כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

צליל מיתר

מאת: חדשות 'מפיק' /
22.09.2011
/ 11:07
פסטיבל "פניני גיטרה" והתחרות הבינלאומית השישית לגיטרה קלאסית בנתניה, יתקיימו בחול המועד סוכות בהפקת חברת ארטורא.
 
מדובר באחד מאירועי התרבות המוסיקאליים הגדולים בארץ, אשר משלב הופעות של הרכבים וגיטריסטים ידועי שם מהארץ מהעולם ותחרות בינלאומית לגיטרה קלאסית, היחידה מסוגה בכל המזרח התיכון.
 
במהלך ימי הפסטיבל מתארחים מיטב האמנים מהארץ ומחו"ל ומתקיימים מופעים של הרכבים מוסיקאליים וסולנים, בהם המופע הפותח של סולן הגיטרה הבינלאומי רולנד דיאנס, קונצרט הסיום של תזמורת נתניה "הקאמרית הקיבוצית" בניצוחו של הגיטריסט והמנצח הבינלאומי רונן ניסן, המנצח על תזמורות בחו"ל ביניהן התזמורת הקאמרית של וינה והתזמורת הקאמרית הישראלית. כמו כן יערכו מופעים של הגיטריסט אורי ברכה והגיטריסט עודד שוב ועוד.
 
השנה ייערך הפסטיבל בכמה מוקדים בעיר, תחת השם "אושפיזין לסוכה". תושבים וגופים שונים בעיר יארחו בסוכתם את מופעי הפסטיבל השונים. בין מגוון הפעילויות האמנותיות  תתקיים תכנית מופעים וקונצרט באמפי בטיילת העיר. כמו כן יתקיים מופע קונצרט רסיטל מיוחד בבית פתוח מעוצב ומיוחד בעיר בין עבודות הפיסול והאמנות, יתקיים מופע במועדון הקאנטרי בנתניה, מופע שקיעה מיוחד בטיילת לחוף הים של נתניה, במדרחוב המרכזי של העיר ועוד.
 
חברת ההפקות ארטורא הוא משרד המתמחה בייזום ובהפקות פרויקטים של אמנות ציבורית עבור משרדי ממשלה, ארגונים ציבוריים ורשויות מקומיות, חברות מסחריות ומפעלי תעשייה.
 
(צילום מסגרת: יח"צ)
תגובות
אין תגובות למאמר