כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פיפ-שואו אקספו: תערוכות הסקס בחו"ל משגשגות. בישראל עדיין חרמנים

מאת: חדשות 'מפיק' /
09.11.2011
/ 12:02
2008 הייתה שנה שבה עמדה הפוריטניות הישראלית למבחן פומבי ראשון ואמיתי. האנגר 11 בנמל תל-אביב אירח בגאון יריד סקס בתולי. זו הייתה הפקה ניסיונית, היולית, עם שני טורים של דוכני חנויות לאביזרי מין, ועוד כמה נציגויות של קהילת הסאדו-מאזו, חשפניות וסלב'ס שלא הסמיקו מבושה.
 
אלא שבהיעדר תעשיית פורנו של ממש, שלא לדבר על שחקנים מקצועיים בדומה לאייקוניזציה לה זוכים בחו"ל, גוועה היוזמה עוד באותה השנה. את היריד הפיקה ניצן קירשנבוים, שבינתיים החליפה משלח יד ועזבה את ענף האירועים והתערוכות.
 
בן-זוגה, המפיק רני שלוי, נימק את המהלך החד פעמי בשיחה שקיימנו איתו לא מכבר. "לפסטיבל הסקס מכרנו 10,000 כרטיסים והיה אירוע טוב. בחו"ל אירועי הסקס בנויים מהמשתתפים ולא מההפקה, שנותנת תוכן מאוד בסיסי. בארץ בגלל שאין יותר מדי שחקני פורנו, אין מי שייתן את הצבע לאירוע כך שהגענו למבוי סתום".
 
אלא שמעבר לים, סצנת המיטות רוחשת ונותנת בראש, גם בפורמט של תערוכות מסחריות. הטייטל מעודן, "תערוכת ארוטיקה", אבל למארגנים זה כמובן לא מזיז. כל זב חוטם יודע במה מדובר.
 
סריקה שביצע לאחרונה מפיק התערוכות הישראלי יצחק שלו במנוע החיפוש www.expoexpo.com‏, העלתה שפורנוגרפיה אינה עניין של גיאוגרפיה. תערוכות אירוטיקה, אומר שלו, מופקות בכל מקום בעולם עד כדי הפיכתן לקונצנזוס – חלקית לפחות.
 
לפניכם מדגם חובק עולם שיש בו כדי להמחיש את מה שבישראל טרם הבשיל, ככל הנראה.
 
 
לונדון  ‏
 
ריגה ‏
 
אוקלנד  ‏
 
תגובות
אין תגובות למאמר