כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הצגות חנוכה ב"מיני ישראל"

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.11.2011
/ 10:33
פארק המיניאטורות מיני ישראל יארח בחנוכה הקרוב הצגות ומופעים בהשראת החג. מדי יום במהלך החג, בשעה 17:00, ייערך טקס הדלקת נרות וחלוקת סופגניות לאורחים.
 
לפניכם פירוט ההצגות לשבוע החג:
 
 
הצגות חנוכה ליום חמישי 22.12 ושבת 24.12
 
12:00- הצגה "נשף החנוכה של סיגי הסופגנייה ורון הסביבון"- רון קיבל הזמנה לרקוד בנשף החנוכה הרשמי, אך אינו יודע מי הזמינה אותו, הוא יוצא למסע חיפושים אחרי המזמינה הסודית ובדרך פוגש חברים שיעזרו לו לפתור את התעלומה.
 
 
15:00- הצגה "הדרקונית שהביאה את האור"- מימי הדרקונית הוורודה עוזרת להאיר את הממלכה שכישוף נטל ממנה את האור רגע לפני חג החנוכה, הוא חג האור. בזכות יכולותיה המיוחדות היא מצליחה להחזיר את האור, לעזור לכולם לחגוג את חג החנוכה ולזכות בלבו של הנסיך.
 
הצגות חנוכה ליום רביעי 21.12 ראשון 25.12, שני 26.12 ושלישי 27.12
 
12:00- הצגה "חג החנוכה של הפיה"- הפיה מגיעה מכוכב הפיות לארץ שבה חוגגים חג לא מוכר לה, חג החנוכה.כדי לגלות מהי אותה ארץ, באות לעזרתה שלל דמויות שחיות בה: הגברת פיתה פלאפל, מר פלאפון, גברת מטקה ואפילו מר חברות, שדואג שלכולם יהיה חג שמח. כל אחד מביא לה מתנה לחנוכה ובעזרת מתנות אלה היא מגלה את החידה
 
15:00- הצגה "נס חנוכה בקצה היער"- סיפור על הילדה גילי, שמחפשת אחר נס החנוכה שיגרום לאמה החולה להבריא. היא נעזרת במורתה ובחיות היער החביבות כדי למצוא את הנס, אך הדרך אליו ארוכה ומפתיעה בגילויים חדשים על החיים ועל עצמה.
תגובות
אין תגובות למאמר