כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

THE BLACK MONDAY

מאת: יואב שי; יוסי חטב - חדשות 'מפיק' /
20.12.2011
/ 15:05

השעה היא שש ורבע בערב ואנחנו עדיין מנסים להחליט לאיזה תור להיכנס קודם. תור אחד מוביל לאירוע הפתיחה המוקדמת למוזמנים, תור שני לדוכן המאולתר בו חילקו אנשי ההפקה את צמידי הכניסה למתחם המוזמנים ותור שלישי מוביל החוצה, למקום בו אפשר עדיין לנשום קצת אוויר.

צדקנו. יותר משעתיים לפני פתיחת הסניף הראשון בישראל של הרשת האמריקאית FOREVER 21 בקניון עזריאלי תל-אביב, צבאו כ-1,000 נערות ונערות בנפשן על שתי הקומות הראשונות בקניון בסבלנות שלא הייתה מביישת תור לארמון בקינגהאם. נכון, אנחנו, לעומתן, הגענו בזמן. שש בערב. אבל זה לא אומר שלא עברנו ויה דולורזה בת חצי שעה של הידחסות אנושית בדרך לשומקום.

אנשי פיין הפקות, שהיו אחראים לאירוע, התרוצצו מצד לצד וניסו לעשות קצת סדר בבלאגן, מה שלא עזר במיוחד, כי לייצר יותר מקום הם כבר לא יכלו. ובכל זאת, הם ניסו להנעים את זמננו בבר הפתוח שהיה במתחם ובפיזור כמות יפה של סלבריטאים בין המוזמנים. אלא שזה לא ממש עזר, כי פשוט לא הייתה שום גישה לבר, וכדי לראות את משה פרץ בגודל טבעי היית צריך לדרוך לו כמעט על הרגל.

וואנס נגזר הסרט האדום, פרצו ההמונים לחנות ולנו לא נותרה ברירה אלא להיסחף בזרם האנושי בתקווה שהייאוש ייעשה יותר נוח. כאשר נפרץ הסכר סוף סוף, התחושה הייתה כאילו כולם קיבלו בכניסה גיפט קארד עם תקציב בלתי מוגבל.

המוני נובאדיז לצד ידוענים וניצולי ריאליטי שפג תוקפם הסתערו על הקולבים ולא ראו דבר מלבד עצמם. התלבשו על תאי המדידה: מעצבת האופנה גלית לוי, ליהיא גרינר שממשיכה לא להחמיץ אף פלאש חיוור, כתב האופנה חן אבני, קארן דונסקי, פותנה ג'אבר ועוד רבים.

אני לא יודע אם המארגנים חישבו לא נכון את כמות המוזמנים לאירוע לעומת השטח שהוקצה להם, או ששמו להם למטרה ליצור צפיפות שתיראה טוב מול המצלמות. כך או כך, זה עבד. עד לבאזז הבא.

forever21 tel aviv opening

forever21 tel aviv opening

forever21 tel aviv opening

forever21 tel aviv opening

forever21 tel aviv opening

משה פרץ ופונה ג'אבר בפתיחה של פוראבר 21

 משה פרץ תופס את פותנה ג'אבר לשיחה

מיה רובין בפתיחה של פוראבר21

מיה רובין ("שלוש")

forever21 tel aviv opening

forever21 tel aviv opening

(צילום: יוסי חטב; יואב שי)

תגובות
אין תגובות למאמר