כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

7 במות ומחווה לחיים חפר בפסטיבל ראשון-לציון ה-24

מאת: חדשות 'מפיק' /
03.10.2011
/ 11:33
יותר מופעים ללא תשלום יאפיינו בסוכות הקרוב את פסטיבל ראשון לציון ה-24, שיהיה גדוש במחוות מוסיקליות, הופעות אקוסטיות ונכסי צאן ברזל של הזמר העברי לדורותיו.
 
בראש הליין-אפ עומד בגאון, כרגיל, שלמה ארצי במופע מיוחד לסיום הקיץ באמפי העירוני. במקביל אליו תתקיים מחווה למשורר והפזמונאי חיים חפר, בהשתתפות אייקונות כמו יהורם גאון, אסף אמדורסקי, ישראל גוריון, ארקדי דוכין, אפרת גוש, שלישיית מה קשור ואמנים נוספים. מנחה: יאיר ניצני.
 
מירי מסיקה והתזמורת הסימפונית ראשון לציון תארח את בועז שרעבי בקונצרט מיוחד לאותו ערב. הופעה אחרת שייכת לעברי לידר, המצוי בעיצומו של טור עם הפרויקט האלקטרוני שלו אך הפעם יארח למופע רוק את רמי קליינשטיין ודניאל סלומון.
 
ולהבדיל, ירדנה ארזי בליווי תזמורת צה"ל תופיע עם להיטי הקאלט שצברה עם השנים, והזמר ישי לוי ייתן את שלו במופע החדש שהוא מריץ לאחרונה.
 
הופעות נוספות: אלי ומריאנו; אביב גפן; היהודים; מופע הארנבות של ד"ר קספר; כוכבי "היכל התהילה"- אילנה אביטל, אדם ומייקל הרפז; עינת שרוף; רגב הוד; "הטיש הגדול" ועוד.
 
לא פחות משבע במות יפוזרו ברחבי העיר, ואלו מיקומיהן: היכל התרבות; מתחם הצעירים "מופת"; אמפיפארק ראשון-לציון; במת רוטשילד; כיכר העירייה; גן המושבה ורחבת בית העם.
 
הפקה: החברה העירונית ראשון-לציון
מפיק ראשי: אלי פולק
ניהול אמנותי: אודי זמברג; מיכאל תפוח -"תוצרת הארץ"
יח"צ: רותי מרום
תגובות
אין תגובות למאמר