כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל פיק.ניק ייפתח הערב; 4,000 כרטיסים נמכרו

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.07.2011
/ 11:26

 

בתום עבודת הפקה מאומצת סביב השעון, אי ודאות, תקוות וביטול אחד – יוצא הערב לדרכו המוסיקלית פסטיבל ההופעות פיק.ניק (PIC.NIC) מבית שוקי וייס הפקות.

 

בשל ההברזה הלא מתוכננת של דוראן דוראן מטור ההופעות האירופאי שלהם, נותרו שני מועדים מרכזיים לפסטיבל – הערב ובאחד בספטמבר. הדובדבן של הערב הוא היוצר והמוסיקאי מובי (ריצ'ארד מלוויל), שנחת אתמול לפנות ערב בישראל.

 

עוד קודם יעלו על במת ביתן 1 של מרכז הירידים בתל-אביב צמד היוצרים והדי.ג'ייז KRUDER&DORFMEISTER, הגיטריסטית הבינלאומית קאקי קינג ולהבדיל – ההרכב המקומי כהן&מושון.

 

במסיבת עיתונאים אינטימית בנוכחותו של מובי והמפיק שוקי וייס, אמר האחרון כי קיץ 2011 הוא הפורה ביותר בהופעות חו"ל בישראל ב-20 השנים האחרונות וכי התחושה לגבי זה אינה מופרכת. עד אמש, לדבריו, נמכרו כ-4,000 כרטיסים (מתוך קיבולת מקסימום של 6,000 איש בביתן 1).

 

מובי בישראל

הקיץ הפורה ביותר ב-20 השנים האחרונות. וייס (צילום: יוסי חטב)

 

"קיים לחץ רב לא להגיע לכאן, והוא מתבטא בעיקר בפניות רבות בדואר האלקטרוני שאני מקבל, לרוב בלי לדעת מי השולח", גולל מובי את תחושותיו באשר לגחל הלוהט שנקרא "להופיע בישראל". "אני לא יודע מאיפה זה מגיע, אבל זה בעיקר המון אי מיילים ממש מרושעים, ואני אפילו לא רוצה לחזור עליהם כי הם היו ממש מרושעים. זה נושא מאוד מסובך, כי מדינות הן דבר מסובך. אבל יש משהו שלמדתי מזמן הוא שזה מסוכן מאוד לשפוט מדינה בלי לבקר בה". לאחר מכן אמר מובי כי "אני רק מוזיקאי. כלומר, יש לי הרבה דעות, אבל אני לא פה כנציג פוליטי. אני פה כמוזיקאי, אני לא פה לבקר, או לגנות או לתמוך אני פה כי יש לי הרבה חברים בישראל.

 

"זה מוזר כי במהלך הקריירה שלי הייתי בהרבה מדינות, ומעולם לא חוויתי את סוג הלחץ שחוויתי לפני שבאתי לישראל. לכן כתבתי חיבור באתר שלי, שמסביר איך ההגעה שלי לכאן, כמו לבלרוס, היא רק לנגן מוזיקה ולא בהכרח לתמוך במדיניות".

 

בהמשך המפגש הבטיח כי מרבית הסט שינגן הערב יורכב מלהיטיו. "שמעתי שדוראן דוראן היו אמורים להופיע פה. כשאני רוצה לראות את דוראן דוראן, אני רוצה שהם ישירו את 'Rio' ו-'Hungry Like The Wolf'".

מובי בישראל

 פניות מרושעות. מובי (צילום: יוסי חטב)

 

הפקה: שוקי וייס הפקות

רישוי בטיחות: B-SAFE

תגובות
אין תגובות למאמר