כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ד'פלוס נפרדה מ"מוסיקה פלוס"; תתמקד מעתה בשיווק והפקות

מאת: חדשות 'מפיק' /
15.12.2011
/ 13:15
עמית רונאל, מבעלי קבוצת ד'פלוס, מכר את המותג העסקי מוסיקה פלוס לניר סגל ושותפו רונן מן, בשווי עסקה מוערך ב-2-3 מיליוני שקלים.
 
מוסיקה פלוס היה שמה הקודם של ד'פלוס לפני יותר מ-20 שנה, עוד בטרם הפכה האחרונה לקבוצת חברות. היא שימשה כחברת תקליטנים ושירותי מוסיקה, ולימים הפכה לחטיבה בתוך ד'פלוס.
 
אלא שבשנים האחרונות נדמה פעילותה של החטיבה, ובקבוצה התמקדו בתחום הפקות האירועים, הקייטרינג ובתפעולם של גן האירועים סטואה שבקיבוץ געש ומועדון שמונה על גבול תל-אביב-יפו. במילים אחרות, רונאל מצא מוצא של כבוד בליווי רוויקאם של מצלצלין, למותג שהיה קבור ממילא כבר שנים ארוכות.
 
סגל (35) נחשב לאחד האנשים המזוהים ביותר עם ד'פלוס, למעט הבעלים. הוא התחיל לעבוד בחברה עוד לפני שירותו הצבאי, ומילא שורת תפקידי מפתח. שותפו העסקי הוא רונן מן, לשעבר אחד הבעלים של מועדון האומן 17 בירושלים. השניים רכשו המותג מוסיקה פלוס על הפלטפורמה הקיימת שלו, שפירושה צוות עובדים וציוד הגברה קיים. בקרוב יצורפו די.ג'ייז נספים לצוות הנוכחי, ויתכן שגם שותפים עסקיים אחרים.
 
"הרגשתי שקט מאוד להעביר את השליטה בחטיבת המוסיקה לניר", סיפר עמית רונאל לחדשות 'מפיק'. "אנחנו נמשיך להתמקד בשיווק, יצירת קונספטים לשיווק ולאירועים. במסגרת החשיבה האסטרטגית החלטתי להתמקד בעסקים שקרובים יותר ללקוח כמו חברת הפקה או מיקום, ובהדרגה לשחרר את חברות השירותים". האם זהו רמז לעתיד דומה של "ד'פלוס קיטשן"? ימים יגידו.

 

(בצילום המסגרת: עמית רונאל)

תגובות
אין תגובות למאמר