כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מחר: 2021 שולחנות דיונים חברתיים בכל הארץ

מאת: חדשות 'מפיק' /
07.12.2011
/ 13:53
צמד המילים "כלכלה" ו"חברה" היו ללהיטי קיץ 2011, לטוב ולרע. ולהיטים, מטבעם הטרנדיאלי, דועכים כעבור זמן קצר ויורדים מסדר היום.
 
העיתון הכלכלי דה מרקר ועוד כ-40 גופים מסחריים וציבוריים ינסו מחר (ה') לשמור על הגחלת, באמצעות אירוע ייחודי המורכב מ-2021 שולחנות עגולים לדיונים שיהיו פזורים בנקודות שונות בישראל.
 
"מטרת האירוע", לדבריהם של המארגנים, "היא להעמיק ולהרחיב את הדיונים בנושאי כלכלה וחברה ולשתף בהם כמה שיותר חלקים מהציבור. מטרה נוספת של הדיונים היא לעודד את המשתתפים לנסח ולגבש יוזמות לפעולות בנושאים כלכליים חברתיים, למצוא להם שותפים ולהפוך אותם למציאות".
בראש כל שולחן יעמדו מנחים שתפקידם לוודא שמתכונת הדיונים מתקיימת, שלכל משתתף תהיה הזדמנות להתבטא ולחתור להסכמות. המנחים גם יתעדו את תוצרי הדיונים.
המשתתפים ישוחחו בינם לבין עצמם על אחד מחמש הסוגיות הרות הגורל האלה: צמיחה, תעסוקה ושירותים חברתיים; חינוך והשכלה; הסביבה והמרחב הפיזי; חיי קהילה; ואיכות השלטון.
כל אחד ממאות המוקדים השונים מנוהל על ידי רכזים מקומיים הקשורים לגופים המעמידים את מתקניהם לטובת האירוע. הרכזים דואגים לכל ההיבטים הלוגיסטיים של האירועים שהם אחראיים עליהם.
 
בנוסף, הוקמו שני עמודי פייסבוק: עמוד אוהדים ועמוד אירוע. כל המידע הקשור לאירוע נמצא גם בשני העמודים האלה. אנחנו מעודדים אתכם לאשר את השתתפותכם בעמוד האירוע, אם כי אין חובה לעשות זאת כדי להשתתף בדיונים
 
בין עשרות המוסדות הנוטלים חלק באירוע: התאחדות הסטודנטים, איגוד לשכות המסחר, ארגון המורים, צו פיוס, רבני צהר, מועצת יש"ע, שדולת הנשים, התאחדות התעשיינים, התנועה הקיבוצית, מרכז השלטון המקומי, דה מרקר ועוד.
תגובות
אין תגובות למאמר