כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הים הכספי: כך נבנה מגרש כדורסל אמיתי בלב ים

מאת: חדשות 'מפיק' /
26.07.2011
/ 14:22

בזמן ששאבתם אייס קפה מקשית בחופי הים של תל-אביב, בוצעה על מזח הנמל הסמוך עבודת הקמה לוגיסטית מורכבת במיוחד של מגרש כדורסל צף על המים.

 

הלקוחה יוניליוור היא מלקוחותיה הגדולים של חברת ההפקות והקד"מ טרגט מרקט. המותג: תלמה. הפרזנטור: עמרי כספי. במילים אחרות: סטנדרטים של NBA נדרשו מכל הנוגעים בדבר.

 

 

פלטות פלדה מ-73'

את הרעיון להקים מגרש כדורסל, במות ופרקט על מי הים התיכון מנכס לעצמו קובי יגאלי, מנהל מחלקת האירועים בטרגט. בשיחה עם חדשות 'מפיק' הוא מגולל את תהליך ההפקה הלא פשוט: "חיברנו 32 פלטות שכל אחת מהן יכולה להחזיק טונות רבים של משקל, ליחידה אחת צפה שבשום מצב לא תוכל לשקוע".

 

מקורן של הפלטות, לפי יגאלי, הוא לא פחות מאשר מלחמת יום הכיפורים. "הן שימשו טנקים שחצו תעלות ב-73'", הוא משחרר מידע מודיעיני. לשאלה מהיכן שונעו סירב להתייחס.

 

בהיבט המעשי, בשל משקלן הרב, משאיות הצניחו למים בכל פעם פלטה אחת בלבד. "היה לנו יום אחד של ים סוער", נזכר יגאלי. "בסך הכל לקח לנו עבודה של ארבעה ימים רצופים".

 

כדי להתגבר על האתגרים גויס צוות מיומן מנמל חיפה, המתמחה בעבודות ים ואינו קשור כלל לתחום ההפקות. "על זה בנינו במה ופרקט, ועל כל אלה את המגרש".

תלמה קד"מ

 

ותיקי מכבי הגיעו

במסגרת האירוע נערכו ברחבי הארץ אודישנים לאיתור בני נוער, אשר התחרו על מקום בגמר. האודישנים ואירוע הגמר לוו בצוות מקצועי שכלל את מאמן מכבי ראשל"ת אפי בירנבוים, הפרשן שימי ריגר וכמובן כספי, שחקנה החדש של קליבלנד קבאלירס. הזוכה בתחרות קיבל מלגה מטעם תלמה, אשר תסייע לו להמשיך ולפתח את כישרונו בתחום הכדורסל. 

 

הזוכה בגמר הוא נתאל ארצי. 

תלמה קד"מ

 

תלמה קד"מ

 

הפקה: טרגט מרקט

בינוי במה ופרקט: זברה

הגברה ותאורה: מזוז

מסכים והקרנות: סקרין לייט

מנופים: מנופי יהודה

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  ענק כמו קובי