כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מעצב העל רוברטו קוואלי יתארח במיזם אופנה בינ"ל חדש ב"התחנה"

מאת: חדשות 'מפיק' /
31.10.2011
/ 9:30
התחרות הצפופה וריבוי הרשתות אינם מיטיבים, לעיתים בלשון המעטה, עם שוק האופנה הישראלי המדשדש.
 
אלא שלבועה התל-אביבית (וסליחה על הקלישאה) חוקים משלה, ובנובמבר הקרוב (21-23/11) מתוכנן שבוע אופנה מלוטש ומתוקשר היטב במתחם התחנה בנווה צדק. אמנם האירוע יימשך שלושה ימים בלבד, אבל זה לא מפריע למפיקיו להכריז על "שבוע".
 
מאחורי המיזם עומדים איש העסקים אופיר לב (וסמנכ"ל אגודת האופנה והטקסטיל בישראל) והמפיק מוטי רייף. אורח הכבוד יהיה מעצב העל רוברטו קוואלי.
 
בקנה – 18 תצוגות אופנה, בכל יום שש. הללו תצגנה את קולקציות אביב-קיץ 2012, של מעצבי האופנה המקומיים דוגמת יוסף, ששון קדם, דורין פרנקפורט, גלית לוי, אלמביקה ואלון לבנה.
 
לאירוע המתגלגל הוזמנו עשרות עורכים וכתבים של מגזיני ואתרי אופנה מישראל ומהעולם.
 
"ישראל ותל אביב בפרט, מהוות את אחד מהמוקדים המעניינים ביותר בעולם, ויש לנו מה להראות ומה להציע, עם כישרונות ישראליים בולטים ויצירתיים", סבורים שני המארגנים".
 
 
מסכי ענק לאדם הפשוט
 
שבוע האופנה תל אביב TLVFW ייפתח בתצוגה של רוברטו קוואלי, בה יציג את קולקציית אביב קיץ 2012.
 
בנוסף, תיערך תצוגת אופנה תחרותית אשר תאחד תחתיה מעצבים חדשים וצעירים  UPCOMING DESIGNERS – וישתתפו בהכ- 10 מעצבי אופנה צעירים בתחילת דרכם, שזו התנסות מסלול ראשונה עבורם. תצוגת אופנה זו הינה תחרות לתואר "המעצב הצעיר הנבחר". 
 
עבור האדם הפשוט שיסייר במתחם, יועברו שידורים שוטפים על גבי מסכי ענק מהנעשה בשטח, ובמקביל יופקו אירועי לייף סטייל מקומיים. הכניסה לשאר האירועים היא למוזמנים בלבד וברישום מראש. מרביתם, אגב, הם אנשי תקשורת זרה.
 
תגובות
אין תגובות למאמר