תפורסם גם התמונה ששחזר אביב, מימיו כסטודנט ברימון.

אביב גפן 1989

(צילום: אפי שריר)

אביב גפן 2011

(צילום: עמית ישראלי)

את הפעילות ילווה גם פרק חדש בסדרה "סאונד צ'ק", שמתעדת את הנעשה מאחורי הקלעים בדירה המארחת להופעה חיה את גפן ובן לווייתו ערן מיטלמן. "סאונד צ'ק" היא סדרה אינטרנטית מבית בירה מכבי, המתפקדת כסיטקום, שפרקיו משודרים אחת לשנה. הפרק בכיכובו של גפו הוא למעשה פרק ההמשך לזה שבכיכובם של אסף אבידן והמוג'וז, כוכבי ההום טור הקודם. את הסרטון ביים אדם ביזנסקי, שביים גם את הפרק הקודם.

תגובות
אין תגובות למאמר