כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מיוחד לחדשות "מפיק": הצצה לאולפן הפקת THE VOICE הישראלית

מאת: חדשות 'מפיק' /
25.10.2011
/ 16:36
לא מעט אגואים בתעשיית הטלוויזיה המקומית נתונים בתקופה זו בכוננות ספיגה.
 
תשאלו, בגלל הרייטינג של העונה החדשה של המרוץ למיליון שתיפתח הערב ותנעל סאגת פרומואים בלתי נגמרת? אז"ש. בזכיינית רשת לא ישנים כבר לילות ארוכים וסופקים כפיים לנוכח ההשקעה האדירה (במונחים מקומיים) בגרסה הישראלית להפקה הבינלאומית של THE VOICE. והס מלהזכיר את כוכב נולד.
 
אלא שכוכב נולד היא המתחרה, וההשוואה תהיה בלתי נמנעת. לא נרחיב בכך כעת, אבל לפניכם הצצה ראשונה לאולפן החדש והנוצץ למהדרין של התוכנית המושקעת, שעתידה לעלות בשבועות הקרובים. "רשת" השקיעה בהקמת האולפן לבדו, כך נודע לחדשות "מפיק", סכום הנושק למיליון דולר.
  
 
חסר תקדים במונחים מקומיים
 
למען אלו שלא בעניינים נעדכן, שמדובר בקונספט תחרות ריאליטי של כישרונות שירה מיובא מחו"ל, כאשר כל אחד מה"מנטורים" (השופטים, בשפת העם) הוא אמן וזמר מוביל בפני עצמו. השמות שעלו עד כה וידועים לנו בינתיים הם אביב גפן, רמי קליינשטיין, שרית חדד ושלומי שבת. איש איש בתורו, מקשיבים המנטורים למועמדים בזה אחר זה, ובוחרים מבלי לראות אותם את המועמד המועדף עליהם. כל שופט ספון בכורסת ענק מהודרת (ראו צילום).
 
את האולפן ייצרה בנתה במשך שלושה חודשים חברת ארגונית עיצוב, בתום מסכת פרזנטציות ובחינות ממושכות של עשרות זוגות עיניים ועמידה בקריטריונים מחמירים. האולפן נוצר על-פי תבנית שעוצבה מראש מעשה ידיו של מעצב הבמות הבינלאומי פלוריאן וידר (43).
 
פלוריאן: "אנחנו נראה אולפן מורכב, שמזכיר את העיצוב הבימתי של הפורמט בחו"ל. אלא שבישראל טרם נעשה שימוש באולפן בסדר גודל כזה".
 
בימים הללו מצטלמים האודישנים באולפן החדש הממוקם בנווה אילן. כאשר תגובש "הנבחרת", יחלו השידורים החיים. נכון, בדומה למתכונת כוכב נולד.
 
 
 the voice
 
the voice
 
the voice
 
the voice
 
the voice
 
 
 
הפקה : קונסטנטין ישראל
קונסטרוקציה וטראסים : עיצוב במה
צילומים : אלון הדר
תגובות
אין תגובות למאמר