כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כנס "סלקום מדיה" השנתי נפתח בשעה זו באונ' ת"א

מאת: חדשות 'מפיק' /
16.11.2011
/ 9:00
חברת ההפקות פרומרקט מפיקה היום (ד') פעם נוספת את כנס המדיה של סלקום, השנה תחת הסלוגן "טלוויזיה עוברת מסך".
 
באולם סמולארש באוניברסיטת תל-אביב נוכחים בשעה זו, מרצים בעלי שם עולמי מתחומי המדיה והסלולר ומשוחחים עם 1,500 המוזמנים על המגמות והחדשנות בעולם הדיגיטל והסלולר, בדגש על החיבור בין סלולר לטלוויזיה.
 
אחד המרצים הבולטים באירוע הוא גונתר סונינפלד האמריקני, סגן נשיא בכיר של חדשנות תרבותית ויישומי טכנולוגיה בקבוצת RAPP. סונינפלד ידבר על "הדבר הבא בעולם התוכן", מדיה, יצירת פורמטים ומיתוג והשפעתם על הצרכנים והרגלי הצריכה.
 
מי שהיה עד לאחרונה ראש מחלקת התוכניות ב-MTV, בריאן גריידן, ישוחח על "צפייה חברתית" ויתייחס לפעילות הרשתות החברתיות ושילובן עם הטלוויזיה.
 
מרצים נוספים: דאג אלין - המפיק והכותב הראשי של סדרת הלהיט "הפמליה", בהרצאתו "על פורמטים מנצחים". במסגרת ההרצאה יתייחס אלין לשאלות: האם קיים מודל לפורמט מנצח, כיצד ליצור סדרה שיוצרת עניין, מה המודל הנכון לשילוב בין פלטפורמות שונות, מה עובד יותר טוב-אינטרנט, פייסבוק, טוויטר.
 
דניאל יורק - נשיא תחום תוכן ב- AT&T העולמית בהרצאה "על הסלון החדש וחוויית הצפייה בכל המכשירים". במסגרת הרצאתו יתייחס יורק לשאלות: כיצד ריבוי המסכים-טלוויזיה ישפיע על ביתנו, טבלט וניידים, מהיכן נשלוט על הכל- הקרב על השלט, יצירת חווית השתתפות ורכישה מהנייד.
 
 
ארז טל ב"זירה"
 
במקביל מתקיים דיון פתוח ב"זירה", בו יטלו סיג ושיח יוצרי טלוויזיה ישראליים כמו רם לנדס, ארז טל, יונתן בן-ארצי ואיתי נגלר. זאת ועוד, מפתחי פורמטים ויישומי בידור נייד, יחשפו את רעיונותיהם בפני משקיעים ואנשי תעשייה.
 
הכנס מיועד לאנשי מדיה, פרסום, מוסיקה, מפתחי יישומים, אנשי שיווק ומנהלי חטיבות בתחומים הרלוונטיים.
 
 
הפקה: פרומרקט
 
תגובות
אין תגובות למאמר