כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

בת-ים: סדרת אירועי קיץ בלילות חמישי בשיתוף הקהילה

מאת: חדשות 'מפיק' /
17.07.2011
/ 15:16

בכל שנה, מעט לפני יום העצמאות, הריטואל הקבוע חוזר על עצמו: רשויות מקומיות רבות סוגרות את הארנק ולא מוכנות – בהצהרה לפחות – לזמן לאירועי החג הפתוחים אמנים ישראליים פופולאריים תמורת שכר מופקע לכמה נאמברים בלבד.

 

אלא שלהלכה, את מה שחסכו – אם חסכו – בעצמאות, מבזבזות העיריות על אירועי קיץ גרנדיוזיים ובלבד שהנתינים יחושו בבית. דוגמאות למכביר יש בחולון, הרצליה, והשנה התווספו גם אשדוד בענק, באר-שבע טבריה וערים נוספות.

 

בבת ים, להבדיל אפשר לומר במידה מסוימת, עושה רושם שמנסים ליהנות מכל העולמות. "רוח ים" זהו שמה של מושבת אמנים, כלומר הפנינג של אירועים אמנותיים בשיתוף הקהילה שיתקיים בחוף הריביירה בעיר בחמישי הקרוב.

 

באירוע הפתיחה יציגו סולן "הג'ירפות" גלעד כהנא ולהקת "העברית", מיצג קולי-חזותי חד פעמי. במיצג ייעשה שימוש בקולות רמים, אימג'ים ובסאונד שהוקלט במרחב המחיה של כולנו תוך עיבוד למרחב יצירה חדש. בהמשך צפויה הופעה של הזמר דודו טסה.

 

בהנהלת הפסטיבל מבהירים כי "שיתוף הציבור הוא ממטרותיו הראשיות של המיזם, והוא יבוצע בפרויקטים רחבי היקף וארוכי טווח בשיתוף מגוון קהלים סביב ערכי הסביבה, החברות, הדמיון והסקרנות .

 

מושבת האמנים  תימשך עד סוף אוגוסט מדי יום חמישי.

 

הפקה, תוכן, יזמות וייצוג: נינה בנאים

תגובות
אין תגובות למאמר