כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הערב: האם צפויה הסתערות בפתיחת הסניף החדש של FOREVER21?

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.12.2011
/ 12:10
אחריי, הסתער. הערב (20:00), אם להסתמך על הבאזז התקשורתי, צפויה בקניון עזריאלי תל-אביב הסתערות צרכנים א-לה "בלאק פריידי" האמריקני.
הסיבה הפעם: פתיחתו של הסניף הראשון מבית ענקית האופנה FOREVER21 בהשקעה מדווחת בת כ-5 מיליוני שקלים.
מדובר בחנות רחבת ידיים בת שתי קומות, ובמספרים – כ-1,500 מ"ר הקשורים בעזרת מדרגות נעות בתוך החנות עצמה.
פתיחתה של החנות הראשונה של המותג בישראל, נעשתה בסיועם של חברת הניהול בבעלותם של הדיפלומט לשעבר, שכיהן כשגריר ישראל באו"ם עד שנת 2008 ואיש העסקים בהווה מר דני גילרמן ועפרה בל, אשר יחדיו מקשרים בין גורמים בקמעונות האופנה בישראל לבין מותגי אופנה בינלאומיים מובילים. החברה תפעל בארץ ללא זיכיון ישראלי אלא בהפעלה ישירה של החנות, כפי שמתנהלת בניהול כל חנויות המותג בכל העולם.
 
החל מחמישה שקלים
את השקת החנות הראשונה ילווה קמפיין פרסומי עולמי באמצעות גבי אטל מנכ"ל חברת זניט מדיה. קמפיין הפרסום, המבוסס על שפת המותג הבינלאומית, זהה לזה המופיע בכל העולם והינו בכיכובה של הישראלית ולריה יפנובה.
בחנות יוצע מגוון רחב ביותר של עשרות אלפי פריטים ובהם ביגוד ואביזרים, בקולקציות מהירות המתחלפות מדי שבוע לנשים, גברים ונערות ובטווח מחירים החל מחמישה שקלים ועד כ-200 שקל. הקולקציה אשר תושק עם הפתיחה הינה הקולקציה העכשווית של המותג, אשר משווקת בכל חנויות FOAREVER21 ברחבי העולם במקביל.
FOREVER21 הוא מותג אופנה בינלאומי אשר נוסד בלוס אנג'לס ב-1984 על ידי מר דון וון צ'אנג ובת-זוגו. הרשת מפעילה למעלה מ-800 חנויות ברחבי העולם ובהן ארה"ב, קנדה, סינגפור, אידונזיה, בריטניה ועוד.

 

מורן אטיאס כבר עשתה שופינג לפניכם

תגובות
אין תגובות למאמר