כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל הצפרות בצפון לסיבוב שני, הפעם עם חברת הפקה

מאת: חדשות 'מפיק' /
11.12.2011
/ 10:15
מיליון שקלים בקירוב השקיעה רשות הטבע והגנים אשתקד, בפסטיבל ציפורים חדש בצפון – מיזם חדש אליו חברו כמה גופים "ירוקים" ועמותות.
אלא שאז, בלי חברת הפקה ובהסתמך על כישורי המוטיבציה של אנשי השטח והמדריכים בלבד, נראתה ההפקה כמו פאזל אקראי של אירועים שלא התגבש תודעתית לכדי פסטיבל ממותג אחד.
בסוף דצמבר ישוב הפסטיבל לסיבוב שני. למודי הלקחים של השנה שעברה, שכרו המארגנים את שירותי ההפקה של חברת מעוזים ובמקביל הורחב הליין אפ והודק לכדי פעילויות קצת יותר ברורות ואחידות.
כך לדוגמה, מתוכנן כנס בינלאומי לצפרות. אירוע אחר הוא מרוץ העגור – תחרות ריצה במקצים שונים באגמון החולה. וגם: שייט צפרות; סיורים וטיולים באתרי צפרות; סיורי דמדומים וזריחה (בדומה לפסטיבל הראשון) ועוד.
מרכז הפסטיבל דן אלון: "בגליל ניתן לצפות בחודשי החורף בכ- 300 מיני עופות, רבים מהם המגיעות אלינו מאירופה ומאסיה. מגוון בתי הגידול מבקעת הירדן ועד מרומי ההרים יוצר איזור מחיה ייחודי שאין רבים דומים לו בעולם. שמנו לעצמנו מטרה לחשוף את יופיו של הגליל, דרך הכרת עולם הציפורים, אל ציבור חובבי הטבע והטיולים בארץ ובעולם. הצפרות היא תחביב נפוץ באירופה, ארה"ב, דרום אמריקה ובחלק ממדינות אסיה. כמאה מיליון צפרים חובבים מסתובבים בעולם – ישראל בכלל והגליל בפרט הם ללא ספק מהחשובים שביעדים של אותם צפרים. המוזיאון החי הפרוס לעיני המתבונן בגליל הוא אדיר ומרתק ומומחים מטעם הפסטיבל, של שלושת הגופים השותפים לו, יעמדו לרשות הקהל בהסברים, הדגמות והדרכות".
תגובות
אין תגובות למאמר