כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירועי השבוע

מאת: חדשות 'מפיק' /
18.09.2011
/ 9:06
מיטב אירועי השבוע לפניכם. פתחו יומנים.
 
פסטיבל הקולנוע הפורטוגלי
שבוע הקולנוע הפורטוגלי שמתקיים כבר שנים במהלך חודש ספטמבר כבר הפך למסורת. מאז 2004 הקהל הישראלי נחשף כל שנה למבחר של סרטים עכשוויים המופקים בפורטוגל. השנה שבוע הקולנוע מוקדש לאחד השחקנים המוכשרים של פורטוגל ויטור נורטה.

מבחר הסרטים יעסקו באופן ישיר וגם עקיף, בדפים האפלים בהיסטוריה של פורטוגל, תקופה המכונה "אסטדו נובו" – שלטון הרודנות בן 40 השנים של סאלאזר. ארבעה מתוך חמישה סרטים המוקרנים השנה מבוססים על סיפורים אמיתיים, כולם קשורים לשלטון סאלאזר. ויטור נורטה, שיהיה נוכח באירועי הפתיחה בתל אביב, ירושלים וחיפה, משתתף בארבעה מתוך חמשת הסרטים, בתפקידים ראשיים או בתפקידי משנה.
 
מקום האירוע: תל אביב, חיפה וירושלים
תאריך: 12/09/2011 - 20/09/2011
שם המארגן: סינמטק
 
כנס קהילת גיוס
קהילת הגיוס מתכנסת לאירוע המקצועי החשוב ביותר השנה - כנס קהילת הגיוס יוצר הזדמנות ללמוד מהמגייסים המובילים בארץ ובעולם, לבנות לעצמך רשת קשרים מקצועיים ולקבל כלים פרקטיים שיעזרו לך להניע קדימה את הגיוס בארגון.

הרשמה מוקדמת - עד ה-13/6
מקום האירוע: אולם ריימן, כפר המכבייה
תאריך: 19/09/2011 - 20/09/2011
שעת התחלה: 08:00
שעת סיום: 17:00
שם המארגן: HDR
 
הוועידה לשיווק ופיתוח קשרים עסקיים
היכולת למקד את תשומת ליבו של הלקוח אל מול שלל האפשרויות, הייתה מאז ומתמיד האתגר.
זוהי מהותה של הוועידה לשיווק ופיתוח קשרים עסקיים שתרכז אליה את הדוברים הבכירים מהארץ ומהעולםיצירת רשת קשרים עסקיים ואישיים עם מרבית בעלי החברות והמנכ"לים בישראל תסייע ותפתח לך דלת במרבית החברות המובילות בישראלהאם אתה נתקל בקושי אמיתי להגיע ישירות לגורמים הבכירים ביותר בחברות אשר יכולות לסייע לך בקידום ופיתוח החברה שלך?

קהל היעד: בעלי עסקים, עצמאיים, מנכ"לים, סמנכ"לי פיתוח ומנהלים מחברות SMB- Soho.
מקום האירוע: לאונרדו סיטי טאואר, ר"ג
תאריך: 22/09/2011
שעת התחלה: 08:30
שעת סיום: 15:00
שם המארגן: מידע כנסים
 
פסטיבל שייט בפארק הירקון
לראשונה בארץ, תיערך בנחל הירקון, ביום שישי ה- 23 בספטמבר, תחרות בסירות מדגם דרגון. ספורטאים מקצועיים והקהל הרחב מוזמן להגיע ולהשתתף בתחרויות על פי הקטגוריות השונות. הסירה המנצחת תזכה בפרס מיוחד...
מקום הארוע: מרכז דניאל לחתירה, נחל הירקון, תל אביב
תאריך: 23/09/2011
שעת התחלה: 07:00
שעת סיום: 14:30
שם המארגן: מרכז דניאל לחתירה
 
ליל המדענים
"ליל המדענים", המתקיים מדי שנה ברחבי אירופה מאז 2007 ביוזמת האיחוד האירופי ובחסותו, הוא לילה של אירועים ופעילויות מדעיות מגוונות לכל המשפחה. אירועי השנה יתקיימו בסימן "הכימיה בשירות הקהילה" לרגל שנת הכימיה הבין-לאומית.

בערב זה פותחים כל מוסדות המחקר והמדע ברחבי הארץ את שעריהם לקהל הרחב ללא תשלום ומציעים מפגשים בגובה העיניים עם מדענים ומדעניות, סיורים במעבדות, הרצאות, סדנאות חווייתיות, הפעלות ופעילויות מגוונות.

הציבור הרחב מוזמן לבקר ללא תשלום במוזיאונים למדע, במוסדות מחקר ובאתרי תעשייה, מחקר וטכנולוגיה מאילת שבדרום ועד קריית-שמונה שבצפון.
 
מקום האירוע: מוסדות המחקר והמדע ברחבי הארץ
תאריך: 22/09/2011
שעת התחלה: 17:00
שם המארגן: משרד המדע והטכנולוגיה
 
תגובות
אין תגובות למאמר