כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מחר: אירוע השקה לבית דפוס חדש של E.S דיגיטל

מאת: חדשות 'מפיק' /
30.10.2011
/ 12:18
חברת הדפוס הדיגיטלי E.S השלימה את הקמתו של בית דפוס חדש בראשון-לציון, עם רכישתן של שלוש מדפסות דיגיטליות מתקדמות מתוצרת HP.
 
ב-E.S מדווחים על השקעה של יותר מ-7 מיליון שקלים וחצי ברכישת המדפסות. הללו אמורות לספק מענה להדפסה איכותית ומהירה על גבי מצעים קשיחים וגמישים ולהדפסה בפורמטים גדולים מאוד כמו פרסום חוצות למשל, עד לרוחב של 5 מטר.
 
 
השקעה בת 11 מיליון שקל
 
E.S דיגיטל היא חברה חדשה בענף, והוקמה ביולי האחרון על-ידי הבעלים היחיד אייל שמש (40, תושב חולון). עד לפני כשנה היה שמש בעליה של חברת דפוס אחרת, המשלט דיגיטל, אך מכר את חלקו לשותף העסקי שנותר.
 
בחברה החדשה עובדים 15 איש נכון לעכשיו, ובהקמת העסק כולו השקיע, לדבריו, 11 מיליון שקלים. שטחו של המפעל כ-1,000 מ"ר, מרביתו שטח ייצור והשאר מוקצה למשרדים.
 
"תחום הפעילות שלנו הוא דפוס דיגיטלי בפורמט רחב וייצור שלטים", אמר שמש לחדשות 'מפיק' לפני זמן קצר. "אנלחנו פונים לחברות אופנה המחלפיות תמונות אווירה בחנויות ובחלונות ראווה אחת לחודשיים, בהתאם לעונה, חברות קידום מכירות, סלולר ובעתיד גם לחברות המספקות שילוט חוצות".
 
בתחום הדפוס פועלות בענף כמה חברות מתחרות, חלקן גדולות ובעלות מוניטין טובים בתחומן. ברשימה זו אפשר להזכיר את קבוצת סהר, ברעם שילוט חוצות (שפתחה השנה מפעל דפוס ענק המייצא לחו"ל), ברק הדפסות, שהר צאיג ואחרות.
מחר (ב') תקיים החברה אירוע השקה במתחם המפעל שבאזור התעשייה החדש בראשל"צ, במהלכו יוגרלו שלושה מכשירי אייפד.

אייל שמש

שמש (צילום עצמי)

 

תגובות
אין תגובות למאמר