כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אמש: פיקוד העורף הורה על ביטולו המלא של פסטיבל בריזה

מאת: חדשות 'מפיק' /
25.08.2011
/ 9:15

זה התרחיש שחששו ממנו המארגנים עוד בתחילת השבוע, הגם שהתממש רק אמש. פיקוד העורף הורה אתמול אחר הצהריים לבטל את פסטיבל בריזה באשקלון, בשל ירי הטילים המתמשך לאזור.

 

ביום ראשון יצאה הודעה ראשונית על ביטולו של ערב הבכורה, במהלכו היו אמורים להופיע להקת אתניקס והאמנים שירי מימון ושמעון בוסקילה ועוד כמה נוספים בבמות הפתוחות.

 

למחרת בצהריים (ב') התקיימה הערכת מצב לגבי המשך הפסטיבל, והוחלט להמשיכו ולבצע שיקול דעת מדי יום בהתאם להסלמה הבטחונית. אלא שלבד מיום ג' שהתקיים כמתוכנן (אך ללא הופעות באמפי שנקבעו מראש ועם תנועת מבקרים דלה במיוחד), הורו בפיקוד העורף לעירייה ולמפיק ג'קי בכר שלא לקיים את ערבי רביעי וחמישי.

 

יודגש כי תושבים באשקלון הביעו באוזננו אמש תרעומת על כך שההודעה נמסרה ברגע האחרון, דבר שגרם למאות רבות לרכוש כרטיסים במשרדי היכל התרבות עד לשעות הערב ולהגיע לפארק הלאומי לשווא.

 

בכר, שביום שני עוד שידר אופטימיות לגבי ההמשך וביקש להעביר דרכנו מסר לתושבים לפיו חשוב להפגין חזרה לשגרת חיים נורמלית, ציין בתגובה כי הכסף יוחזר לרוכשי הכרטיסים ללא דיחוי. עם זאת, עוגמת הנפש כבר נגרמה. יתרה מזו, את הנזק הכלכלי הכבד שנגרם לעירייה ולהפקה טרם ניתן להעריך, אם כי הוא יתחלק בין הצדדים "בניסיון להוציא כמה שפחות פצועים", כפי שהגדיר זאת בכר.

 

אמש והערב היו אמורים להופיע ב"בריזה" האמנים משה פרץ, שלמה ארצי, יוצאי כוכב נולד, התקווה 6, מושיק עפיה ורבים אחרים.

 

"זה ממש לא נעים", אמר יו"ר מנהלת הפסטיבל, אורן שני, בשיחה עם אתר וואלה!. "היתה לנו תוכנית משגעת ופסטיבל מדהים, פשוט אין לי מילים. לא כיף לקבל כזו הודעה כשאתה עובד על פסטיבל במשך שנה. כרגע אנחנו אוספים את השברים, בשנה הבאה תהיה לנו תוכנית כמו שני פסטיבלים".

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  פסטבל בריזה