כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אולם תצוגה חדש ל"רשתות תאורה" בהשקעה של 8 מ' ש"ח

מאת: חדשות "מפיק" /
14.12.2011
/ 10:01

חברת רשתות תאורה בבעלות איציק ונרי חיימוב, פתחה השבוע גלריית מותגי יוקרה בתחום התאורה. הגלריה נקראת GLOW ומיועדת לאדריכלים ומעצבי פנים. מיקומה באיירפורט סיטי והיא פרושה על שטח של 1,000 מ"ר.

במקום (ראו צילומים) מוצגים לראווה גופי תאורה של כ-20 מותגים מהמובילים בעולם, ובתוכם IGUZZINI - מאיטליה, CONCORD, LUMIANCE מאנגליה, BELFIORE מאיטליה, IRIS CRISTAL מספרד,  NOVALUX מאיטליה ועוד
 
אולם התצוגה מבטא עיצוב מודרני-קלאסי, המציע חווית קנייה באמצעות הדמיות והמחשות של חללים שונים בבית: חדרי אורחים, מטבח, חדרי אוכל, חדרי שינה, אמבטיות, משרד ביתי, גינה, בריכות, פארקים, משרדים ועוד.
 
אחת התצוגות המרשימות בגלריה היא בריכת המים, שבה מגוון גופי תאורה המיועדים לבריכות ומזרקות, וזאת בכדי להמחיש את השינוי הנוצר באווירה, באמצעות שימוש בזויות, עוצמות וצבעים שונים של תאורה.  

אולם תצוגה גלואו

גלואו אולם תצוגה

בחצר הוצבו רהיטי גן המשמשים גם כגופי תאורה, עצים וסלעים המוארים בשטיפות אור שונות. לבד מכך, במתחם מפוזרים מיצגי אומנות של צ'יהולי, בשיתוף גלריית ליטבק.

 

 

אולם תצוגה גלואו

גלואו אולם תצוגה

(צילומים: יח"צ)

 

הגלריה תוננה על ידי מעצב העל הבינלאומי דיאן סקירה, בשיתוף האדריכל מיקי קורנהוייזר. עיצוב התאורה בוצע באמצעות מעצב התאורה רן טרויים.
 
מנתוני קבוצת רשתות תאורה עולה, כי הענף בישראל מגלגל יותר מ-700 מיליון שקלים בשנה, כאשר המגמה המרכזית היא המעבר ל"תאורה ירוקה" ולחיסכון באנרגיה.
תגובות
אין תגובות למאמר