כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ביקורת אירוע: טייסטו היה תותח, ההפקה בקושי קליע

מאת: חדשות 'מפיק' /
22.08.2011
/ 16:09

כמה דיברו על זה. טייסטו בגני התערוכה. "יש לך כרטיסים לטייסטו?" היה המשפט ששמענו הכי הרבה בשבוע שעבר.

 

אבל כגודל הציפיות וכו'. ליתר דיוק, להוציא את האמן עצמו – כל הקשור לפן ההפקתי (והישראלי) של קבוצת TLV היה טעון שיפור והרבה.

 

כמו פרוז'קטור ענק על הבמה, קשה היה להתעלם ממה שנגע להפקה בפועל. "זה היה לא מושקע, על גבול המזלזל", אמר באכזבה אחד המבלים מענף האירועים שפגשנו. "סאונד איום שמשמיע בעיקר תהודת בסים לא ברורים, והותיר את אלו שעמדו מאחור עם צלילים חלשים ולעיתים גם צורמים לאוזן".

 

תגובות אחרות התייחסו לתאורה דווקא, שהייתה לטענתם "פחות מסטנדרטית ולא היה שימוש יצירתי בשילוב האורות כפי שצפוי שיעשו בהופעה המאופיינת בשינוי מקצבים תדיר. מדי פעם הבליח איזה מופע לייזר אך מיד נעלם".

 

מנגד, רבים גמרו את ההלל על האמן, מה שעמד בסתירה כמעט אבסולוטית לנ"ל. "טייסטו סיפק ליין מוסיקלי עשיר והצליח להקפיץ את הקהל ולסחוף אותו למסיבה. הוא ניפק סט עשיר בן ארבע שעות. אפילו בברים לא היו תורים, חבל רק שבאירוע שבו נותנת XL חסות ראשית, מחירי המשקאות התחילו ב-50 שקלים".

 

מהפקת המופע מסרו בתגובה לדברים: "כל נושא הסאונד והתאורה במופע טיאסטו נקבע על-ידי צוות מומחים מטעם טיאסטו אשר שולח ריידר מפורט עם בקשה לכמות וסוג הציוד וזאת בהתאם לווניו שבו מתקיים המופע (אאוט דור, אין דור, תקרה גבוהה, נמוכה וכד'). הצוות הזה גם אחראי על תפעולו של הציוד. 

 

"אם מישהו במדינת ישראל חושב שצוות המומחים של טיאסטו אשר מופיעים 225 הופעות בשנה ביותר מ - 150 מדינות בעולם ולמעלה מ - 90%  מההופעות הן סולד אאוט, לא מקצועי או מבין מספיק במה שהוא עושה אז צר לי להתשמש בביטויים הבאים - הוא אידיוט, צר עין ולא יודע לפרגן".

תגובות
אין תגובות למאמר