כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

לראשונה בסוכות: תערוכת חיות מלח ענקיות במפעלי ים המלח

מאת: חדשות 'מפיק' /
02.10.2011
/ 11:39
לראשונה בישראל יקיימו מפעלי ים המלח בסוכות תערוכת פסלי ענק עשויים מלח.
 
הפעילות בנדון תתנהל במסגרת פסטיבל התמר הקרוב, וזאת  כדי להכיר את פעילות הייצור הייחודית של המפעלים, לחזות בתערוכה של פסלי ענק מאבן מלח בצורות של חיות וליהנות מפעילות יצירה ייחודית לילדים.
 
הבאים יוזמנו להתארח באוהל ענק וממוזג ולצפות בעשרה פסלי אומנות ענקיים בגובה של עד 2.5 מטר ממלח בצורות בעלי חיים, מעשה ידי פַסַלים ישראליים.
 
אוצרי התערוכה הם אסתי דרורי ודורון פולק, הבעלים של "ארטורא מוזיאון האומנים הבינלאומי". ייחודיותו של הפיסול בפסטיבל באה לידי ביטוי בשילוב הראשון מסוגו בין מלח לבין חומרים אחרים ובהם עץ, בטון, מתכת ואבן.
 
מפסלים במרץ לקראת האירוע
 
באוהל התערוכה ניתן יהיה לצפות מבעד חלון ענק לעבר מפעלי ים המלח ולקבל הסברים קוליים וגרפיים על אזור ים המלח ועל פעילות החברה ומוצריה.
 
בנוסף, הילדים יוכלו ליהנות מפינת יצירה בה ייעצבו מלחייה אישית בעזרת חומרים וצבעים שונים ועם סיום היצירה, למלאה במלח גרוס ולקחת אותה כמובן הביתה.
 
להשתתפות וסיור של כשעה בתערוכה הייחודית יש להירשם באתר האינטרנט ולהדפיס את כרטיס הכניסה, עימו יש להגיע לתערוכה. הסעות מיוחדות אל אוהל התערוכה יצאו מתחנת הסעות בבתי המלון בעין בוקק ומאזור מכלאות הגמלים באזור עין תמר. ההסעות, הסיור והביקור בתערוכה הינם ללא תשלום.
 
הפקה: פרומרקט

(בצילום המסגרת: הדמיית פיל מלח - יח"צ)

תגובות
אין תגובות למאמר