כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

יש חיים אחרי טייסטו: בוי ג'ורג יופיע עם מארק רונסון בביתן 1

מאת: חדשות 'מפיק' /
14.08.2011
/ 15:30

אין מה לעשות. חדשות הענף בקיץ הזה עמוסות לעייפה במסיבות מופקות בקפידה, לעילא ולעילא, גם אם אתם בסך הכל עכברי ברים פרבריים והשם מארק רונסון נשמע לכם כמו אצן אולימפי.

בחלוף 48 שעות מליל שישי האחרון ומסיבת שלוש שנים למועדון החתול והכלב, יגיע בחמישי הקרוב תורו של די.ג'יי טייסטו – שניהם בביתן 1 של מרכז הירידים. שבוע לאחריהם באותו המיקום בדיוק, יתקלט מארק רונסון – ולא לבד.

הבוקר אישרו היחצ"נים לגלות כי בנוסף אליו, רוכשי הכרטיסים יראו על הבמה גם את קוויר האייטיז הבריטי והמקשיש בוי ג'ורג (קאלצ'ר קלאב); MNDR; קיילי פלקון(The View) , אלכסנדר גרינוולד (Phantom Planet) והבסיסט לשעבר של ג'אמירוקווי סטוארט זנדר.

רונסון איבד לאחרונה את חברתו הקרובה והקולגה איימי ויינהאוס המנוחה (אותה כינה לא אחת בראיונות כ"גאון") והוא  אחראי לכמה מלהיטיה הגדולים ביותר. הוא הפיק את מרבית האלבום Back to black  שיצא ב- 2006 וזכה עבורו בשלושה פרסי גראמי. בהופעה בתל אביב צפוי רונסון לבצע כמה משיריה.

אחרי מותה הטראגי, הפך את סיבוב הופעותיו למעין מסע מחווה לזמרת כשהוא מבצע משיריה. בהופעתו בלונדון ב 28/7 העלה לבמה את אביה של ויינהאוס לביצוע משותף של  שירה, והוא מבצע גם את "Back to Black", "Valerie" ששרה באלבומו ועוד. כזכור, בביקורו בארץ באפריל הבטיח רונסון לשוב ולהופיע כאן עם איימי.

רונסון יגיע לארץ במסגרת מסיבת XL Nightlife Festival.

תג מחיר: 259 שקלים.

 

הפקה: קבוצת TLV; פלאג הפקות

חסות: XL

תגובות
אין תגובות למאמר