כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

קרח המציאות

מאת: חדשות 'מפיק' /
22.09.2011
/ 11:01

כשישראל התחילה להתייבש והפרצוף של רננה רז להיסדק, קרנן של החברות המשווקות דשא סינתטי שאינו דורש השקיה זינקה בחדות.

על אותו בסיס מתחכם של "ללכת בלי ולהרגיש עם", בדומה לעשב התרבותי הנ"ל, נחנך לאחרונה בענף משטח החלק לאירועים – אבל ללא קרח.

תשאלו איך. יפה. מסתבר שאפשר בעזרת נעליים מיוחדות ויחידות משטח נפרדות המורכבות כפאזל על פני שטח נרחב. כל אחת מהן הינה בגודל 3 מטר לאורכה ומטר לרוחבה, ובסך הכל 250 מ"ר של משטח.
 
קיבולתו המרבית של המשטח, שיובא מארצות -הברית, היא ל-81 מחליקים בו זמנית. ההחלקה מתבצעת באמצעות האקססוריז המקובלים: מחליקיים מקצועיים בדומה לדבר האמיתי, ובשילוב מגיני ברכיים, ידיים, מרפקים וקסדות עד גיל 12.
 
פארק ההחלקה הנודד מתוכנן לסייר בנקודות שונות בישראל, כאשר בימים האלו הוא מקורקע בעיר מודיעין עבור הקהל הרחב. בשבת שעברה, כך דווח לנו מהחברה המפעילה, ביקרו בו כמה מאות מחליקים.  

מתחם גלישה

מתחם גלישה

אלא שייעודו של המיזם, מתוך כוונה למקסם את אפשרויות ההכנסה ממנו, הוא לסקטור המסחרי-עסקי. הגדר ההיקפית של המשטח ניתנת למיתוג, והפארק כולו הוא בר השכרה לאירועי קידום מכירות, אירועים עסקיים, משחקי ראווה של הוקי קרח ואירועים פרטיים. בעתיד עשוי הקומפלקס לנדוד במספר קניונים גדולים ובאירועים מוזמנים מראש. זאת, הודות להיותו מודולרי וניתן להרכבה בוורסיות שונות ועל מצעי שטח שונים (עד לגודל של 500 מ"ר למשטח בודד או כמה משטחים בגדלים שונים) - בתוך 12 שעות לכל היותר.
 
בחברת לגו יוצרים אירוע, היבואנית, אומרים כי למתחם אישור מהנדס וביטוח צד ג'. "בייבוא הקרח המדומה לישראל הושקעו כ-650 אלף שקלים", ציינו, "ונעשתה התאמה מיוחדת של המוצר לאקלים הישראלי החם. זה היה תהליך של שנה וחצי חקר ובדיקה של חומרים שונים שהבאנו לארץ ונבחנו על ידי צוות מהנדס וטכנולוג חומרים שהתמקצע בנושא. הואיל והחום שיש בארץ לא תאם את החומרים השונים שניסתי להביא נאלצתי להמשיך לחפש עד למציאת הפתרון המושלם".

מתחם גלישה

מתחם גלישה

מתחם גלישה

(צילומים: לגו יוצרים אירוע)

תגובות
אין תגובות למאמר